26

@masq To co z tym Goatem xD?

1

Bedzie zapis na tvpsport?

To trzeba usiasc na spokojnie kurła

4

Messi 8 ZP to bedzie wynik nie do pobicia ;)

20

Ale pekaja dupy na kafejce xD

20

Messi bogiem footballu. Kurwa płacze tak bardzo na to Leo zasłużył i ma to!

12

8 ZP w drodze dla Leo :)

2

Messi król footballu!

1

Lautaro ty gnido

6

Otamendi i ten 2 powinni lepe na morde dostac po finale

1

Debil kolejny po Otamendim.

Jak tu grac z takimi idiotami?

10

Komentarz usunięty

0

Otamendi kretyn mógł wszystko zaprzepascic...

0

Brawo Scaloni...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Trzeba bedzie powtórke na spokojnie obejrzec

0

@paweldunajecfcb Ta jak w 2 ww?

10

Angel był po urazie. Logiczna zmiana

1

Ale Scaloni stworzył potwora :o

0

@Transu96 Nie wroci :/

2

Scaloni pomnik dostanie jak to wygraja :)

7

Musze przeprosic De Paula.

Kozacki pomocnik. Pasowałby do Pedriego i Gaviego

2

Słychac wycie madryciaki? Znakomicie.

9

@takisobiektos Masc na ból dupy by ci sie przydała

6

@Bobo25 Boli? Słychac wycie? Znakomicie!

8

@Borry Morda tam

0

@talizmo Tepy jestes. Za całokształt

0

@clyde Tak. Nie stac nas xd

17

@Kimirionum I co jeszcze

0

ZP loading he he :)

1

Numernabis? Top xD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?