Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Lionel_Messi10 Argentyna ma młodych zdolnych ŚO,ale sentyment do Otamendiego pozostaje :-)
1
@Lionel_Messi10 Ciekawe jak będzie się prezentował tak za 3 lata.
Co by nie mówić to obecnie Otamendi jak dla mnie jest na bardzo wysokim poziomie.
Nie ma co ukrywać,że spokojnie mógłby grać w drużynach tych najlepszych.
3
@FcPortoFan1999 Jeżeli Pepe w takim wieku gra to mam nadzieję że Nicolas Otamendi tym bardziej zostanie w Europie bo jest znakomity w Benfice.
Skoro Pepe gra powyżej 40 to może i Nicolasa zobaczymy na Mundialu w wieku 38/39 lat
0
@BulaKG Jeżeli Barca chce rokować dobrze to do składu nie powinna brać wypalonych zawodników i odpadków.
1
@Emhyr Madryciak i finanse Barcy?
Wiadome było,że pisze fake.
2
Soule w pierwszym składzie na Napoli
@AFA90 @Lionel_Messi10
1
@Lionel_Messi10 W końcu Julek w pierwszym :D
Taki Alvarez byłby dla nas zbawieniem.
4
@Lionel_Messi10 Dibu kozak forma.
Oby najlepsze w piłce klubowej przed nim.
1
@VanBest Jeden wyjątek.
3
@KrwawiaceoczyVEB polecam obejrzeć młodego Echeverriego.
Duży talent.
1
@FCB_dimiC Nie będę nara
1
@FCB_dimiC myśl sobie co tam chcesz,co mnie obchodzi jakiś ziomek/nieznajomy ze strony anonimowej. Xd
1
@FCB_dimiC Ty jakim jesteś?
Niby co takiego robię?
Pisze o tym co mnie fascynuje i bronie swoich racji.
1
@FCB_dimiC To już nie można być fanem reprezentacji Argentyny?
Xd
1
@Ojciec5tkidzieci Jestem fanką reprezentacji Argentyny w piłce nożnej,ale tak mam w planach podróż do Argentyny bo jest to piękny kraj.
1
@norbi77 Tylko póki co Messi ma najlepszą statystykę g/a nawet lepsza od Erlinga,więc zasłużenie by wygrał.
Nie same MŚ a sezon znakomity również bo ma 60g/a
17
@Encore Niektórzy będę pisać za co ZP a Leoś kosmiczne liczby jak zwykle.
Top
1
@HighestInTheRoom Nie o Viniego mi chodziło tylko o tego z Castilli Tobiasa Vinciusa.
Póki co to więcej Brazylijczyków przepadało bo to oni są hypowani.
Endrick kosztuje koło 40/50 mln
a Echeverri czy Prestianni mają normalne wyceny jak na swój wiek.
Zresztą wystarczy porównać Alvareza czy Alexisa Mac Allistera za jaka cena poszli w porównaniu do Antonego czy Raphini.
Argentynczycy własnie nie są przeceniani a idą za normalne ceny to za Brazylijczyka płaci się ogromne pieniądze.
Poki co flopow z Argentyny było dużo mniej od tych z Brazylii.
1
@Dayan016 sportowym również.
1
@HighestInTheRoom Wiesz co interesuje się liga Argentyńska i wiem jak kto gra.
Nie bez powodu Buonanotte i Alcaraz zostali wykupieni.
To są chłopaki z wielkim talentem.
Ale tak dla CB Tobias Vincius i inne "Andersony" lepsze bo z Brazil.
Wciskaj kity nie mi bo ja akurat śledzę ligę argentyńska i widzę jake chłopaki robi postępy.
Spodziewaj się Gauto i Veliza niebawem w Europie.
1
@franegpro Rany,ale was oni bolą.
Dla mnie są nasi.
1
@Rust_Cohle Odzywa się chłopak,który prowokuje 80% kłótni na ramblie
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
Asysta Alcaraza! Super
3
@Lionel_Messi10 Niech sobie myśli co chce.
Ja młodzików u 17 czy U20 znam i się interesuje ich rozwojem a Polaków to nawet nie śledzę. :)
Myślisz,że mlody Echeverri namiesza w futbolu? Ja mam przeczucie,że będzie znakomitym zawodnikiem.
5
@HighestInTheRoom Dla Ciebie wszyscy z Argentyny to no name a Endricki,Antony i reszta lepsze od Alvareza,Romero,Martineza czy MacAllistra.
8
@Rust_Cohle Niezły odlot bo co?
Ulubiona reprezentacja jest jak drużyna klubowa.
Kocham reprezentację Argentyny!
Wcale się tego nie wstydzę.
Uważaj sobie co chcesz już 16 lat w sercu Albicelestes!
0
Lubię bardzo City,ale chciałabym aby to Arsenal (też bardzo lubię) wygrał PL.
To by było coś pięknego powrót armatek do światowej czołówki.
10
Kolejna Argentyńska Perełka z golem dla Southampton Alcaraz!
Pięknie się rozwijają nasi Argentyńczycy.
Albicelestes w najbliższych latach będę potęgą.
@Lionel_Messi10
@AFA90