0

Kur serio kto tak nisko ocenia Raphinhe? 4.5? To Fati 0 za ten mecz powinien dostac xd

3

Fati fati fati. Zero błysku,samolubna gra i zero zagrożenia z jego strony...

Martwi mnie jego nastawienie. Oby to nie był 2 bojan...

1

Raphinha ma cechy kapitalnego pomocnika

1

@Coutinho007 Za to rozgrywac potrafi co nie raz pokazał. Moim zdaniem mozna go spróbowac przesunac do pomocy.

Ew jako taki skrzydłowy rozgrywajacy

0

@Rewolucja123 Rapha dzisiaj dobry mecz gra

3

Kessie to zart jest. Ma tyle sytuacji by gre przyspieszyc to cofa albo gra w poprzek. Przez to kazda akcja traci na tempie. Dramatyczny piłkarz

6

Raphinha bardzo dobre piłki dzis posyła.

Kessie to drewno okrutne. Vidal przy nim to wirtuoz

5

@FCB24 Kolejny... Ah shit here we go again

1

@Survier Powtarzasz sie. Tobie tez potrzebny specjalista :)

1

Komentarz usunięty

0

@Survier A ty długo myslałes nad swoimi wypocinami na temat Xaviego? Nie odpowiadaj.

Zle sie wyraziłem ale wiadomo o co mi chodziło

5

@Encore W życiu. Iniesta moim zdaniem krótsza kariera ale był lepszym piłkarzem no i to był magik. Tak samo Xaviego uwazam za lepszego piłkarza

1

@PatrykBarca Za Bruno mozna pomyslec

1

@Kgorecki2500 Ja tez. Miedzinsky top youtuber. A serial kozak

0

@El dominatore Po prostu zobacz na cda. Taka mroczna animowana komedia

0

Helluva boss bardzo fajny animowany mroczny serial :)

1

@bartas97 Żenujace jak wypowiedzi Papszuna z wyjatkiem tej o bonku.

4

@Luciano99 Bede rzygoł. Dzieki za zafundowanie koszmarów przez kolejny tydzien

1

@Emhyr Co to za random?

0

@urbipl Wtf co to za rzez?

6

@ranger3120 Zaraz pan bana wyłapiesz za to xD

8

@Kessie I cyk odszkodowanie i autograf xd

1

@Bruti Dno i kilometr mułu

0

@Medium Wiem i o to mi chodziło. Pozbyli sie goscia z chora tygodniówka i duzym ego

1

Pogba podobno z nowym urazem. A sie chłop szklany zrobił. MU zrobiło dobry interes pozbywajac sie go

1

@GeneralXavi Nope. Spróbuj przez apke ale nazwy nie pamietam

0

@GeneralXavi Crawling i In the end oraz Numb topka LP ;)

0

@bartas97 Lepiej spójrz na pajaca jr

1

Ci sedziowie sa uposledzeni.

3

@Tasde Prawda boli?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?