0

@Survier Jest i on xD

Stary nie nudzi ci sie?

19

@Emhyr Gakpo moim zdaniem

4

Renard jako selekcjoner to cos co chciałbym zobaczyc. Mimo wyniku na mundialu Arabie naprawde dobrze sie ogladało.

Nasza repka moze nie ma wielu topowych piłkarzy ale mozna grac duzo lepiej jak za Wuja czy Czeska

0

@arasz1819 Lubie ogladac badziewia ale tutaj to naprawde przyzwoity film

0

Festiwal krwi całkiem dobry komedia/horror.

Najbardziej w tym wszystkim zaskoczyło mnie zakonczenie. Film na tyle ciekawy ze 2x obejrzałem.

1

@Encore O panie debil

18

Czy mozna nazywac juz Messiego królem footballu i najlepszym graczem w historii tej dyscypliny?

4

@Emhyr Zezłomowany

25

Piłka jest winna Messiemu Mistrzostwo swiata

2

@Emhyr Fajny kandydat. Bardzo dobry trener i zna nasza lige

16

Zibi jaki był taki był ale Kulesza zrobi z PZPN burdel podobny jaki był za kadencji Lato...

3

https://tiny.pl/w5988

Erupcja wulkanu Lascar z 10 grudnia.

11

@esem91 Lovren to idiota. Nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora. Chorwaci na ogół nie lubia sie z Ruskimi

0

@Hosh Fuszerka i zbyt duze obciązenie.

0

@kynio302 Kto zabuli za to xD?

1



Nie dosc ze nuta kozak i teledysk swietny to jeszcze kasa zbierana na szczytny cel. Jako fan Simple Plan dorzuciłem juz kilka zł :D

8

Za niecały miesiac wszystkie 3 czesci Lotra beda miec min 20 lat.

Niesamowita jest ta trylogia a jeszcze bardziej zadziwia fakt ze efekty w trylogi Jacksona nawet dzis robia wrazenie. Wychowałem sie na tych filmach a potem dorwałem sie do ksiazek.

Niesamowia muzyka i klimat Lotra to cos nie do podrobienia co niestety udowadnia Hobbit i Parodia w postaci Ring of Power.

Uwielbiam wersje rezyserkie bo im dłuzszy lotr tym moim zdaniem lepszy.

Ulubione sceny to Bitwa o Helmowy Jar,Bitwa na polach pelennoru i Nazgule w ruinach wiezy Amon Sul.

3

@Deviler Kazdy by z tej grupy wyszedł

0

@gumaz Nie no znowu musze odsniezac balkon i parapety xd

0

@gumaz Udaje ze mnie nie ma

1

Cza ino łopotowac :)

0

Niedziela 11 grudzien godzina 22.09 a Czesiek nadal trenerem Polski :/

12

Jest tu jeszcze jakis obronca Czesia? Ten trener to smierdzace jajo.

Tak wyszedł z grupy ale piarowo to jest totalna kompromitacja i wstyd jak uj miec takiego trenera

0

@Prorokk Głupi czy głupszy?

2

@Przemek2323 Musze se Misia obejrzec xD

1

@Ptasior U mnie nadal zapier :/

1

Kur balkon odsniezałem 1h temu i znowu cały zaje sniegiem...

0

@Rust_Cohle I co z tego? To mamy płakac ze Kubacki sobie dobrze radzi w tym sezonie? Mamy płakac ze to niszowy sport?

Kur nie rozumien takiego podejscia. Moze i skoki nie sa za bardzo popularne ale to nie znaczy ze nie mozemy sie cieszyc z sukcesow polaków

0

@Herato Tottenham lubi to

0

@Kessie Ale chamówa xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?