Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle żałosne...
Nie ukrywają,że lecisz na Vegete.
Chyba,że to za wysoka półka jak dla Ciebie.
1
@Lionel_Messi10 bez tapety a jakie cacuszko a Georgina jaka dopiero zrobiona jest.
Widziałam zdj przed i po tam to od nosa po policzki.
1
@Encore Argentynę od dawien dawna uwielbiam i nawet tego nie zmieni taki Paz,gdyby był gwiazdą Realu.
Wiadome,że bym kibicowała niezależnie od tego czy Garnacho byłby liderem czy zmiennikiem.
Paz idolo ma Messiego a jest Madryciarzem.
2
@Lionel_Messi10 Najlepsza reprezentacja w historii!
Duma jest być kibicem Albicelestes
5
@AFA90 No to chłopaki liczę na medal.
Garnacho,Perrone,Carboni, Buonanotte,Soule plus Gauto i reszta chłopaków.
Naprawdę znakomicie się prezentuje.
7
@mekston Oranko dalej :D
7
@cris2706 Ładnie go orasz.
Chłop co porównał LM czy PL do wagi MŚ. Haha masakra,nie ma takiej wagi.
Mś jest 10 x bardziej porządane,sam Messi pow,że oddałby wszystkie ZP za Mundial.
Przecież Mundial to najbardziej prestiżowe trofeum i każdy o nim marzy.
Później Euro czy Copa a klubowe to raczej po reprezentacyjnych bo są co roku. :D
Taki CR to by oddał wszystkie LM za to MŚ co Leoś wygrał.
14
@_Niko_ Śmiechu warte powiadasz?
Tylko Messi oprócz Mundialu będzie miał ligę i g/a plus minus 50,więc sprawiedliwie.
1
@Lionel_Messi10 Vamos Pepito!
Vamos Alvarezinho! :D
16
@Pawel13sz Szczerze mówiąc to Luis miał dużo gorsza drużynę.
Nie łapała się nawet do LM.
Luis w obecnej City kręcił by rekordy
2
@Lionel_Messi10 Ten młody Echeverri świetnie się zapowiada.
Mam wrażenie i wydaje mi się,że będzie w przyszłości gwiazdą.
Ciekawi mnie też rozwój Gauto z Hurracanu.
1
@mateusz1989VeB Wczoraj była 4 miesięcznica wygranej najlepszej reprezentacji w historii.
Albicelestes idziemy dalej po sukcesy!
Kocham biało niebieskich od czasów dziecka 2005/06.
1
@Lionel_Messi10 Masa jest kotów w Argentynie!
Bardzo dobrze!
Najlepsza reprezentacja w historii!
2
@Encore Alexis jest znakomity,Argentyna linie pomocy ma uzbrojoną na kolejne lata.
Enzo-Allister plus Almada,który póki co znakomicie prezentuje się w USA i zapewne zawita wnet w Europie a do tego dochodzą młodzi jak Perrone (City), Buonanotte (Bringhton) czy Carboni z Interu.
0
@Rust_Cohle Dzień bez zaczepki dniem straconym.
1
@Cotutajsiedzieje LIO spokojnie do 39 na najwyższym poziomie pogra.
Opiera się na technice i wizji.
0
Fight for Glory- piękny film na yt o naszym LIO.
Lipiec/sierpień to mogą być piękne miesiące.
Wielkie powitanie i fiesta tego co uczynił Barcę wielką!
Wracaj Leosiu do domu i pomóż Barcy wygrać LM.
2
Komentarz usunięty
1
@HighestInTheRoom Martinez jest w świetnej formie póki co,nie tylko w karnych,ale ma masę parad w tym roku.
Vamos Dibu!
1
@HighestInTheRoom No a w Europie to kto w formie?
Zaczyna się umniejszanie Copa.
Dobrze,że Argentyna pokazała moc.
2
@HighestInTheRoom Ale boli Cię Wielki Emi!
Póki co fantastyczna forma a Argentyna na Copa będzie faworytem.
9
Dibu kolejny mecz na zero!
Rób mistrzu formę na Copa
4
@mekston będzie później oglądane :D
1
@Kamiloza91 Tak samo jak mieli zgwałcić cały Mundial?
2
City obok Arsenalu gra najlepsza piłke!
Dawaj Julian gola.
1
@barcelonaLM Skończony a chłop ma kanadyjkę prawie 40 a zakręci się koło 50 nieźle xd
1
@msmsms Niech sobie wygrają a co tam.
Czy pisze coś o pięknym?
Nie
Więc w czym problem.
Dla beki beki niech wygrają tego Francuskiego zawodnika.
1
@escarabajo Gdzieś się przewineło,ale od tak życzę im majstra.
Tak dla beki.
1
@escarabajo Ittihad
Al Ittihad lepiej?
3 punkty przewagi i życzę im majstra.
3
@Kapitan hawk Al Hilal niech wygra sobie mistrzostwo.
3 punkty przewagi będę po tej kolejce.