Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle No bede. Bo codziennie pojawia sie tego typu post. I za nim znowu wyciagniesz argument o serialu spójrz na odstep czasu moich narzekan a ilosc głupich lub hejterskich postów ww marudy,które pojawiaja sie niemal codziennie i nie dotyczy to tylko jego. Dla mnie to koniec dyskusji.
1
@Rust_Cohle Oczywiscie ze marudze na temat Ropa bo to zmarnowany potencjał. Ale nie zwracaj mi uwagi bo sam spamisz swoimi bezbekowymi postami do @MesQueUnClub96 lub @Luciano99 ew do @Bocheno1 ew wdajesz sie w dyskusje gdzie @Transu96 robi cie jak chce.
Wiec nie zwracaj mi uwagi na to co robie bo moze nie zauwazyłes ale post o pierscieniach wrzucam dosyc rzadko i zawsze mozesz je zignorowac. Nie kieruje ich do ciebie tylko do waskiej grupy uzytkowników.
0
@tristan87 No to prawda. Wieczna maruda. Blizniak @Survier
1
Lech moze byc zadowolony. Rywal do ogrania. Moze byc to znakomity sezon w pucharach dla polskiej piłki.
1
Komentarz usunięty
0
Po co zrobili R I P D 2 bez Reynoldsa? Kolejny syfiasty sequel nie warty czasu...
0
@Kondziubarca Bayern 2x Inter 2x a zobacz kogo w grupach dostaje city lub real.
0
To nawet zabawne nie jest. Większosc naszych losowan tak wyglada...
Jakies fatum czy o co chodzi?
3
@Rust_Cohle A moze po prostu sa ludzie którzy nie lubia Kloppa lub ogólnie Liverpoolu? Wszystko musi sie sprowadzac do remontady?
Żałosne doprawdy
0
Hahaha jaka rzeznia w GD xD
1
Brakuje tylko mordobicia w GD. Przy takiej grze sa na to spore szanse xD
0
Ma ktos powtórke co Montiel odwalił?
3
Przyznaje ze dzis sedzia pomógł Lechowi. Korona przy 2-2 powinna dostac 3 karnego... Widziałem powtórke i var dał dupy. Sedzia powinien podejsc i zobaczyc to sam.
2
Szymczak daje 3 wazne pkt. Skutecznosc Lecha to jakis ponury zart
0
Piłkarz korony który dał karnego stwierdził ze remis byłby fair xDD
17 strzałów i 9 celnych oddał Lech a ten ze remis byłby sprawiedliwy ja pierdziele ale mózg xD
0
@tomek8756 Fajna opcja pod warunkiem ze cena adekwatna do metrazu i jakosci
0
Raków
Legia
Lech
Widzew
Fajnie byłoby taka top 4 zobaczyc.
Widzew fajna druzyna. Lech fajnie by było gdyby załapał sie znowu do LK a Raków i Legia to niemal pewniaki do top 1 i 2
0
Serie c Polski Bramkarz Michał Lewandowski zrobił rywalom kuszczaka xD
7
Koko, koko CHUWDU Spoko, R.K.S. mierzy wysoko, Wszystkim tylko wpierdzieliny, Euro zwyciężymy!
Chodź nie mamy złudzeń, To by było miło, Gdyby na murawie, CHUWDU zaskoczyło! Jakby na murawie, CHUWDU zaskoczyło!
Ref.: Koko, koko CHUWDU Spoko, Piłka leci w uj wysoko, R.K.S. na pałę wali, I tak by przegrali.
Kibole Chuwdu na zawsze w serduszku :)
7
"Potężna wichura,
łamiąc duże drzewa
trzciną zaledwie
tylko kołysze"
Autor: Kutang pan :)
1
@Transu96 Dystans wazna rzecz :)
0
@PatrykBarcelona Biurko if you know what i mean :]
0
@John_Doe A lucyfer w LA
0
Ta nasza liga w tym sezonie wyjatkowo dobra do ogladania. Całkiem przyzwoity poziom jak na nasze standardy i masa cudownych goli :)
8
@kiper09 Dobry wybrałes moment. Akurat na pozegnanie legendy
7
@Emhyr Ale za... o panie :0
1
@barcelonaLM No nie wiem. Mam mieszane odczucia co do transferów z BVB
4
Semedo to dramatycznie słaby piłkarz który nie mysli na boisku. Jakim cudem sprzedalismy go za 30 baniek xD?
0
Kownacki został polskim materazzim. Rywal pociagnał go z dyni i wyleciał :)
0
@FcPortoFan1999 To prawda. Dziwne bo ofensywa wyglada solidnie