Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Dziwne nicki
@kapuscianyleb
@zwaldii
@spoconymichalek1
@HejterGimbow
@TwojaStaraToKuman
@ZlodiejZapalniczek
@DiscoAdolf
@Twardochleb
@Jajafest
@pelikanzrealu
1
@DonCarletto Nie chciałem byc niegrzeczny :]
1
@Krzychu1010 Zajmij jej usta czyms innym. Guma lub cukierki do ssania
1
Piekna to była gra xd. Katowałem ja strasznie nim na fife sie przerzuciłem
0
@tomek8756 A popatrzyłbym se z Taniquetilu na srodziemie z Varda i Manwe :]
1
@Cule1234 Cezary to wyjatkowa gnida jak chodzi o polskie dziennikarstwo sportowe
3
@Kgorecki2500 Diune mam w planach
1
@Szreko Przygody toma bombadila i innych dzieł niezwiazanych z Arda
12
Pochwale sie czyms bo nie miałem okazji tego zrobic.
Dla mnie jest to najlepszy prezent jaki mogłem dostac pod choinke
https://zapodaj.net/4f7a941bd2111.jpg.html
0
@gumaz 24h bo byłem chory i nawet sił by oczu otworzyc nie miałem
5
Ciekawostki z Ardy
Elfowie składaja sie z 3 czesci.
Hroa(ciało) czyli naczynie na Fea(Dusza)
Fea czyli Dusza
Indo czyli umysł
Dusza bez ciała nadal moze istniec lecz ciało bez duszy juz nie. Elfowie starzeli sie znacznie dłużej niz ludzie az w koncu Fea zdominuje Hroe i wówczas powłoka elfa tak jakby zanika.
Po "smierci" ciała elf może powrócic w nowym ciele ale umysł zostaje ten sam. Elfowie jako pierworodni sa zwiazani bezposrednio z Arda i jako tacy nigdy nie sa zli a moga zostac wykorzystani do złych celów poprze tortury itd.
Gdyby ktos pytał o zródło to jest to zawarte w Naturze Srodziemia.
@TheNekro94 @macio_944 @Jakchcesz @Szreko
0
@panczo Serial syf ale nadal lepszy niz wiesiek.
2 fantastyczne uniwersa i 2 serialowe floppy
2
@LewoSkrzydlowy11 i co jeszcze powrót Neymara xD?
0
@Hosh Naga bron top :)
1
Dziwne nicki
@Szama Barcy1996
@maszeruj_albo_gin
@czysta pupcia
@RydwanFaraona
@PorucznikFrankDrebin
@klataplecybarki91
@serdelektv
@AnalnaGrawitacja
@Moderacjajestspoko
@Pussy Patrol
0
@LionelM95 Dzieki
0
Pany kiedy kevin w nowym jorku w otwartym polsacie?
7
Dziwne nicki LaBamby
@pedzace_kombinerki
@SExpert
@wiedzący coś!!
@Zjarany Warjat
@jezuswskarpetkach
@WaldusWspanialy
@ArgentynskiKaktus
@bobroczochracz
@ktojestojcempablito
@PokazNapleta
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
@MesQueUnClub_87 Skorzystam :)
0
@Mario96w Wiesz kwestie zapachu tez mozna łatwo rozwiazac
0
@Nozyk Dzieki. W sumie spróbuje taki detoks by sie przydał a przyokazji moze zwalczy przeziebienie
0
@nwchades Polecam poczytac o tym. Pytam z ciekawosci a nóż ktos stosował
https://gurbacka.pl/jak-cebula-potrafi-poradzic-sobie-z-chorobami-w-ciagu-jednej-nocy/
0
Stosował ktos zabieg polegajacy na położeniu na noc cebuli na łukach stóp? Faktycznie to oczyszcza organizm z toksyn?
1
@Ojciec5tkidzieci Ja sie z tym nie kryje. Odkleiło mi sie wtedy mocno :)
2
Za co kochamy LaBambe?
Za teczki i odkopywanie komentarzy zwłaszcza teraz gdy Argentyna dopieła swego
5
@Cotutajsiedzieje O panie ale debil
0
https://www.meczyki.pl/newsy/reprezentant-francji-podpadl-kolegom-z-kadry-oskarzyli-go-o-wynoszenie-poufnych-informacji-do-mediow/202617-n
Oni sie sami wykoncza xD
1
@takisobiektos A co mundial nie był powazny? Wiem ze boli cie wielka Argentyna ale przestan marudzic
7
@Emhyr Sredniak i nic wiecej