Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Explode Mam az za duzo. Chcecie troche? Balkon cały zasypany. Bedzie sporo roboty
0
@siuuu Czyli jeden uj
0
@Emhyr Lublin. U mnie sie zamiec zrobiła
3
@barcelonaLM Serbia to kolejny spier naród.
0
No fajna ta burza sniezna xd.
2
Obowiazkowe czipowanie zwierzat to cos co w prawie powinno byc od dawna.
1
@FcPortoFan1999 Lublin potwierdza
0
@msmsms Zwłaszcza ze od lat mało było sniegu w okresie swiatecznym
8
Mogłoby tak biało zostac do stycznia. W koncu byłyby swieta jak za czasow dzieciaka gdzie snieg lezał od listopada do Marca...
25
Co za cudowny poranek. Biało za oknem. Mozna by Casemiro ulepic :)
1
Srodowa noc to wódy czas,to jest wódy czas. 100zł bierz jak nie masz to miej,jak wiecej to jestes zamożny!
0
@Transu96 Walki patusow mnie nie interere
1
Golne se piwko i myk spac. Zdrowko byki
2
Kane gen przegrywu ma w sobie. Tottenham nigdy z niego nie wyjdzie
0
Kolejny cwiercinteligent xD
1
Jak zwykle mozna liczyc na Anglie
0
@Pedri16Future Patrz wyzej
1
Rodzinka Cr7 to do choroszczy sie nadaje xD
0
No Angole chociaz raz nie dajcie dupy. Argentyna Anglia to potencjalnie swietny finał
0
@Rust_Cohle Nadal lepsi niz hołota z Francji. Tam to dopiero bydło jest na stadionach
0
@Encore Za długo z Cr przebywał i co raz bardziej zenujacy sie robi
4
https://www.meczyki.pl/newsy/powiem-to-co-mysle-pieprzyc-to-bruno-fernandes-zaatakowal-sedziego-meczu-portugalii/202016-n
Odklejka Bruno xD
1
@Encore Odklejeniec xd
5
O co ten ból dupy Bruno i spółki? Sedzia wyniku nie wypaczył i dobrze prowadził te zawody nie to co Lahoz
2
@Firestone Ale retard xDDD
2
Z taka kadra odpasc z Marokiem to trzeba umiec ;)
0
Haha karma portugalczycy xD
0
@Rust_Cohle Dopiec @Encore musze bo sie udusze co xd
8
Ktos niech powie Iwanskienu ze na Showup zarobi wiecej ;)
0
@Encore Zgadza sie. To cecha ludzka