0

@Explode Mam az za duzo. Chcecie troche? Balkon cały zasypany. Bedzie sporo roboty

0

@siuuu Czyli jeden uj

0

@Emhyr Lublin. U mnie sie zamiec zrobiła

3

@barcelonaLM Serbia to kolejny spier naród.

0

No fajna ta burza sniezna xd.

2

Obowiazkowe czipowanie zwierzat to cos co w prawie powinno byc od dawna.

1

@FcPortoFan1999 Lublin potwierdza

0

@msmsms Zwłaszcza ze od lat mało było sniegu w okresie swiatecznym

8

Mogłoby tak biało zostac do stycznia. W koncu byłyby swieta jak za czasow dzieciaka gdzie snieg lezał od listopada do Marca...

25

Co za cudowny poranek. Biało za oknem. Mozna by Casemiro ulepic :)

1

Srodowa noc to wódy czas,to jest wódy czas. 100zł bierz jak nie masz to miej,jak wiecej to jestes zamożny!

0

@Transu96 Walki patusow mnie nie interere

1

Golne se piwko i myk spac. Zdrowko byki

2

Kane gen przegrywu ma w sobie. Tottenham nigdy z niego nie wyjdzie

0

Kolejny cwiercinteligent xD

1

Jak zwykle mozna liczyc na Anglie

0

@Pedri16Future Patrz wyzej

1

Rodzinka Cr7 to do choroszczy sie nadaje xD

0

No Angole chociaz raz nie dajcie dupy. Argentyna Anglia to potencjalnie swietny finał

0

@Rust_Cohle Nadal lepsi niz hołota z Francji. Tam to dopiero bydło jest na stadionach

0

@Encore Za długo z Cr przebywał i co raz bardziej zenujacy sie robi

1

@Encore Odklejeniec xd

5

O co ten ból dupy Bruno i spółki? Sedzia wyniku nie wypaczył i dobrze prowadził te zawody nie to co Lahoz

2

@Firestone Ale retard xDDD

2

Z taka kadra odpasc z Marokiem to trzeba umiec ;)

0

Haha karma portugalczycy xD

0

@Rust_Cohle Dopiec @Encore musze bo sie udusze co xd

8

Ktos niech powie Iwanskienu ze na Showup zarobi wiecej ;)

0

@Encore Zgadza sie. To cecha ludzka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?