Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
1
@BorzyKrzys To chyba najgorszy papiez od dawna. Benedykt miał klase i abdykował. A ten sie kompromituje co chwile
3
Komentarz usunięty
4
Komentarz usunięty
0
@RosjaninBut Nie bez powodu jest to najpotezniejsza i najbardziej rozwinieta technologicznie armia. Kupe szmalu w to pakuja i dobrze
0
Szkoda tej Sevilli. Sociedad obrzydził ten mecz strasznie az szkoda ze el nesiry nie trafił na 2-2
0
Brzeczek to słaby trener bez dwóch zdan. Natomiast nie oznacza to ze bedzie kiepskim ekspertem. Czy wuja podoła? Mysle ze nie bedzie tragicznie. Na pewno ma wieksze kompetencje od "Ekspertów" z polsatu. Tylko pytanie brzmi czy udzwignie ciezar bo z krytyka to sobie za bardzo nie radzi.
0
Sevilla psycha sitting. Byłyby jaja jakby spadli xd
1
@Mario96w W sumie racja
0
Jest jakis PO w La Masii godny uwagi? @ViscaBarca123
17
@Kessie Daleko od noszy rewelka
4
@Firestone Mógłby nagrac o nim odcinek :)
12
@Emhyr Gorzej. To Kamerunski Borek
3
Motor lublin wyeliminował Wisłe xDD
0
Czy waszym zdaniem Balde powinien pojechac do Kataru kosztem Gayi lub Alby? Moim zdaniem zdecydowanie tak.
30
@BorzyKrzys Serio wam to przeszkadza? Odrobine empatii by sie przydało
0
@Roni/VEB Przypomniec ci ile takich głupot Etoo gada? Chociazby o Henrym i Anelce.
1
@MesQueUnClub_87 Meczyki
https://www.meczyki.pl/newsy/samuel-etoo-znow-szokuje-tym-razem-wskazal-kto-jego-zdaniem-zagra-w-finale-mundialu/199797-n
18
Etoo im starszy tym głupszy. Stwierdził ze Mundial wygra Kamerun pokonujac Maroko...
1
https://www.meczyki.pl/newsy/lech-poznan-wchodzi-na-wyzszy-poziom-kulisy-wtorku-we-wronkach-sam-musialem-drukowac-kontrakt/199792-n
Ooo kur Rutek co zmajstrował Lechowi. Wow. Lech naprawde idzie w bardzo dobrym kierunku ;D
7
Balde po czy lo a i tak gra na bardzo wysokim poziomie. Kolejny diamencik :)
18
Raphinha mordo ty moja!
0
Manzano frajer wczesniej przy golu faulu nie widział?
0
Byle po 3 pkt. Vamos
21
@Deviler Gdzies to juz słyszałem.
A tak w 2002 czy 2021 lub 2012
0
Ale Zebo został podsumowany przez drugi kanał Imaginarium :o
0
@Medium Gdzie Carlitosowi do Ishaka. Bez jaj. Juz prędzej Ivy Lopez chociaz to nie 9.
Poza eklapa Ishak trzyma tez wysoki poziom w pucharach czego o Carlitosie powiedziec nie mozna
0
@kynio302 Najlepszy napadzior w eklapie od czasów Rudnevsa? Ivy tez top ale to nie 9.
0
@kuz To dwie osoby prowadza. Z czego jedna dostała perma. Wiem nawet kto to prowadzi
0
Komentarz usunięty