4

@mekston Szczególnie jak PSG wykladało za niego 80 mln.

1

@Emhyr Fati góra 50 mln.
Oj nie mogę go przeboleć ogromny talent i jakiś wieśniak z LL zaprzepascił mu wspaniała karierę.

Może się mylę jednak,życzę mu najlepiej jak odejdzie niech się odbuduje.

1

@MarioVeB! Oby tak było bo statystyki ma świetne 34g/a i Mistrzostwo Świata!

2

@Messibestplayerintheworld Najbardziej to śmieszą mnie Ci co piszą,że za co ZP 7 meczów?
Jak chodzi o LM to mówią oczywiście dać ją! Gdzie to 13 spotkań jest.

Najlepsze jest to,że LIO ma wyborne statystyki w PSG,więc bez MŚ był by brany do wysokiego końcowego wyniku.
Niech dalej bije rekordy i wygrywa!
Jak by tak Argentyna za 4 lata obroniła MŚ a Paredes/De Paul zdobyli gola na wagę złota,ale by im zyłki popękały.
Pięknie by było,że takie buraki (według nich) znowu triumfują.

1

@PatrychoO Pięknie napisane tak na dobrą sprawę on ma znakomite statystyki bo w PSG 34g/a więc jest w samym Topie i to z przodu.
Co innego taki Modric,Muller którzy mieli statystyki 15g/a w roku Mundialowym. (Nawet nie wiem czy tyle chociaż mieli)
Bo Messi zakręci się w okolicy 50 a więc na samym szczycie Topu.

1

@IrekPOL Wykreowane 3 sytuację,nie był najgorszy.

1

@LS Gdyby nie Messi to jedna LM by była.
Nie ma Messiego to grupa LM i bay bay.

1

@LS Nie kibicuje,żeby spadła,ale jest coraz słabsza,więc mam zakłamywać rzeczywistości?
Ile jest Włoskich drużyn w 1/8 i ile Niemieckich? No własnie.

Hejter największej legendy tego klubu się odezwał. Dziwię się,że jeszcze kibicujesz Barcelonie bo nie wiem jak to znosisz,że Leo jest największą legendą.

Te swoje rankingi to sobie możecie wsadzić w nos.
Według rankingu to Brazylia na świecie jest numer 1 haha

3

@neeed Ciekawe kiedy skończysz pisać te swoje farmazony.

1

@neeed Ciekawe kiedy Hiszpania spadnie na 4 miejsce bo Włosi i Niemcy mają lepsze ekipy w tym sezonie.

6

@mekston Szkoda z nim dyskutować,to troll wielki jest.

Messi z LFC to był kosmiczny mecz a w rewanżu również dobrze się zaprezentował. Zapewnił setki kolegą,ale jak nie potrafili wykorzystać to co chłopak miał zrobić.

Chyba tylko ślepy napiszę,że Messi jest przegrywem w LM.
Ma 4 triumfy,masę goli przeciwko Top4 w Anglii,ale dalej znają się Ci co mu ubliżają.

Co więcej to póki co Barca jest wielkim przegrywem w LM bo bez niego nawet się nie łapie do 1/8 odkąd odszedł.

5

@Dundersztyc CR ile miał blamaży? 5 razy wygrał więc reszta to blamażem twoim tokiem.
11 goli więc pobije,nawet Apoelowi,Sparcie i reszcie ponabija.

5

@mekston Ale jak to? za 7 meczy ma Leo dostać.

1

@Klimach fan Liga pasterzy...
No tak a ile LL ma przedstawicieli w LM?
Takim tokiem to Niemcy zjadają ta cała LaLige bo mają w 1/8 czwórkę.
Oprócz Barcelony i Realu w Hiszpanii bieda a będzie gorzej bo CVC zrywa z Tebaskiem

1

@takisobiektos No jest top2 ?
Nie widzę tego może na papierze jak Brazylia 1 w rankingu FIFA.

Obecnie Hiszpania to 3/4
Wyzej na pewno Anglia i Włochy jeszcze teraz to CVC to zobaczysz dopiero.

Gole z Lique1 to tak samo ważne gole jak La Liga.

1

@takisobiektos No taka słaba a La Liga to dopiero słaba jest skoro w 1/8 4 grają Niemieckie a Hiszpania tylko jedna.

Jest w Top5 i to się liczy.


1

@takisobiektos No spoko a kto miał wygrywać te ZP?
Messi ma bardzo dobre statystyki bo 34g/a a je podkręci jeszcze.
Nie przypominam sobie,aby jakiś Hiszpan,Niemiec takie mieli.

Właśnie o to się rozchodzi,że nie o sam Mundial chodzi bo Leo oprócz MŚ ma bardzo dobre statystyki.

Żaden zawodnik nie miał takiego wpływu na drużynę (Mundial)

Zaden zawodnik,który wygrywał mundial nie miał takich statystyki w klubie jak obecnie Messi bo ma jedne z najlepszych i lekko ponad 50 g/a będzie.

1

@Klimach fan Tylko on w PSG ma dobry sezon.
Czy statystyki 34g/a są słabe? Podkręci je jeszcze,więc o jakim życiu Mundialem mówimy skoro nawet liczbowo się broni.

1

@takisobiektos Dobra to może nie ty,ale niektórzy tak pisali,że ZP za 7 meczów.
To skoro tak za 7 meczów,owszem prawda to LM to 13 meczów.
Liga jest miarodajna bo to z kolei 38 kolejek.
Chodzi mi o to,że z LM robi sie od razu głównego kandydata do triumfu w ZP a o MŚ mówi się tak:ale jak to za 7 spotkań?

Tylko o to mi chodzi.

1

@Objectivo Spoko niech się liczy cały sezon ja nie mówię,że nie.
Mi chodzi o to,że Messi póki co ma 34g/a a pewnie skończy się koło 50g/a.
Wygraniem MŚ i takimi statystykami powinien zapewnić sobie złota gałe.

1

@takisobiektos Nie jest to 13 meczów?
Dlaczego ty probojesz wmówić o 7 meczach na MŚ co?

1

@Objectivo Tak i Vini ma dostać ZP za LM?
Przecież LM to też mało meczy jak idziemy tym tokiem to liga się powinna liczyć bo jest miarodajna i tam masz 38 kolejek.

MŚ ma wartość nieosiągalna.
LM to się chowa przy zdobyciu MŚ.
Ktoś poprowadzi do zdobycia LM. Spoko,tylko,że Messi już to zrobił na MŚ które na pewno mają większą wartość od LM co jest co roku rozgrywana.

LM to 13 meczy tylko a prestiż dużoniejszy od MŚ.

1

@Objectivo Gdyby kontuzja to rozumiem,ale on ma wyborne liczby na tę chwilę 36g/a.
LM to 13 meczy tyle,że rozłożone na sezon.
Najbardziej miarodajna jest Liga krajowa a to zapewne PSG wygra a i Leo broni się statystykami.

0

@Donnie_Darko Vini zasługuje za 13 meczów LM,według niektórych jak wygra. Xd

3

@Objectivo Vini ZP za 13 meczów w LM? Messi ma 34g/a plus mundial.
Nie bądź hipokrytą.

Mistrzostwa Real nie wygra raczej na 80 % to za co LM?
To tylko 13 meczy a MŚ 7
Wiec to hipokryzja a MŚ jest 5 x bardziej prestiżowe

1

@TheNekro94 Oby tak było jak mówisz :D

11

@adambądkowski93 Szczególnie w 2015 roku było znakomicie.

4

@Bobo25 Chodzi mi o to,że niektórzy piszą,że LM powinna wyznaczać ZP.
Troszkę hipokryzja z ich strony bo to 13 meczów jest a jak powiesz o MŚ to piszą,że za 7 meczów.

3

@TheNekro94 Niby ten Benzema,ale za co za 13 meczów?
Taki tok rozumowania niektórych bielinek 7meczow MŚ za co 13 meczy w LM ballon d'oro Benzema.

Dobrze,że słabo w lidze to raczej Leoś powinien zgarnąć.

2

@TheNekro94 Mam nadzieję,że tak będzie ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?