0

@Virusk3 Uraz stopy. Nie grozny.

0

@Joe_Pesci O boze xDD

10

@Criss18Barca Gorzej nie zagraja niz to towarzystwo

5

Czemu ludzie wrzucaja tego Fatiego do 1 składu?

Nie ma szans by Ansu na poczatku grał od pierwszych minut.

Ferran Lewy Dembele
Dembele Lewy Raphinha

Tak to bedzie wygladac. Nie ma szans by Ansu po tylu kontuzjach zaczynał mecz w podstawie.

0

@Culer_1906 Marne.

0

Romero w canal plus :)

3

Niezle sie prezentuja przedstawiciele naszej strony w programie Cwiakały

0



Moze to ostudzi zapały ludzi,którzy wierza ze piramidy to dzieło ufo

0

@Transu96 To akurat wrzuciłem daawno temu :)

0

@Transu96 Fakt. Mea cukpa

0

A tu kolejny rodzynek

@dildovagins

2

@Inko Spokojnie kolego to nowy twór jest

2

@kcule14 Gunwo mnie to obchodzi. W posredniaku byłes?

1

@Criss18Barca No i zdjecie pytonga w telefonie

6

@PatrychoO Spie,bo co?

0

Gdyby organizowano na LaBambie konkurs na najpopularniejsze słowo to wygrałoby?

1



Sp[*] Krawczyk i piosenka o Lewusie :)

0

@MarioVeB! Co ty taki agresywny? Mało ci ostatnio było przygód?

3

@tristan87 To juz wiem co omijac szerokim łukiem

1

@FCB_dimiC Dej no podpowiedz xd

6

@koziar Piekna to była prezentacja. Nie zapomne jej nigdy

0

@Rust_Cohle Moje otoczenie jest pozytywnie nastawione

0

@Rust_Cohle Bredzisz

0

@Worny Komentarz durny ale fajnie sie go słucha.

2

@taris Moze nie o napadzie na bank ale Włoska robota z Walhbergiem spoko film

0

@Medium A mi sie fajnie go słucha

1

Jeszcze Bonka brakowało...

1

@arsenallondyn0 Kowal sie dotoczył

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?