Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@P33ck Odezwał się znawca z menelskiej ławeczki.
2
@Lionel_Messi10 Lautaro kozak jak ja go uwielbiam !
1
@Rust_Cohle Chłopie ja za Garnacho nie przepadam za United też xd.
Arsenal i City.
Jedyny sukces LFC będzie zlanie United tak jak Barcelona Real w zeszłym sezonie.
MU będzie w pucharach.
1
@Roobo Dokładnie MU przynajmniej będzie grało w pucharach.
1
@FcBarcelonaFanMSN Tak czy siak Barca jest słabsza od United.
1
@Hosh Taka fanbaza,że za United nie przepadam bo lubię Arsenal i City haha.
1
@P33ck Napisałam,że nie ma się co z nich śmiać bo Barca w czapę od nich dostała,gdzie zakazałam xd.
1
@Lisek 4 zero dla Realu
1
@FCB_dimiC Pal wrotki,bo dzieci musisz nakarmić
1
@Encore Robią niewiadomo jakiego średniaka z United a mecz meczowi nie równy.
Barcelona tak się pokazała,że hoho.
1
@Medium Tak tak nic nie podniesie jest lepsze od Barcelony i gra dalej w LE.
4
Nie ma się co śmiać z United,Real dostał od Barcelony 4 do zera i LM podniósł.
Mecz meczowi nie równy a City dostało w czapę od United nie tak dawno,więc oni słabi nie są i słusznie wygrali z Barceloną bo przeważali i to bardzo dużo.
Każdy może mieć wylew,ale w szoku jestem,że taka porażka wysoka.
1
@P33ck Plackiem nie jest,ma talent.
Dobrze mu tak.
3
@Encore United jeden mecz gorszy?
To jaka beka musi być z Realu jak United nas pokonało a my bez.polowy składu Madryt
1
My przegraliśmy z United,Real z nami a LFC wali 7 do zera United.
Jakim cudem?
Przecież to Matrix jakiś i jeszcze ten urugwajski placek 2 gole.
United chyba impreza wczoraj była bo aż niemożliwe,że LFC bez formy ich leje.
1
@bartas97 Co nie zmienia faktu,że LFC jest daleko w tyle za United.
1
Nie oglądam co United odwala?
LFC odgrywa się za odpadnięcie z LM czy co?
1
@Encore 100 mln za 30 letniego ziomka,który jeszcze nic nie wygrał.
Nie żeby coś. Harry jest świetnym zawodnikiem,ale cena nieadekwatna do wieku i PRu
3
@takisobiektos Real tylko jeden sezon miał becki u to przez wypalenie w 2020 superpuchar i mistrzostwo i w LM się trzymali,więc bez porównania.
Messi był kluczowy dla Barcy.
2
@BARCA171 Barcelona bez Messiego.
Superpuchar póki co tylko a drugi rok leci.
Messiemu ta Barcelona wyszła na dobre w końcu pech w Argentynie go opuscił i zdobył wszystko w reprezentacyjnej piłce.
Mistrzostwo kontynentu,Superpuchar reprezentacyjny a wisienką na torcie było Mistrzostwo świata.
Myślę,że LIO nie rozpacza.
6
@Ptasior Moda na sukces odcinek 15301.
Vegeta ma 3 pasierbów. Ale ona jest inna!
3
@okiemtypera_lucaxx95 Courtois powinien dostać,ale ja się cieszę,że Martineza doceniono.
Co do obronionych setek Courtoisa? Nawet nie stały obok interwencji Martineza. Zapytasz dlaczego?
A no dla tego,że Mundial jest dużo bardziej prestiżowy i ważniejszy.
1
@tbas Podobna fryzura, 20 letni Argentyński pomocnik.
1
Carlos Alcaraz z drugim trafieniem dla Southampton.
1
18 letni Buonanotte z premierowa asystą dla Bringhton. Niech się chłopak rozwija pod skrzydłami Mac Allistra.
4
Teraz robi się z Viniego męczennika ( moim zdaniem nie słusznie,bo on jest pajacem boiskowym) a taki Greenwood powinien mieć tyle wsparcia co ma Vini bo on akurat został niesłusznie skazany i to może zaważyć o jego karierze.
2
@require lepszy od Ronaldinho póki co to on nawet nie jest dobry w połowie jak Neymar w prime.
4
@SuperPatsonFCB Jeżeli Porto i Benfica miało by takie fundusze dostawać jak Barca,Real i Atleti to tak.
Inaczej bez sensu bo ciężko może im być o Mistrzostwo.
1
@tbas Nw czy to nie ten ziomek co do kosmity chce się upodobnić.
Twarz bardzo podobna tylko kolców na czubku nie ma,ale bez nosa i bez uszów w dodatku obciał sobie 2 palce u ręki i planuje amputację nogi.
Pisze,że dopiero jest 46 % ok. kosmita.
Anthony Loffredo się zwie.
To już jest chyba choroba te tatuaże na twarzy mogę zrozumieć,ale ten nos to wygląda okropnie.
1
@Lionel_Messi10 Jestem zła na Garnacho,ale Messi weźmie go pod swoje skrzydła i naprostuje.
Garnacho to wielki talent przy Messim niech się rozwija,aby w przyszłości z Perrone,Enzo,Mac Allistrem i Buonanotte być twarzami Argentyny i prowadzić do zwycięstw.