3

@Pogba No kur niech to gownoplay wypiernicza z polski...

1

@Worny No i po co komu atmosferowic :)

9

Czy ten kur fart do wylewów Real straci kiedys? Przeciez to jest zart ze kazdy z nimi popełnia taki kuriozalne błedy

1

@neeed Nie klub a Salihamidzic ;)

3

@Firestone Galan z Celty tez git opcja

4

12

@MesQueUnClub96 No jak tylko my bedziemy uczestnikami

0

Odd Thomas super film ale strasznie dołujace zakonczenie. Polecam obejrzec

0

@DaPidejpi Ja nie paniemaju

0

https://www.meczyki.pl/newsy/goralski-zdradzil-co-powiedzial-michniewiczowi-po-faulu-na-karlstroemie-a-trener-co-ty-ka-wygadujesz/185877-n

Góralski to jednak cwiercinteligent.

Serio kiedy w koncu przestaniemy tworzyc takie karykatury piłkarskie jak jaca a zaczniemy tworzyc piłkarzy tecznicznych szybkich i z dryblingiem...

1

@Sau_Ron Byc moze. Miałem przymusowy urlop i pozapominałem które juz wrzucałem

0

@Peciak Z tyn hajsem bym nie przesadzał. Oni nie sa tak bogaci na jakich sa kreowani i kase by przygarneli.

Sam Salihamidzic mowił o trudnej sytuacji finansowej do tego komin płacowy rozwalił Lucas. Teraz im ciezko dogadac sie m.in z Gnabrym czy Lewym bo nie sa w stanie dac im tyle ile chca

3

@dziaraka City przynajmniej chce grac w piłke.

1

@Rust_Cohle Spalony. Strzał był ale oficjalnie nie uznano tego z ww powodu

0

Kto gorszy Atletiko czy Jack Łydka Grealish a moze i to i to??

5

Dobra Simeone wez ty sie nie kompromituj wiecej.

Widziałem rôżne słabe mecze ale to co zagrało Atletiko to skandal i żenada.

19

Foden i Pedri to dwaj najbardziej utalentowani młodzi pomocnicy na swiecie :)

Aczkolwiek nadal uwazam ze Pedri>Foden

0

@BorzyKrzys No fajnie ale w Atletiko gra bardzo nijako albo ja mam pecha do meczy w ktorych gra.

0

@Comfortable_ Ogolnie pisze. Co go ogladam to strasznie nijaki jest

0

De paul mocno przeceniany grajek.

3

Absolutnie gardze takimi zespołami jak Atletiko Simeone. Żenujaca postawa...

1

@Zoker Niestety nie. Dodatki sa w pudełkowych wersjach trylogii.

Sam posiadam i czesto sobie ogladam bo fantastyczne sa. Zwłaszcza Viggo robi wrażenie :)

4

Żeby w pełni docenic dzieło Petera Jacksona trzeba obejrzec kulisy powstawania Władcy Pierscieni. Jest tam w cholere smaczków i ciekawych materiałow m.in o makietach czy wyborze lokacji filmowych.

@Zoker

1

@Zoker Lotr to najlepsza trylogia kinowa w histori kina. Nie mam co do tego watpliwosci

2

@Colon Baggio i te pudło :(

1

@Zoker Tylko Lotr i SW z tego zestawienia

1

@BART97 Az sie Tila Tequila przypomina xd

2

@BART97 Iwanski Feddek Wichniarek Boniek etc

4

Ciekawe kiedy Ocampos wylezie z kieszeni Araujo.

Nasz dzik gasił go jak kiepa do tego stopnia ze zal mi sie goscia zrobiło xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?