0

Komentarz usunięty

1

@BorzyKrzys To chyba najgorszy papiez od dawna. Benedykt miał klase i abdykował. A ten sie kompromituje co chwile

3

Komentarz usunięty

4

Komentarz usunięty

0

@RosjaninBut Nie bez powodu jest to najpotezniejsza i najbardziej rozwinieta technologicznie armia. Kupe szmalu w to pakuja i dobrze

0

Szkoda tej Sevilli. Sociedad obrzydził ten mecz strasznie az szkoda ze el nesiry nie trafił na 2-2

0

Brzeczek to słaby trener bez dwóch zdan. Natomiast nie oznacza to ze bedzie kiepskim ekspertem. Czy wuja podoła? Mysle ze nie bedzie tragicznie. Na pewno ma wieksze kompetencje od "Ekspertów" z polsatu. Tylko pytanie brzmi czy udzwignie ciezar bo z krytyka to sobie za bardzo nie radzi.

0

Sevilla psycha sitting. Byłyby jaja jakby spadli xd

1

@Mario96w W sumie racja

0

Jest jakis PO w La Masii godny uwagi? @ViscaBarca123

17

@Kessie Daleko od noszy rewelka

4

@Firestone Mógłby nagrac o nim odcinek :)

12

@Emhyr Gorzej. To Kamerunski Borek

3

Motor lublin wyeliminował Wisłe xDD

0

Czy waszym zdaniem Balde powinien pojechac do Kataru kosztem Gayi lub Alby? Moim zdaniem zdecydowanie tak.

30

@BorzyKrzys Serio wam to przeszkadza? Odrobine empatii by sie przydało

0

@Roni/VEB Przypomniec ci ile takich głupot Etoo gada? Chociazby o Henrym i Anelce.

18

Etoo im starszy tym głupszy. Stwierdził ze Mundial wygra Kamerun pokonujac Maroko...

1

https://www.meczyki.pl/newsy/lech-poznan-wchodzi-na-wyzszy-poziom-kulisy-wtorku-we-wronkach-sam-musialem-drukowac-kontrakt/199792-n


Ooo kur Rutek co zmajstrował Lechowi. Wow. Lech naprawde idzie w bardzo dobrym kierunku ;D

7

Balde po czy lo a i tak gra na bardzo wysokim poziomie. Kolejny diamencik :)

18

Raphinha mordo ty moja!

0

Manzano frajer wczesniej przy golu faulu nie widział?

0

Byle po 3 pkt. Vamos

21

@Deviler Gdzies to juz słyszałem.

A tak w 2002 czy 2021 lub 2012

0

Ale Zebo został podsumowany przez drugi kanał Imaginarium :o

0

@Medium Gdzie Carlitosowi do Ishaka. Bez jaj. Juz prędzej Ivy Lopez chociaz to nie 9.

Poza eklapa Ishak trzyma tez wysoki poziom w pucharach czego o Carlitosie powiedziec nie mozna

0

@kynio302 Najlepszy napadzior w eklapie od czasów Rudnevsa? Ivy tez top ale to nie 9.

0

@kuz To dwie osoby prowadza. Z czego jedna dostała perma. Wiem nawet kto to prowadzi

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?