0

@mekston Wypadł z kadry.
Myślisz,że ma szansę powrócić kiedyś?
On w Bolonii był jednym z najlepszych,dobrze zrobił idąc do Forrest?
Niby pieniądze dużo większe i prestiż ligi,ale Nottingham pewnie,gdzieś na końcu tabeli będzie.

1

@Lionel_Messi10 Olać go.
Najlepiej nic nie odpisywać.

1

@Lionel_Messi10 Mam wrażenie,że Paulo przespał swoją karierę.
Szkoda,że z Juve nie odszedł w wieku 23/24 lat.
Dybała w formie spokojnie grałby w każdym klubie.

0

Ten młody Szwed to chyba do pierwszej drużyny a nie do drugiej.
Trzeba stawiać na juniorów od razu bo później kończy się jak z Halilovicem czy innymi.

1

@MesQueUnClub96 Atrakcyjny chłopak.
Skandynawi ogólnie są przystojni.

5

Genialny Lautaro!

2

Widzę,że Varela coraz lepiej poczyna w Porto co cieszy.
Od zmiennika do podstawy i gra coraz lepiej.
@FcPortoFan1999 opinia? Daje radę? Wszystkich meczy nie oglądam,ale czasem zdarzy się.

1

@MesQueUnClub96 Hubert jest o klasę gorszy a do tego starszy o 4 lata.
Mógł wygrać z Medem

0

@takisobiektos 22 lata ma a Djoko zaczał wygrywać prócz jednego szlema w wieku 23/24 lat.
Cała kariera przed nim bo jest młody.

0

Brawo Jannik Sinner.
Mam nadzieję,że to początek fenomenalnej kariery.

0

Brawo Jannik!
Tak niewiele.

0

Med jest sympatyczny,ale dzisiaj za Jannikiem. Niech tworzy się historia,kolejne młodego,który będzie jednym z najlepszych.

0

Coś komentator wspominał,że Med sam mowił,że im dalej w las tym będzie gorzej kondycyjnie od Janika.

0

@PIWOSZ89 Ronaldo R9 był spasiony i nie przeszkadzało to mu być najlepszym na świecie.

0

Daniła to chyba Nole w finałach detronizuje.
Dawaj młody Włochy,czekają na trium już ponad 50 lat.

0

Sinner pierwszy raz w finale.
Może trema...
Niezależnie od wyniku na pewno jest jednym z tych,którzy w przyszłości będę wiedli prym.

0

Ter Stegen
Cancelo-Araujo-Kounde-Balde
Frenkie-Gundo-Pedri/Gavi
Lamine przecież Ci zawodnicy są znakomici albo bardzo dobrzy (nie mówię o ostatnich wyczynach ).
Jakim cudem od 2020 roku można grać taką nicość.
Bayer Leverkusen,Aston, Brighton itd. przecież oni mają słabszych zawodników a grają dużo lepiej od Barcelony.
Kolejny trener jest problemem?
Setien,Koeman,Xavi.
Mam wrażenie,że ten klub będzie długo się odbudowywał o ile się uda.
Co jest nie tak,że zawodnicy w tym klubie nagle przestają dobrze grać.

1

@Messibestplayerintheworld To dziwne jest,że taki Leverkusen,które ma słabszych zawodników gra takie coś.
Barcelona kadrę ma dobrą,ale nw czy to lenistwo, czy brak chęci.

0

@KamQiX Dla Xaviego wielkie dzięki i szacunek za dokonania piłkarskie i jedno mistrzostwo.
Nie lepiej by było zatrudnić nowego trenera pół roku przed startem nowego sezonu,żeby miał czas na zgranie itp.
Ten sezon i tak stracony jest,bo nie ma się co oszukiwać i Napoli nas powinno przejść.

2

To nie lepiej na te pół roku wziasc trenera.
Przecież od lipca czy od sierpnia nie będzie miał czasu na zgranie, mobilizację i inne tego typu rzeczy.
Ten sezon i tak jest stracony a im prędzej tym lepiej.

0

@LaLigaPD Dlatego liga Angielska jest 3 długości przed Hiszpańska.

1

Sprzedać ten klub bogatemu inwestorowi jak City czy Newcastle,bo tu trzeba dużo sosu,aby budować na nowo i trenera z jajem (to kasa musi być).

0

Niech o sile Barcelony świadczy to,że 16 uczeń jest jest najlepszym piłkarzem (Yamalinho będzie znakomity,ale ty się chłopaku zastanów,czy nie lepiej iść dalej skoro w wieku 16 lat jest się najlepszym).

0

Wogole to ja sobie nie wyobrażam zostania Yamala,Gaviego czy Pedriego w takiej dziadowni. Rywal zza miedzy,PL albo Serie A.
Pedri sam mówił,że chce zrobić krok na przód.

0

Wogole jak Barca niby jest bankrutem i nic się nie poprawi sportowo to co się z nią stanie.
Skończy jak Palermo? Czy jakiś inny klub przygarnie ja sobie pod inną nazwą.

2

Może i Barcelona pod koniec ery Leo Messiego dostawała z Bayernem czy LFC,ale jak ten chłop dzwigał klub na plecach jest niepojęte.
Mijają kolejne lata a Barcelona dalej memem,prócz jednego słabszego sezonu,gdzie to Real miał gorsza formę i wygrali mistrzostwo.
Ogólnie ta liga cała jest wręcz bardzo słaba. Oprócz Realu i przebłysku Atleti to przeciętność.
Piękna jest PL czy Seria A do oglądania,gdzie nawet Napoli bez formy przejechało by się po Barcelonie i tak będzie.

2

Jeszcze tylko gwałt Napoli i może w końcu jak sezon skończy się w zimie Xavi out.

0

Sprzedać wszystkich oprócz młodych.
Toż to trzeba budować na nowo jak Newcastle.

0

Dawać jeszcze jedną!
Dawać Villareal!
Wywala w końcu ta dziadownie trenerska i medyczną?

0

Wszyscy do wyrzucenia oprócz młodych, Ter Stegna i Gundo.
Banda nieudaczników.
Począwszy od sztabu szkoleniowego po sztab medyczny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?