Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tomek8756 Tylko Jesien i Wiosna
0
@Azrik Podatki :)
9
@Joe_Pesci Nitro to kretyn.
0
@hayek Nie mówiny tu o umiejetnosciach bo ma wielkie tylko o zachowaniu
1
https://www.meczyki.pl/newsy/kylian-mbappe-przekroczyl-granice-wulgarny-gest-gwiazdora-psg-wideo/200134-n
Kto jest wiekszyn pajacem Mapet czy Vini jr?
8
Nieważne jak mówia ważne by mówili. Krystyna chyba to chciał osiagnac bo nie znajduje innego powodu by sie tak skompromitowac.
2
@arasz1819 Piekne podsumowanie xD
2
Niby taki skromny ten Mapet a ciagle jakies z nim problemy sa. Oj charakterkiem pasowałby do Realu.
0
@damianex10 Tam powinno byc wypier... ;)
0
@Katalończyk 99 Zebys sie nie zdziwił. To jest poryta rodzinka
4
Ciekawe jaka głupotke odpali Siostra Crystyny xD
1
@okiemtypera_lucaxx95 Uprawianie hazardu to głupota
39
Ahaha pod koniec kariery Krystyna pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Skostniały Narcyz który nie rozumie ze jego czas minał i pluje na klub który go wypromował.
Co za żenujacy typ
4
@Janiama Uuu groznie xD
13
Szymanski spokojnie mógłby grac w takim betisie czy sociedad. Ma chłop talent a @Janiama miał o zgrozo racje ze Szymanski>>Puig
0
@michal26 Nie lubie Papszuna. Wole Legie na tronie niz Rakowa ale szansa na to jest mała
0
Wstyd ze to pisze ale z dwojga złego wole Legie niz Slask. Legia po 3 pkt
0
@ForcaBarca12 Za drągowskiego pojedzie i nie wiem w sumie po co.
0
@Danny Gaucho Ja wiem ze Gikiewicz tez czub ale z dwojga złego wole Gikiewicza
0
Oby kulesza miał jajca i pogoni Czeska po mundialu bo wstyd jak uj powołujac Jedze czy Grabare.
Tobiasz z Legii o wiele bardziej by pasował chociazby ze wzgledu na charaktet.
Juz bym chyba wolał Gikiewicza niz jego.
0
@takisobiektos Chociazby ze wzgledu na jego charakter. Pomijajac juz ze sa lepsi niz on.
Tobiasz czy nawet Gikiewicz
1
@Encore Po co tego bezbeka promuja... On nie powinien grac w młodziezówce a co dopiero dostac powołanie do Kataru...
Byle do mundialu i potem Czesiek out
0
Roma ty memie... By was szlag jasny trafił...
1
@FcPortoFan1999 Dzieki bogu. Z rodzinka za sterami Wisła sie nie podniesie
2
Drugi mecz pod rzad gdy Kuciak wali samobója plecami xD
1
Trup Miedzi Legnica jest reanimowany. Jesli wygraja to jest szansa ze w 2 czesci sezonu utrzmaja sie
3
@DonMatteo901 Kolejny odklejeniec.
20
@lucas/catalan Nie dziwi mnie ze ty takich rzeczy nie rozumiesz. Palenie flag obojetnie jakich jest oznaka małego iq. Narodowcy to jedna z najgłupszych grup społecznych w tym kraju
0
@FcPortoFan1999 Warta zasługiwała na punkt w tym meczu
0
Warta zdominowała Stal. Ale ten Szulczyk to kozak trener. Niby młody ale naprawde robi wrazenie jego praca