Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Teraz robi się z Viniego męczennika ( moim zdaniem nie słusznie,bo on jest pajacem boiskowym) a taki Greenwood powinien mieć tyle wsparcia co ma Vini bo on akurat został niesłusznie skazany i to może zaważyć o jego karierze.
2
@require lepszy od Ronaldinho póki co to on nawet nie jest dobry w połowie jak Neymar w prime.
4
@SuperPatsonFCB Jeżeli Porto i Benfica miało by takie fundusze dostawać jak Barca,Real i Atleti to tak.
Inaczej bez sensu bo ciężko może im być o Mistrzostwo.
1
@tbas Nw czy to nie ten ziomek co do kosmity chce się upodobnić.
Twarz bardzo podobna tylko kolców na czubku nie ma,ale bez nosa i bez uszów w dodatku obciał sobie 2 palce u ręki i planuje amputację nogi.
Pisze,że dopiero jest 46 % ok. kosmita.
Anthony Loffredo się zwie.
To już jest chyba choroba te tatuaże na twarzy mogę zrozumieć,ale ten nos to wygląda okropnie.
1
@Lionel_Messi10 Jestem zła na Garnacho,ale Messi weźmie go pod swoje skrzydła i naprostuje.
Garnacho to wielki talent przy Messim niech się rozwija,aby w przyszłości z Perrone,Enzo,Mac Allistrem i Buonanotte być twarzami Argentyny i prowadzić do zwycięstw.
3
Zajc przeciętny sezon jak na niego a MŚ jest,Granerud dalej czeka na jakikolwiek medal MŚ i IO (indywidualny).
4
Kiedy ten ucisniony dostanie jakaś karę za te pyskówki do sędziego.
Jest czarny,ale to nie oznacza,że może być traktowany delikatnie.
1
Podróba Tupaca dzisiaj słabo.
3
@PatrychoO To żona mu wybaczyła zdradę?
Benzema chce być jak Tupac a nawet do pięt mu nie dorasta.
1
@Kamiloos Hipokryto a Vini co robi dalej na boisku?
12
@Lionel_Messi10 Mega, i jeszcze nazwiska graczy!
Piękny prezent!
1
@El Madridista. Ja przed Messim już byłam za nimi.
Mój tato to ogromny fan Maradony.
Na osiedlu zawsze się kłóciliśmy kto lepszy Pele czy Maradona.
Przed Leo uwielbiałam Crespo,Zanetti czy Saviole.
Leo stał się kozakiem dopiero w 2008 takim w Argentynie.
1
@DonCarletto Podczas Mundialu byliście wkurzeni z wygranej ARGnl czy obojętność?
Chociaż grał tam Di Maria czy kiedyś Do Stefano.
1
@matt121 Ile to się już nasłuchało o miłości do klubu i byciu madridsta czy cule.
Wleci hajs i całuje herb przeciwnej drużyny jak Ozil,Isco czy Neymar,Coutinho.
1
@Gall Wiem,że Bojan był genialny.
Nie dojechał przez głowę z tego co kojarzę to jak go trener chciał powołac na Euro to miał lęki.
Nie wytrzymał presji bo fizycznie był genialny.
2
@PerfecT0 Wziałes pod uwagę reprezentację,gdzie Ronaldo grał z Andorą i innymi takimi tuzami a Messi rozegrał jeden mecz towarzyski w reprezentacji. Xd
Messi wtedy jeden mecz zagrał, a Ci mieli kwalifikacje do ME.
Statystycznie wtedy go zmiażdżył mniej meczy a na korzyść i tak Leo + bez repki bo jej nie liczę bo Argentyna po prostu nie grała to jest miazga bo różnica 20g/a.
Nie kaples się,że Messiemu doszedł jeden punkcik? Bo poprostu nie grał.
1
@lucca87 Bardzo bym chciała i mam taką nadzieję.
Jeżeli tej kontuzji by nie było to Fati w tej chwili już byłby Topem. Ten chłopak w wieku 17 lat był genialny.
Bojan nie dojechał przez presję a Fati był pewny siebie tylko ta kontuzja... Eh
Mam nadzieję,że zobaczymy jeszcze Fatiego w formie bo ten chłopak miał ogromny talent.
Najlepiej było by zdjąć z niego presję 10 tło,ale jak to zrobić. Zabierzesz straci pewność siebie.
5
@Comentateiro Dokładnie masz rację nie ma porównania.
MŚ to jest największy prestiż.
Od LM ważniejsze jest nawet ME czy CA.
Czy to nie Leo kiedyś powiedział,że oddałby wszystkie ZP za MŚ?
Chyba Adam Małysz też mowił,że oddałby rekordy i zwycięstwa za jedno złoto IO.
Edit: Możliwe,że mowił o tych 4 MŚ za jedno złoto olimpijskie.
4
@Objectivo No tak,ale Mistrzostwo Świata jest 3 razy bardziej prestiżowe niż LM rozgrywana co roku.
1
@PerfecT0 16/17
Ronaldo 54 g/a
Messi 74g/a
17/18 ( gdyby CRa nie odszedł z Realu dostałby ZP)
CR: 52g/a
Messi: 65 g/a
16/17 to jest różnica 20 g/a
2
@PerfecT0 Messi nie miał tak samo? Cały sezon genialny przyszedł CR nastrzelał kilka goli w marcu i kwietniu i Leo pomimo miazgi statystycznej przegrywał plebiscyt.
Karty się odwrociły mówię tu o bramkarzu.
2
@DonCarletto Prawda? Nie do końca.
Jeden mecz dobry?
Australia,Holandia i Francja był decydujący.
To jest dobry bramkarz ale nie jest Topem.
1
@PatrychoO Nie przez to,że Argentyna grała słabo w CA?
0
@Conradxc Ty za to taki piękny jesteś.
Pokaż ryło czy wstydzisz się swojej klamki od zakrystii.
5
@Medium Antonella za dziecka przyjazniła się z Leo a z nim nie była.
Z tym gościem chodziła przed Leo i tego Chada zostawiła dla Leo.
Zresztą Messi nie był wtedy światowy bo miał chyba z 16 lat.
0
@Luciano99 Piękna masz narzeczoną.
Kto robi za mężczyznę w związku ona?
2
@Kessie Benzema chyba zapomniał,że MŚ jest dużo ważniejsze od LM i superpucharow.
7
@DonMatteo901 Na Messiego i tak nie ma mocnych.
On nawet bez Mundialu w tym sezonie ma znakomite liczby póki co 33g/a
2
@AbelKabel Bardziej cenna?
Pewnie dla Ciebie
Dla nas najważniejsza jest nagroda dla Leo Messiego i Scaloniego,ale super,że chłopak z Polski też dostał.
2
@cris2706 Wątpię, chyba nigdy nie było takiego gracza co robił za pomocnika,strzelca,dryblera czy kreatora.
Kiedyś statystycznie go we wszystkim podsumowali i nawet nikt się do niego nie zblizył jeżeli sumujemy te wszystkie cechy.
GOAT a życzę mu,żeby i w wieku 39 podniosł ZP.
Wszystko możliwe,Messi opiera swoją grę na kreatywności i finezji,więc atletyczny nie musi być jak Ibra.