Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Alistar74 Wątpię,LM nie jest nawet w 30% medialna czy ważna jak MŚ.
0
@bartas97 Chelsea akurat się udało,nie katarski,ale też sztuczny.
Prędzej czy później jak wykupią,albo nie będzie tego finansowego fer Play to pewnie wygrają.
2
@Mario96w Ogólnie ja to MC raz na jakiś czas.
0
@Jackazz Oni mogli to wygrać z Bayernem kilka lat temu,mieli setki.
Dużo czynników na to wpływa np. Chelsea bez gwiazd ugrało już 2 LM.
Skoro nie Francja to chyba jedynie Anglia bo tam kluby rozwija się najbardziej.
1
@Sulimo Masakra,mi to by wątroba po tygodniu zabroniła.
Powiedziała basta i dość.
2
@supraomnes1 3 kluczowe podania miał, słabszy jego występ,ale nie tragiczny. 7.2 ocena na sofa
0
@mekston Dokładnie.
Jestem pewna,że Messi w poukładanej drużynie miał by motywację.
Przedewszystkim taka co ma pomóc bo ile on już to męczy od 2016 roku.
1
@Sulimo 30000? What
To on dzień w dzień po kilka wpiernicza :O
Wątroba to nieźle zahartowana musi być.
2
@LioNey99 Przeciętny mecz w jego wykonaniu,ale byli gorsi.
3 kluczowe podania nota 7.2 na Sofa
Jak zagrał pan Mbappe?
6
@Przystankers Ale zabolało a dodajmy,że od 2 miesięcy jest to pan Mr Mistrzostwa Świata! :D
4
@SkN Nawet jak Real wygra to przecież na ich logikę to jest też kilka meczów.
To jest plus minus 12 trochę więcej a do Mundialu się plują.
Bo Barca zgarnie ligę a kto ma wygrać Benzema co od 2 miesięcy szuka formy czy Vini,który statystyki ma słabsze niż Haaland w samej PL.
Mundial to taka renoma,że LM to pikuś przy tym.
0
@Rudy432 Jak mieli strzelać jak tylko Verrati w pomocy.
Gdzie były piłki dogrywane/kreowane przecież PSG to laga i do przodu kto ma im stworzyć tę sytuację? Jak Marco mecz nie wyjdzie to nikogo tam nie ma.
2
@Donnie_Darko Ten Portugalczyk taki Mental z Marokiem pokazał,że hoho.
Messi odnajduje się dobrze w drużynie,gdzie ma przydzielona rolę jak Barcelona 06-2016 czy Argentyna obecnie.
Tam pomoce dobrze funkcjonowały i chłopak wiedział jak grać.
5
@Dundersztyc Napisać,że w LM nie powala gdzie wygrał 4 xd jedna mniej od tego waszego króla CRa,którego pobije do 2 lat.
Chłopie,może ty oglądałeś mistrzostwa świata w piłce wodnej skoro nie widziałeś co Messi robił na MŚ.
Przecież po tym Mundialu 80% białych fartuchów dało mu miano GOATa i tylko Ci najbardziej zaślepieni jeszcze nie przyznali.
1
@AFA90 Dokładnie, on się męczy w PSG.
Takie City było by dla niego dobre bo tam gra się z pilotem a nie laga i do przodu.
4
@P33ck Sam Mbappe miał chyba 3 setki.
Pamiętam,że długo było mu to wypominane.
2
@Explode Dziwi mnie to,przecieżjest tylu dobrych pomocników a on od lat polsrodki wybiera.
Zawsze tylko ten biedny Marco samotny.
0
@Ying On na szybkości bazuje,Messi to potrafił pokiwać i przejść przez gąszcz.
Kylian raczej na biegu mija jak tyczki.
2
Messi musi mieć drużynę jak Argentyna.
Wiedzieć gdzie ma grać i jak.
PSG to wygląda jak by od obrony do ataku (brak pomocy) Vitinha miał być zbawieniem razem z Ruizem a póki co to nie widzę żadnej różnicy.
Jakoś w Argentynie zasuwał,aż miło.
Dobrze,że wraca repka to chociaż tam będzie można go w humorku pooglądać.
Mieć hajsu jak lodu i nie kupić porządnego pomocnika,tego nie rozumiem. Od lat tylko Verrati i nikt.
0
@require No nie podpisał,ale liga mało atrakcyjna będzie. Myślisz,że lewy dlaczego balona nie wygrał. Nikogo nie obchodzi Bundesliga.
Grając w Anglii grasz w najlepszej lidze na świecie, póki co w Hiszpanii oprócz Barcy i Realu to kryzys.
0
@takisobiektos To pożądana spoko,ale to jest przepaść oprócz tej dwójki do reszty.
Teraz te umowy CVC będzie śmiesznie.
Anglia ma najlepszą ligę na świecie i ZP tam będę szły bo największe gwiazdy w większości będę grały w Anglii.
Budżet benjaminki jest większy od 6 drużyny LL to wiele mówi.
A PL idzie do przodu a LL upada.
1
@Emhyr A o Tottim mówiliście jakie ma przywiązanie do barw.
Dla ich kibiców będzie legendę.
0
@Destroyer_of_Worlds Dalej będę pisać,że Mbappe w Madrycie a po co on pójdzie do LL jak będzie nieatrakcyjna.
Prestiż będzie miał w PL tam jest najwięcej najlepszych drużyn,wysokie budżety i jest najbardziej pożądana.
0
@Panpiwkarz LM nie ma prestiżu jak MŚ.
Więc nikt z powyższych tym bardziej,że Messi zakręci się w granicy 50 g/a
0
@Explode Ja bym Anglię wybrała bo ma największy hype/prestiż i ZP raczej tam po erze Messi będzie trafiać.
La Liga jest coraz słabsza a te umowy CVC też wpłyną na inne zespoły.
1
@Lionel_Messi10 Ja bym chciała go w Anglii.
United/City ewentualnie u boku Enzo.
1
@LS Pep go właśnie chce.
Gdyby wiedział wcześniej,że Laporta nie przedłuży Leo nie było by Grealisha w City.
0
@FcBarcelonaFanMSN Ty leć spać.
Benfika jest w gazie.
1
@Xpert77 Ja go chce w Anglii,najlepiej w City.
0
@bartekvisca Jak dał mnie to Coman czy Choup to nie są klasy światowe.