Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tom9001 Benfika z tą grą to może LM ugrać.
Obronę trzyma w ryzach MŚ Otamendi,który ma kozak formę.
0
To w takim razie Napoli lub City niech sobie wygrają.
Szkoda,że Arsenal nie gra bo był by faworytem.
2
@AFA90 Jak i cała Brazylia.
Nie powąchania długo MŚ.
Samba odeszła do lamusa teraz taktyka,surowość i bieganie się liczy.
0
@BulaKG Do Anglia niech idzie jak chce ZP to jest liga Medialna.
LL kryzys i nuda jak Bundesliga.
2
@Cotutajsiedzieje 8 ZP jest jego, mistrzostwo Francji i easy 8 ZP
0
@karolup Hiszpania? Co tu ciekawego? Nudna liga.
Chce hype to Anglia.
La Liga się chowa przy PL atrakcyjnością.
1
Mbappe przyszły sezon Anglia dawaj tam i walka z Erlingiem.
Ale by PL była napakowana!
1
@bartas97 Paryż mi zwisa,najważniejsze,że Messi happy po Mundialu i ZP jego.
0
@against_modern_football Ja myślę,że do Anglii w Hiszpanii brak prestiżu.
3
@Klejnot_Nilu haha spaceruje 2 miesiące temu spacerował tak,że leżąc MŚ wpadło mu do rąk.
2
Temat ZP dla Messiego upadł?
Myślę,że nie.
Mundialem to zaklepał.
Ten sezon klubowy 36 g/a a zakręci się spokojnie przy 50 g/a
LM nic nie zmienia bo to jest trofeum dużo mniej warte niż Mundial.
Realowcy napiszą pan Benzema. A gdzie jest Karim od 2 miesięcy?
0
@LS Na szczęście Chelsea ma już 2 LM
3
@_Niko_ Tylko Messi ma w tej chwili znakomite stary w PSG więc jakie 4 mecze.
4
Komentarz usunięty
0
@LS 2019 daleko szukać
0
@_Niko_ Madryciak a dla kogo? Benzema?
Messi ma świetne stary.
0
@arasz1819 Madrycki wyszedł z jaskini po 2 miesiącach.
0
De Light dawaj babola.
1
@Majkel34 Do 80 min Francja nie istniała. Wystarczyło,że Otamendi wybije piłke w trybuny i nie było by dramaturgi.
Na całe szczęście Bóg i Diego czuwali nad Albicelestes.
1
@Lionel_Messi10 Dzięki wielkie :D
3
@FcPortoFan1999 Ajax ma 4 LM,kto by pomyslał 30 lat temu,że Ajax nie będzie najlepszy na świecie.
Tak to bywa za 50 lat może być tak,że Newcastle będzie miało LM pod rząd czy inne nowe rozgrywki.
0
@Nhyz Jak płacą to niech siedzi,a co.
2
@takisobiektos Bez Messiego nie wychodzisz z grupy LM.
Jakie to prawdziwe.
Messi odszedł z Barcelony i w końcu jest szczęśliwy odkąd opuscił Camp Nou zdobył ze swoją ukochaną reprezentacja 3 tytuły,jest spełniony.
To niech Barcelona zapieprza jak Argentyna to wtedy będzie miała szansę.
1
@Radzio_94 Ja mam Play5 i nie narzekam. Co więcej jest świetne!
Xboxa też lubię bo mam jeszcze 360,ale wybrałam PS5 tym razem.
3
@JimMorrisonFCB Dziękuję bardzo.
2
@Comentateiro Wszystkiego najlepszego! ;D
0
@BorzyKrzys To chyba wiadome,ale chodzi mi o imprezowe życie.
Te wyloty z Mbappe do USA. Chłopak młody jest.
2
@DonMatteo901 Szkoda,że Varu nie było wszesniej te 3 LM odeszły by do lamusa.
0
@Medium Ona dużo starsza od niego jest.
Jak go poznała to on chyba gówniarzem jeszcze był. Chłopak ma 24 lata a ona będzie miała 36/40 czego się spodziewała.
3
Masakra.
Właśnie przeczytałam,że mała Nadia (ponad 3 latka) została wypisana ze szpitala do domu. Podobno Boston odmowił leczenia a w Polsce nie da się już nic zrobić ( bo dziewczyna od 4 dni ma stan krytyczny ) i na ostatnie chwile została wypisana ze szpitala,aby spędzić czas z rodziną. :-(
Tyle czasu zbierali pieniądze i jak osiągnęli cel to o tydzień/ półtora jest za późno.
Życie jest strasznie nie sprawiedliwe,codziennie sprawdzałam jak się czuje ta księżniczka i dzisiaj serce mi normalnie pękło po tej wiadomości.
Chociaż o cuda ciężko,to jednak jakiś procent malutki musi być wiary.