74

@kamilop Byliśmy poswiewiskiem bo Leo miał kolegów na słabym poziomie,taka różnica.
Bez Leo 2 x z grupy nie wyjść to jest dopiero pośmiewisko.

0

@Cotutajsiedzieje Całe szczęście,że to tylko w mokrych snach jego fanboyow.

3

Ciekawe jak Iga w tym roku na Garossie.
Jej ulubioną nawierzchnia,oby forma wystrzeliła.

2

@Lionel_Messi10 Rodrigo :D
Leo widziała bym w City razem z Alexisem.
Haaland miał by ciasteczka.

0

@AllBundy Ja na premierę dałam mniej.

0

@P33ck Tak,ale w Bayernie i Napoli czy PSG było przeciętnie.
On nie umie Viniego za mordę złapać.
Zobaczysz,że Brazylia nic nie wygra,ewentualnie Copa.
Jednak liczę,że ukochaną Argentyna ich zabiega i zleje.

2

@kuba1794 Tak jasne,jasne.
Nie sądzę.
LM to co innego.
Tam music być mocny co tydzień a nie raz w miesiącu.

0

Ciekawe czy ten Ancelotti w Brazyli to prawda. (Te pogłoski)
Ja go nie widzę w piłce reprezentacyjnej,szczególnie w Brazyli,gdzie tam powinien iść trener z charakterem.

Tam z dyscypliną jest problem.

0

@pt9 Nie wiem,ja petow wogole nie palę.
Smród okropny i odrzucający.

0

@Kidd Prestiż,dużo klubów z Topu i wygajaca liga.

0

@marcin62 Nie,dlaczego?
Ronaldo jest przystojny nie powiem.
Po to jest chirurgia plastyczna,aby upiększać ciało.

0

@marcin62 Operacje nosa mógłby sobie zrobić bo hajsu ma jak lodu a ten kinol psuje mu ładna twarzyczkę.

0

@Kidd Twierdzę tak dlatego, ponieważ PL z roku na rok jest coraz lepsza. (Widać coraz większą różnicę w jakości)

Tak mi się wydaje,że najlepsi zawodnicy będę się tam pchać bo jednak wygrać PL to jest coś a w LL jest 50/50 bo Real albo Barca.
Ewentualnie Atleti raz na 10 lat.
Mecze sa na niskim poziomie bo albo Murowanka,ewentualnie 1 do zera.

1

@Nomadd Jak bijesz do Arsenalu to oni LE mają w nosie.
Wystawili wczoraj rezerwowy skład w połowie.
Przykro mi Ale Nothingam Forest i Everton mają więcej pieniędzy niż 18 drużyn z LL.
Graj w takiej wymagającej PL tydzień w tydzień. LM zależy od dnia bo to kilka meczy i co miesiąc.
Barcelona i i Real to nw czy w Top4 by było w Anglii.

0

@Kidd Teraz była dekada Leo Messiego i CRa,więc ciężko było i LL tak nie odstawała.
Teraz od dwóch lat jest ogromna różnica w jakości i uważam,że taki Erling czy inny zawodnik może spokojnie wygrać w przyszłym sezonie.

Od 2 lat to Hiszpania nie ma podjazdu do Angielskiej. Szanujmy się,ale nw czy Barcelona i Real były by w Top 4 w Anglii z obecna formą.

Bringhton gra lepsza piłka od Barcelony,zresztą sezon w Anglii jest trudny bo tam jest 8 zespołów Topowych a w Hiszpanii Real i Barca.
Atletico nie liczę bo Atleti aktualnie to poziom Aston Villi czyli średni.

6

@DaPidejpi La Liga top?
Oprócz Realu i Barcelony plus może 4 zespołów to te mecze są tak nudne,że szkoda oglądać bo się zasypia.
Większy hit to już Brentford vs Nottingham .
Bundesliga w tym sezonie jest ciekawsza do oglądania od Hiszpańskiej,ale to tylko moje zdanie.

1

@Rust_Cohle *dla niego i jego żony.
Napisz do niej na FB to się dowiesz szegolow.

1

@ranger3120 Zalał formę.

1

@Rust_Cohle Napisałes prawdę i się z tym zgadzam.
Liga Angielska dla mnie stoi na równi z LM.
PL w przyszłości ma potencjał,aby stać się NBA w piłce nożnej.
Jest już kilku gigantów a dojdzie do tego Newcastle,Bringhton.
Wystarczy,że Nottingham ma wiecej kasy od 17/18 drużyn w LL.

Zawodnik,który gra w PL ma dużo większą szansę na ZP.
To jest nieporównywalny prestiż tej ligi.

Co do LFC nic nie mam nie kibicuje im,ale moją sympatię mają od czasów Gerarda.
Anglia to najbardziej Arsenal,City i doszło Bringhton.

Chelsea,City,United,LFC,Arsenal,Totki, Newcastle,Bringhton.
Do tego Lester,które akurat ma słabsza formę,ale za to jest Brentford.

Co tu dużo mówić najlepsza liga na świecie i najbardziej prestiżową.
Uważam,że najlepsi zawodnicy będę tam szli i z przyczyn sportowych jak i finansowych.

Co do LFC to oni dalej będę topowym zespołem.
Potrzebują przebudowy pomocy bo straszny tartak i powrót do formy TAA i Robertsona.

2

@Rust_Cohle Dla mnie osobiście Liga Angielska jest tak prestiżowa jak LM.
Wiem,że to nie możliwe,ale Barcelona w PL to byłby hit i spełnienie.
Angielska powoli robi się jak NBA czyli najlepsze rozgrywki.
Dojdzie Newcastle,Bringhton.
Nottingham Forest ma więcej hajsu niż 18 drużyn LL.
Nie ma bata do ligi Angielskiej sportowo czy finansowo to żadna liga nie ma podjazdu.

2

@PatrychoO Tak będzie,Argentyna to jego największą piłkarska miłość.

1

@bartas97 Arsenal grał bez kilku kluczowych zawodników.
Ten puchar widocznie miał dla nich małe znaczenie skoro nie wystawił Arteta wyjściowego składu.
Liga Angielska ma dużo większy prestiż i wartos to na niej powinni się skupiać.

1

@capoN Jak Messi grał by w Realu to Barca nie zdobyła by tyle pucharów.
Strach pomyśleć ile Leosiek by im nawygrywał.

1

@Lionel_Messi10 Nie mogę się doczekać marszu mistrzów.
Najlepsza i najbardziej utytułowana reprezentacja w historii!
Vamos Albicelestes!

0

@Ptasior Tam to każdy strzał to był gol.

2

Bringhton niedawno zlało LFC 3:0
United to był dzień konia Liverpool.
Pomimo,że UTD przegrało 7 do zera to uważam,że Manchester obecnie jest.lepszym zespołem a ten mecz to była dyspozycja dnia i każdy strzał to był gol.

0

@Kamiloza91 Bringhton to zlało LFC 3:0

1

@okiemtypera_lucaxx95 Inesta to technicznie zjadał Modrica.
Modric moim zdaniem jest wymsienity,ale nie ma tego czegoś co Ci najlepsi.

3

@eXi Dzień konia popatrz jak oni grają w PL,słabo im idzie ostatnio przegrana z przeciętna drużyną, a Bringhton ich nie zezlomowało 4 do zera czasem.

Sama się dziwię jakim cudem United,które moim zdaniem jest obecnie lepsze od LFC dało sobie taki wpierdziel wpuścić. Tam każdy strzał konczył się golem.
Dzień konia każdy strzał to był gol.

1

Jakim cudem LFC przespało transfery do pomocy.
Przecież to taki ogromny tartak.
Lato to chyba będzie kupowanie pomocników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?