Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Messi kręci świetny sezon w PSG 33 g/a od początku sezonu.
Benzema ma 23g/a,więc tylko składanie na MŚ nie jest fer bo póki co Leo rozgrywa znakomity sezon klubowy i chyba niektórzy zapomnieli w jakiej był formie przed Mundialem.
2
@AFA90 Ten cały MySelf... nsapisał,że nagroda dla Scaloniego to żart. Xd
Chłopak wygrał Finallisime i MŚ do tego wykrecił ogrom meczów bez porażki i będzie pisał,że żart.
Ta LM przy MŚ to nie wiem czy jest to 20 % wartości dla piłkarza.
1
@MeMyselfAndI Scaloni to żart?
Facet wygrał CA w 2021
Finalissima i MŚ w tym roku i wykrecił licznik meczów bez porażki żart?
Czym jest LM przy MŚ?
Każdy piłkarz wybrał by MŚ najważniejsza impreza w piłce.
1
@BorzyKrzys Myślę,że to twój idol.
4
Co się niektórzy spłakali kibice Realu,że Benzema nie wygrał.
Mundial ma dużo większą range niż LM i każdy piłkarz wybrał by wygranie MŚ.
1
@Lionel_Messi10 On ma żonę o kilkanaście lat starszą to wątpię,że by się z nim wiazała jakby miał siano w głowie.
Wogole to zmarnowały karierę Mendyemu i Masonowi.
0
@mekston Zawsze myslałam,że to lewi chodzą heh
Dobrze,że Balde LO.
0
@AFA90 Chłopak ma żonę i to o kilkanaście lat starszą.
Oby to były tylko fałszywe oskarżenia.
1
@AFA90 Dobrze,że to tylko możliwe w innym wymiarze.
1
@P33ck Courtois do Dibu.
Kim ty wogole jesteś?
Dibu: Mistrzem Świata a ty?
Poza tym Dibu turnieje broni świetnie na Copa bronił wybitnie.
0
@Emhyr Julian grał źle? Julian grał na Mundialu bardzo dobrze.
0
@MeMyselfAndI Za cały rok na sofa ma ocenę 7, trzeba patrzeć na to,że Aston to nie jest górna połko i te kluby tracą trochę tych bramek.
Dibu to solidny bramkarz,klasa światowa nie,ale jest dobry a turnieje ma znakomite.
2
@Emhyr Przehejpowany kupiony za grosze przez City gracz.
Zobaczymy za 2 lata,gdzie będzie Alvarez póki co w pierwszym sezonie ma 10 goli i 2 asysty a rozegrał 1450 min.
Więc Przehejpowany nie jest.
Alvarez sam sobie wywalczył skład na mundialu i znakomicie na nim się pokazał.
0
@PatrychoO Messi czasem nie będzie miał 8?
Bo wcześniej to czasem nie było łacznie z ZP?
6
@ricardo0705 Mam nadzieję,że Scalonetta również bo zasługuje.
Jak jeszcze Dibu dostanie to było by pięknie.
0
@msmsms Tylko dlatego,że nie mogł liczyć na występy w Brazylii.
Zresztą Ruskie przed wojna zawsze mieli Brazoli w kadrze.
6
@Przemek2323 Zawsze mówili:
Messi to najlepszy piłkarz a Ronaldo najlepszy napastnik.
Nie! Messi to również najlepszy napastnik i sama matematyka tak twierdzi.
5
Lionel Messi! Proszę państwa!
GOAT!
0
@P33ck No tak,ale w LM tylko jedna drużyna a Niemcy mają 4
0
@P33ck Europa tak samo wyjaśnia Hiszpanię.
0
@Kuba_1 Nie koniecznie, Hiszpania coraz słabsza,więc nie wiadomo czy by się skusił mając do wyboru Anglię i grube melony oraz ogromny hype grając w najlepszej lidze świata.
2
Real potrafią oklepac w SPH po to,aby w lidze męczyć się z słabiutką drużyną.
0
Ta Barcelona jakim cudem grała z United jak równy z równym?
0
@FCB_dimiC Odklejonym to ty jesteś od rzeczywistości.
1
Próbowali tu przyrównywać Roberta do Leo.
Nie ten talent i nie te umiejetnosci.
4
@Lionel_Messi10 Niech strzeli jeszcze Anto urodzinowego gola w postaci córeczki. ;D
0
Musiala to wielki kibic Barcy jak by tak nie przedłużył kontraktu z Bayernem to trzeba brać to samo Wirtz.
1
@Lionel_Messi10 Enzo najgorszy xd a nie wspomną jak słabo zagrał Felix czy Hakim.
Enzo bez fajerwerków,ale na pewno nie był najgorszy tak jak oni to piszą.
0
@Emhyr Obiektywni koledzy,którzy zawsze cisna z niego bekę.
Tak jasne znacie się lepiej niż Ci eksperci ze statystyk.
0
@Encore Był zamieszany w stratę bramki,ale stworzył też sytuację i miał wysoki procent podań.
Felix czy Zyiech nie lepiej grali.
Co oni zrobili? Praktycznie nic znikomy udział w grze.