2

Szkoda ze Holandia akurat trafiła na Argentyne. Obie ekipy lubie ale no dla mnie to przedwczesny finał :/

@arasz1819 Messiaczek czy ekipa Van gaala

1

@Transu96 Moge postawic twoje?

1

Ja mam wrazenie z problemem Kanarkow to nie jakosc piłkarzy a po prostu mierny trener.

1

Brazylia podobnie jak Barca to w ostatnich latach przegrywy :/

1

@cchesterr43 W żałobie xd

1

A tak sie smiano z Argentyny xDDD

1

@koksik2700 Ano mieli ale gra nie porywa. Mecza sie mocno

2

No i jak widac lepszy rywal i Brazylia meczy bułe ;)

0

@John_Doe My mamy ograniczony potencjał kadrowy. Lewy powinien grac tak długo jak uzna za stosowne zwłaszcza ze w Barcelonie pokazuje klase

0

@Deviler To byłby samobój. Mozna Lewego nie lubic ale ktos musi gole strzelac a tego nie gwarantuje ani Milik ani Piatek

0

We wszech ogarniajacym burdelu na YT kanał Miedzinsky to absolutne komediowe złoto :)

Polecam zajrzec

3

Moim zdanien jak najszybciej powinna nastapic decyzja o przyszłosci Czesia. Mam nadzieje ze poleci.

0

@Destroyer_of_Worlds To czemu oczekujemy czegokolwiek skoro nie chca wydac kasy na fachowca?

7

@Bobo25 Sousa akurat potrafił zmobilizowac naszych na mecze z wielkimi a ze był szczurem to inna sprawa.

Mimo wszystko za jego kadencji gre naszych dało sie ogladac

3

@Ojciec5tkidzieci Wlazły top topów. Legenda Skry. Szkoda ze okradli Skre w meczu z Zenitem w finale LM.

2

Kur 37 mln kraj a my ciagle mamy problem by znalezc kompetentnego trenera. Nawałka to wyjatek potwierdzajacy regułe.

Jesli w kraju nie ma dobrego fachowca to kur wydajmy troche grosza na fachowca z prawdziwego zdarzenia a nie jakies Czeski czy inne Smudy

1

Czesiek wez pal gume.

0

1

@Mario96w No i to jest zarcik na poziomie :D

2

Wspaniała pogoda. Idealna na spacerek a po powrocie ciepła kawa z rumem. Co za cudowna pora roku :]

0

Czyzby La Masia w koncu fajna 9 wyprodukowała? Barbera naprawde robi wrazenie. Moze by tak szanse dac podczas absencji Lewego

0

@HarveySpecter To na wigilie

0

Szukam ciekawego swiatecznego filmu.

Żadnych strzelanek typu szklana pułapka itd.

Obejrzałem Magie Swiat i chetnie bym cos jeszcze przed snem obejrzał

2

Skoro swieta tuz tuz polecam komedie Randki od swieta z Emma Roberts :)

1

@Kgorecki2500 I jedno i drugie. Recenzja troche za krotka jak na Miedzinskiego

3

Czerwony kapturek prawdziwa historia to komediowe złoto.

Ten film jest tak dobry ze przykrywa wady w postaci animacji i tekstur.

Wilk i wiewiór to sól tego arcydzieła :)

2

@Batys Dobrze jest byc czubkiem :]

2

@marcin62 Jeden z wiekszych przygłupow na yt i przykład pajaca madryciaka

0

Cudowna zmiana Solera i Sarabi.

Portugalia autostrada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?