Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Virusk3 Uraz stopy. Nie grozny.
0
@Joe_Pesci O boze xDD
10
@Criss18Barca Gorzej nie zagraja niz to towarzystwo
5
Czemu ludzie wrzucaja tego Fatiego do 1 składu?
Nie ma szans by Ansu na poczatku grał od pierwszych minut.
Ferran Lewy Dembele
Dembele Lewy Raphinha
Tak to bedzie wygladac. Nie ma szans by Ansu po tylu kontuzjach zaczynał mecz w podstawie.
0
@Culer_1906 Marne.
0
Romero w canal plus :)
3
Niezle sie prezentuja przedstawiciele naszej strony w programie Cwiakały
0
Moze to ostudzi zapały ludzi,którzy wierza ze piramidy to dzieło ufo
0
@Transu96 To akurat wrzuciłem daawno temu :)
0
@Transu96 Fakt. Mea cukpa
0
A tu kolejny rodzynek
@dildovagins
7
Dziwne nicki LR
@myszobranie
@BOSKIzigolak
@Lewusowiec69
@PalantPowraca
@DiscoAdolf
@KurwinFCB
@kapuscianyleb
@Geymarinho
@FakajSie
@Święty Leoś:Més que un club - to więcej niż klub, to jeszcze trochę teatru.. Lubię pluć w strone ławki Królewskich i kopać piłke w strone ich kibiców. A wgl to lubie czekać na białych pod stadionem żeby troche powyzywać ich od marionetek Mou, ehh... ciężk
2
@Inko Spokojnie kolego to nowy twór jest
18
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/294175526_759391282178362_1875839461907962109_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=FjwhHjiV-jYAX8CLI31&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=00_AT9KtfI1O9P2JodENwpUViMvSeQdVYAn9vyNWUhVN04ruQ&oe=62D7B459
LaBamba gotowa na nadejscie takich kibiców?
2
@kcule14 Gunwo mnie to obchodzi. W posredniaku byłes?
1
@Criss18Barca No i zdjecie pytonga w telefonie
6
@PatrychoO Spie,bo co?
0
Gdyby organizowano na LaBambie konkurs na najpopularniejsze słowo to wygrałoby?
1
Sp[*] Krawczyk i piosenka o Lewusie :)
0
@MarioVeB! Co ty taki agresywny? Mało ci ostatnio było przygód?
3
@tristan87 To juz wiem co omijac szerokim łukiem
1
@FCB_dimiC Dej no podpowiedz xd
6
@koziar Piekna to była prezentacja. Nie zapomne jej nigdy
0
@Rust_Cohle Moje otoczenie jest pozytywnie nastawione
0
@Rust_Cohle Bredzisz
0
@Worny Komentarz durny ale fajnie sie go słucha.
2
@taris Moze nie o napadzie na bank ale Włoska robota z Walhbergiem spoko film
0
@Medium A mi sie fajnie go słucha
1
Jeszcze Bonka brakowało...
1
@arsenallondyn0 Kowal sie dotoczył