1

@tomek8756 Tylko Jesien i Wiosna

0

@Azrik Podatki :)

9

@Joe_Pesci Nitro to kretyn.

0

@hayek Nie mówiny tu o umiejetnosciach bo ma wielkie tylko o zachowaniu

1

8

Nieważne jak mówia ważne by mówili. Krystyna chyba to chciał osiagnac bo nie znajduje innego powodu by sie tak skompromitowac.

2

@arasz1819 Piekne podsumowanie xD

2

Niby taki skromny ten Mapet a ciagle jakies z nim problemy sa. Oj charakterkiem pasowałby do Realu.

0

@damianex10 Tam powinno byc wypier... ;)

0

@Katalończyk 99 Zebys sie nie zdziwił. To jest poryta rodzinka

4

Ciekawe jaka głupotke odpali Siostra Crystyny xD

1

@okiemtypera_lucaxx95 Uprawianie hazardu to głupota

39

Ahaha pod koniec kariery Krystyna pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Skostniały Narcyz który nie rozumie ze jego czas minał i pluje na klub który go wypromował.

Co za żenujacy typ

4

@Janiama Uuu groznie xD

13

Szymanski spokojnie mógłby grac w takim betisie czy sociedad. Ma chłop talent a @Janiama miał o zgrozo racje ze Szymanski>>Puig

0

@michal26 Nie lubie Papszuna. Wole Legie na tronie niz Rakowa ale szansa na to jest mała

0

Wstyd ze to pisze ale z dwojga złego wole Legie niz Slask. Legia po 3 pkt

0

@ForcaBarca12 Za drągowskiego pojedzie i nie wiem w sumie po co.

0

@Danny Gaucho Ja wiem ze Gikiewicz tez czub ale z dwojga złego wole Gikiewicza

0

Oby kulesza miał jajca i pogoni Czeska po mundialu bo wstyd jak uj powołujac Jedze czy Grabare.

Tobiasz z Legii o wiele bardziej by pasował chociazby ze wzgledu na charaktet.
Juz bym chyba wolał Gikiewicza niz jego.

0

@takisobiektos Chociazby ze wzgledu na jego charakter. Pomijajac juz ze sa lepsi niz on.

Tobiasz czy nawet Gikiewicz

1

@Encore Po co tego bezbeka promuja... On nie powinien grac w młodziezówce a co dopiero dostac powołanie do Kataru...

Byle do mundialu i potem Czesiek out

0

Roma ty memie... By was szlag jasny trafił...

1

@FcPortoFan1999 Dzieki bogu. Z rodzinka za sterami Wisła sie nie podniesie

2

Drugi mecz pod rzad gdy Kuciak wali samobója plecami xD

1

Trup Miedzi Legnica jest reanimowany. Jesli wygraja to jest szansa ze w 2 czesci sezonu utrzmaja sie

3

@DonMatteo901 Kolejny odklejeniec.

20

@lucas/catalan Nie dziwi mnie ze ty takich rzeczy nie rozumiesz. Palenie flag obojetnie jakich jest oznaka małego iq. Narodowcy to jedna z najgłupszych grup społecznych w tym kraju

0

@FcPortoFan1999 Warta zasługiwała na punkt w tym meczu

0

Warta zdominowała Stal. Ale ten Szulczyk to kozak trener. Niby młody ale naprawde robi wrazenie jego praca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?