Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kur serio kto tak nisko ocenia Raphinhe? 4.5? To Fati 0 za ten mecz powinien dostac xd
3
Fati fati fati. Zero błysku,samolubna gra i zero zagrożenia z jego strony...
Martwi mnie jego nastawienie. Oby to nie był 2 bojan...
1
Raphinha ma cechy kapitalnego pomocnika
1
@Coutinho007 Za to rozgrywac potrafi co nie raz pokazał. Moim zdaniem mozna go spróbowac przesunac do pomocy.
Ew jako taki skrzydłowy rozgrywajacy
0
@Rewolucja123 Rapha dzisiaj dobry mecz gra
3
Kessie to zart jest. Ma tyle sytuacji by gre przyspieszyc to cofa albo gra w poprzek. Przez to kazda akcja traci na tempie. Dramatyczny piłkarz
6
Raphinha bardzo dobre piłki dzis posyła.
Kessie to drewno okrutne. Vidal przy nim to wirtuoz
5
@FCB24 Kolejny... Ah shit here we go again
1
@Survier Powtarzasz sie. Tobie tez potrzebny specjalista :)
1
Komentarz usunięty
0
@Survier A ty długo myslałes nad swoimi wypocinami na temat Xaviego? Nie odpowiadaj.
Zle sie wyraziłem ale wiadomo o co mi chodziło
5
@Encore W życiu. Iniesta moim zdaniem krótsza kariera ale był lepszym piłkarzem no i to był magik. Tak samo Xaviego uwazam za lepszego piłkarza
1
@PatrykBarca Za Bruno mozna pomyslec
1
@Kgorecki2500 Ja tez. Miedzinsky top youtuber. A serial kozak
0
@El dominatore Po prostu zobacz na cda. Taka mroczna animowana komedia
0
Helluva boss bardzo fajny animowany mroczny serial :)
1
@bartas97 Żenujace jak wypowiedzi Papszuna z wyjatkiem tej o bonku.
4
@Luciano99 Bede rzygoł. Dzieki za zafundowanie koszmarów przez kolejny tydzien
1
@Emhyr Co to za random?
0
@urbipl Wtf co to za rzez?
6
@ranger3120 Zaraz pan bana wyłapiesz za to xD
8
@Kessie I cyk odszkodowanie i autograf xd
1
@Bruti Dno i kilometr mułu
0
@Medium Wiem i o to mi chodziło. Pozbyli sie goscia z chora tygodniówka i duzym ego
1
Pogba podobno z nowym urazem. A sie chłop szklany zrobił. MU zrobiło dobry interes pozbywajac sie go
1
@GeneralXavi Nope. Spróbuj przez apke ale nazwy nie pamietam
0
@GeneralXavi Crawling i In the end oraz Numb topka LP ;)
0
@bartas97 Lepiej spójrz na pajaca jr
1
Ci sedziowie sa uposledzeni.
3
@Tasde Prawda boli?