0

@Rust_Cohle No bede. Bo codziennie pojawia sie tego typu post. I za nim znowu wyciagniesz argument o serialu spójrz na odstep czasu moich narzekan a ilosc głupich lub hejterskich postów ww marudy,które pojawiaja sie niemal codziennie i nie dotyczy to tylko jego. Dla mnie to koniec dyskusji.

1

@Rust_Cohle Oczywiscie ze marudze na temat Ropa bo to zmarnowany potencjał. Ale nie zwracaj mi uwagi bo sam spamisz swoimi bezbekowymi postami do @MesQueUnClub96 lub @Luciano99 ew do @Bocheno1 ew wdajesz sie w dyskusje gdzie @Transu96 robi cie jak chce.

Wiec nie zwracaj mi uwagi na to co robie bo moze nie zauwazyłes ale post o pierscieniach wrzucam dosyc rzadko i zawsze mozesz je zignorowac. Nie kieruje ich do ciebie tylko do waskiej grupy uzytkowników.

0

@tristan87 No to prawda. Wieczna maruda. Blizniak @Survier

1

Lech moze byc zadowolony. Rywal do ogrania. Moze byc to znakomity sezon w pucharach dla polskiej piłki.

1

Komentarz usunięty

0

Po co zrobili R I P D 2 bez Reynoldsa? Kolejny syfiasty sequel nie warty czasu...

0

@Kondziubarca Bayern 2x Inter 2x a zobacz kogo w grupach dostaje city lub real.

0

To nawet zabawne nie jest. Większosc naszych losowan tak wyglada...

Jakies fatum czy o co chodzi?

3

@Rust_Cohle A moze po prostu sa ludzie którzy nie lubia Kloppa lub ogólnie Liverpoolu? Wszystko musi sie sprowadzac do remontady?

Żałosne doprawdy

0

Hahaha jaka rzeznia w GD xD

1

Brakuje tylko mordobicia w GD. Przy takiej grze sa na to spore szanse xD

0

Ma ktos powtórke co Montiel odwalił?

3

Przyznaje ze dzis sedzia pomógł Lechowi. Korona przy 2-2 powinna dostac 3 karnego... Widziałem powtórke i var dał dupy. Sedzia powinien podejsc i zobaczyc to sam.

2

Szymczak daje 3 wazne pkt. Skutecznosc Lecha to jakis ponury zart

0

Piłkarz korony który dał karnego stwierdził ze remis byłby fair xDD

17 strzałów i 9 celnych oddał Lech a ten ze remis byłby sprawiedliwy ja pierdziele ale mózg xD

0

@tomek8756 Fajna opcja pod warunkiem ze cena adekwatna do metrazu i jakosci

0

Raków
Legia
Lech
Widzew

Fajnie byłoby taka top 4 zobaczyc.
Widzew fajna druzyna. Lech fajnie by było gdyby załapał sie znowu do LK a Raków i Legia to niemal pewniaki do top 1 i 2

0

Serie c Polski Bramkarz Michał Lewandowski zrobił rywalom kuszczaka xD

7

Koko, koko CHUWDU Spoko, R.K.S. mierzy wysoko, Wszystkim tylko wpierdzieliny, Euro zwyciężymy!

Chodź nie mamy złudzeń, To by było miło, Gdyby na murawie, CHUWDU zaskoczyło! Jakby na murawie, CHUWDU zaskoczyło!

Ref.: Koko, koko CHUWDU Spoko, Piłka leci w uj wysoko, R.K.S. na pałę wali, I tak by przegrali.

Kibole Chuwdu na zawsze w serduszku :)

7

"Potężna wichura,
łamiąc duże drzewa
trzciną zaledwie
tylko kołysze"

Autor: Kutang pan :)

1

@Transu96 Dystans wazna rzecz :)

0

@PatrykBarcelona Biurko if you know what i mean :]

0

@John_Doe A lucyfer w LA

0

Ta nasza liga w tym sezonie wyjatkowo dobra do ogladania. Całkiem przyzwoity poziom jak na nasze standardy i masa cudownych goli :)

8

@kiper09 Dobry wybrałes moment. Akurat na pozegnanie legendy

7

@Emhyr Ale za... o panie :0

1

@barcelonaLM No nie wiem. Mam mieszane odczucia co do transferów z BVB

4

Semedo to dramatycznie słaby piłkarz który nie mysli na boisku. Jakim cudem sprzedalismy go za 30 baniek xD?

0

Kownacki został polskim materazzim. Rywal pociagnał go z dyni i wyleciał :)

0

@FcPortoFan1999 To prawda. Dziwne bo ofensywa wyglada solidnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?