Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@VegetaPolska Nie zrobiły Ci jeszcze litania?
Ale sobie chłopaku narobiłeś...
Może jakoś wyjdziesz jeszcze z tego obronną ręką.
6
Gavi,Balde,Pedri,Araujo,Kounde pięknie rysuje się przyszłość Barcy! :D
6
@VegetaPolska Normalna dziewczyna,która chce związku nie ma takich patusowych zdjęć.
Gorzej trafić chyba nie mogłeś.
Wygląda jak jakaś imprezowiczka co wraca do domu na prysznic i tyle.
0
@Rastafarnianin Czy ja wiem, nie raz te Classico nudne było.
Derby w Anglii również generują ogromna oglądalność.
1
@Cotutajsiedzieje Messi ich pociagnał,ale ta.reprezentacja bez Leo ma znakomitych zawodników i nie ma co umniejszać.
0
Casemiro tyle lat faulował, mam nadzieję,że teraz Gavi przez 10 lat będzie miał parasol ochrony.
Jeszcze Xavi pakty i lecimy!
1
@DonCarletto Powiem tak szkoda mi chłopa,ja bym nie pisała bo napewno na psyche mu wjadą te dziewczyny,ale są różni ludzie.
Ogólnie chociaż wyszło,że to nie był bajkopisarz tyle dobrego,chociaż lepiej,żeby to były bajki bo szkoda jak komuś tak się nie powodzi w miłości.
4
@Kidd Gorzej jak ktoś napisze a ona że mściwości da jego namiary wtedy bd miał dopiero ujowo.
Oby nie bo szkoda psychiki tego kucharka.
0
@mekston Byłby zbawienie Barcy i w pomocy i w ataku.
Nie Barca to City.
Niech pomoże Erlingowi w drodze po balona w przyszłym sezonie.
2
Messi dzisiaj dobry mecz 5 kluczowych podań i ogólnie dobrze gra.
Leoś dawaj do Barcy a jak nie to do City.
1
@Lionel_Messi10 Amione,który gra w Sampdori w wyjściowej jedenenastce jest ciekawym zawodnikiem.
Bardzo młody i już podstawowy zawodnik Sampdorii.
Następca Otamendiego :D
2
@Lionel_Messi10 Widziałes Retegui wybrał reprezentację Włoch bo dostał powołanie.
Ostatnio miał jeszcze flagę Argentyny.
Może przez to,że w Argentynie jest masa utalentowanych napadziorow i ciężko by mu było się przebić.
Martinez,Alvarez,Dybala,Gonzales i inni.
We Włoszech nie ma,aż tak utalentowanych zawodników na napadzie.
1
@Lionel_Messi10 No dokładnie,Almada to jest wielki talent.
Czekam jeszcze na DM Perrone w City i Buonanotte w Bringhton.
Ale wszystko z czasem :D
1
@Lionel_Messi10 Za dobry na tę ligę.
Chętnie zobaczę ten talent w Europie. :D
0
@mekston Nie pogra za długo w MLS jest za dobry na tą ligę.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Dubiel zrobił progres,ale to i tak nie poziom Wiewióra,Alana,Ferrariego czy Malczynskiego.
0
@Khajio Ale banan Dominik mógł mieć pięknego gola.
0
Granulat goni Ryoyu w zwycięstwach,ale o MŚ,IO to nawet nie ma co ich porównywać bo Ryoyu to kot przy nim jeśli chodzi o imprezy medalowe.
4
@mekston zafundowałes niezłe oranko koledze! :D
12
@Dosq MA 35 G/A,więc jest obecnie w absolutnym Topie a dokręci do 50g/a w tym sezonie.
Czy ty porownujesz Raphe co ma 18g/a czyli przez poł mniej niż Leo? Aha
Nie widziałeś takiej gry,jasne a z kim miał grać w Barcelonie skoro byli słabi zawodnicy.
Wasz Benzema w Top formie nawet nie dał rady przebić Leo w golach i asystach jak grał niby lipne sezony w fcb,gdzie krecił ponad 30 goli w samej lidze. Xd
Messi was przyzwyczaił do wybitnych liczb i jak ma już mniej niż 50g/a to gadacie jaki słaby sezon rozgrywa a obecnie jest w samej czołówce licząc nawet tylko klub.
Jest w dużo lepszej formie niż ten Benzema a nawet Vini,który ma życiową formę ma gorsze statystyki.
6
@mekston Dokładnie,Messi i tak długo ciagnał Barcelonę bo od 2018 r,widać ,gdzie on jest a gdzie jest ona.
Leo MŚ, Mistrz Ameryki Południowej i Mistrz Superpucharu a Barca 2x z grupy nie wychodzi
0
@MESSIah16 Konkurs chyba będę transmitować mam nadzieję,chętnie pooglądam.
Tak mało kobiet zgłosiło się do konkursu?
Bo widzę tylko 15 a 3 próby były.
Może boją się latać.
2
@sendesara Dlatego Leo potrzebuje drużyny takiej jak Argentyna,która walczy biega a czuje się jak ryba w wodzie.
LIO do 38 będzie smigał w Europie.
0
@MESSIah16 Gdzie oglądacie te skoki pań?
Podobno Panie miały nie skakać na mamutach,ale fajnie,że jednak udało się to przełamać.
6
@Dosq Tyle,że Messi też biega tylko ekonomicznie.
Nie kazdy jest jak Ronaldo,który opiera grę na walorach szybkościowych i fizycznych. Messi ze swoją techniką spokojnie pogra na najwyższym poziomie do 38 r. życia.
Zryw na Mundialu niezłe sobie a kto ma statystyki 35g/a w sezonie.
Nawet przez pół żaden piłkarz Barcy takich nie ma.
Skoro tak mu się nie chce w PSG to dlaczego od niechcenia ma nawet te 34 g/a na tą chwilę a zrobi 50g/a.
Wolę takiego zawodnika co będzie dawał nawet zrywy,ale punktował niż kogoś kto bezsensownie biega a nie daje żadnych liczb.
Messi już na MŚ pokazał jak gra jak ma dobrą drużynę.
74
@kamilop Byliśmy poswiewiskiem bo Leo miał kolegów na słabym poziomie,taka różnica.
Bez Leo 2 x z grupy nie wyjść to jest dopiero pośmiewisko.
0
@Cotutajsiedzieje Całe szczęście,że to tylko w mokrych snach jego fanboyow.
3
Ciekawe jak Iga w tym roku na Garossie.
Jej ulubioną nawierzchnia,oby forma wystrzeliła.
2
@Lionel_Messi10 Rodrigo :D
Leo widziała bym w City razem z Alexisem.
Haaland miał by ciasteczka.
0
@AllBundy Ja na premierę dałam mniej.