1

@bartas97 Po co wogole na socjalne takie info dają.
Valverde to idota bo uderzył a ten drugi również,jeżeli to prawda z tym wyśmiewaniem.

2

@bartas97 Mógł mu odwinąć ten z Villareal i po sprawie by było.

Valverde też bezmozg,ale czego spodziewać się po Ursusie.
Zresztą po co oni na socjalach o takich prywatach mówią.
Skoro coś jest powiedziane to zazwyczaj zawsze spotka się z hejtem.

1

Dziwne jest to,że czekał 2 miesiące,aby chłopu sprzedac strzała.
Pewnie podczas meczu się posprzeczali i poszły wyzwiska a to o rodzinie to tylko by hejtu nie było za bandyckie zachowanie.

Mógł mu ten z Villarealu odwinąć i by po sprawie było a pewnie hejt pójdzie w jego stronę.

1

@Pewex W LaLiga?
Mbappe w Anglii powinien grać i wszystko by się zgadzało.

8

Jak awansujemy pół rezerwowym składem to będzie miodzio.
Brak Pedriego,De Jonga,Christiansena czy Bombelka.
To będzie ciężki mecz.
Vamos Barca!

1

@Hadim No własnie w Barcy będzie miał motywację bo kocha ten klub.

2

@Hadim Topowymi drużynami nie istnieje? Xd
Rok 2019 i praktycznie do finału zaprowadził Barcę.
2020 z Napoli ciagnał wózek.
Daj mu zespół godny jego umiejętności a zmiecie z planszy tak jak Holandię,Chorwację czy Francję.

2

@Hadim Wielokrotnie nie robi?
Argentyna tam to zapierniczał,aż miło.
Te bajki o pressowaniu można sobie wsadzić.... Ostatnio była statystyki i Messi w PSG z zawodników ofensywnych najczęściej odzyskuje piłkę.

0

@takisobiektos No sorry,ale Messi jest lepszy od każdego z naszej drużyny.
Niech ruszy reszta pupę a Messi poczaruje wtedy jak na Mundialu.

0

@Klejnot_Nilu Tylko,że Messi nie idzie jeszcze na emeryturę.
Duża różnica.

1

@Lionel_Messi10 Proste Gavi i Pedri to dużo większą jakość od Rakitica w dwóch ostatnich sezonach czy Gomesa i Denisa.
Obrona kozak.

2

Mam przeczucie,że jak LIO wróci to Barca będzie miała dużą szansę na LM.
Bramkarz i obrona jest znakomita.
Gavi to jest klubowy De Paul,więc będzie zasuwał.

2

Messi odszedł z Barcy,aby wygrać 3 puchary z repka i wraca jako król świata

2

@AFA90 Dodajmy jeszcze,że broni w Aston.
Znacznie trudniej ma niż Taki Stegen,Courtois,Allison i reszta.

2

@Medium Ja wierzę i moja wiara mnie nigdy nie zgubi.

2

@Medium Dusza to jest świadomość i my nią jesteśmy.

1

@GdefnyMU Dlatego zabiegają o niego największe potęgi jak Moniachium.

1

@P33ck Normalne komentarze piszę.
Głównie o Argentynie,Messim i Barcelonie.
Nie piszę jakiś wymyślnych tekstów o złomach i inne bajeczki.

1

@P33ck Zwykle celnie pisze.
Pewnie bijesz do Argentyny.

1

@Herato Sorry mój błąd.
Niemcy też słabo obsadzeni, kiedyś Basti,Lahm,Lukas i reszta kozaków.

1

@Mroziu Myślałam,że o Hiszpanii pisze.

5

@AFA90 Francja nie istniała do 80min.Wystarczylo,aby Nicolas wybił w trybuny.
Najważniejsze było zwycięstwo co nie zmienia faktu,że Argentyna ogromnie przeważał w meczu z Francją.

1

@Herato Wtedy praktycznie większość zawodników była z Barcy.
Nie wiem czy ktokolwiek oprócz Gaviego i Pedriego zalapał by się do tamtej repki.
Może Balde

3

@Tom0VeB Co się pultacie o Argentynę.
Nie podoba się to nie komentować i po problemie.

3

@Lionel_Messi10 Masz gdzieś tłumaczenie na angielski ? :D
Oni tam kochają futbolu.
Argentyna na zawsze w sercu!

1

@maroon tak nie lubisz Messiego?

1

@takisobiektos Kolega niżej wytłumaczył.
Jak był Messi to poziom LL był dużo wyższy teraz LL to katastrofa

5

@Gaz Messi jak ma zgrany zespół (Argentyna) to daje to co najlepsze.
Tam ma pomoc i może skupić się na własnych atutach.

Widać gdzie jest Barca bez LIO.
Nawet z grupy wyjść nie potrafi.
Messi dla każdej drużyny byłby dodatnim pierwiastkiem.

2

@GodGaveMeStyle Araujo i reszta drużyny się nie zna w takim razie.
Trzeba słuchać La bambowych ekspertów.


1

Argentyna będzie pierwsza w rankingu FIFA, druga Francja to zrozumiałe,ale Włosi dosyć nisko jak na ME.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?