0

@BorzyKrzys To chyba wiadome,ale chodzi mi o imprezowe życie.
Te wyloty z Mbappe do USA. Chłopak młody jest.

2

@DonMatteo901 Szkoda,że Varu nie było wszesniej te 3 LM odeszły by do lamusa.

0

@Medium Ona dużo starsza od niego jest.
Jak go poznała to on chyba gówniarzem jeszcze był. Chłopak ma 24 lata a ona będzie miała 36/40 czego się spodziewała.

3

Masakra.
Właśnie przeczytałam,że mała Nadia (ponad 3 latka) została wypisana ze szpitala do domu. Podobno Boston odmowił leczenia a w Polsce nie da się już nic zrobić ( bo dziewczyna od 4 dni ma stan krytyczny ) i na ostatnie chwile została wypisana ze szpitala,aby spędzić czas z rodziną. :-(

Tyle czasu zbierali pieniądze i jak osiągnęli cel to o tydzień/ półtora jest za późno.

Życie jest strasznie nie sprawiedliwe,codziennie sprawdzałam jak się czuje ta księżniczka i dzisiaj serce mi normalnie pękło po tej wiadomości.

Chociaż o cuda ciężko,to jednak jakiś procent malutki musi być wiary.

1

@Benz Hiszpania taki bogaty kraj,że hoho.
Katalonia bogata to wiem.
Baskonia nie mam pojęcia a Hiszpania skromnie.

0

@Encore Brazylia ma problem z tym co Argentyna ma najlepsze.
Dyscyplina tam każdy wie co ma robić i biega walczy aż miło.

Brazylia samba,ale brak jej dyscypliny.

2

@Kondziubarca No i on,oczywiście mówię o ostatnich przypadkach bo Cafu też chyba długo grał na poziomie.

Brazylijczycy (większość) to biedota a jak posmakują imprez to ciężko się oprzeć.

1

@mekston Talent ogromny.
Praktycznie każdy Brazylijczyk kończy w okolicach 30 roku życia bo prowadzi imprezowy styl życia.
Wyjątek to chyba Silva i Felipe Luiz.
Trzymali się dosyć długo po 30tce.

0

@LS Nie usprawiedliwiam,bo jest to nie dopomyslenia,ale dobrze,że skonczyła z tym i wyszła na prostą.

Zależy też z jakiego powodu to robiła. Jak dla kasy bo chciała torebki Gucci to masakra.
Była zastraszana przez Bossa (porwanie) to zupełnie inna sytuacja.
Bo też takie w życiu bywają.

0

@LS Ludzie popełniają błędy.
Ważne,że to porzuciła.
Ile jest takich związków co kobieta się nigdy by nie przyznała a tu chłop miał tzw "kawa na ławę".

Noo też to nie najlepiej świadczy o facetach skoro korzystali z burdeli to musieli być nieźle desperaty.
Ja to bym nie chciała gościa co po burdelach chodził i to również może być rysa na jego życiorysie,bo jak kiedyś kobieta się dowie to może być nieciekawie.

1

@bartas97 Nie wymaze to jasne,ale będzie nowe rozdanie.
Za 50 lat możliwe,że będzie jak kiedyś bardzo znaczący turniej o którym prawie nikt nie pamięta puchar miast targowych.

Chodzi mi,że będzie nowe rozdanie od zera.

Chyba tylko MŚ jest MŚ i tak zawsze było i pozostanie niezmiennie.

0

@FcBarcelonaFanMSN Możliwe o ile UEFA ja dopuści.

1

@Andi18 Już LM nie będzie tylko Superliga pewnie i każdy startuje od nowa.

2

@VegetaPolska Żebyś w dziąsło nie dostał od tatuśka dziecka.

Twoja rodzina zaakceptują ją wogole i taka sytuację?

0

@Emhyr Wcale bym się nie zdziwiła i pewnie Pep automatycznie zostanie na dłużej.

1

@AFA90 Dobrze,że pojawił się Mac Allister (który teraz bryluje w Bringhton) i Enzo Fernandez.
Paredes jest stosunkowo młody 28lat
Dobrze by mu zrobiło pójście do mniejszego klubu np może Roma,Atalanta czy inne drużyny tego pokroju to by się chłopak odbydował bo w Juve przez te odjęte punkty to nie ma czasu na lapanie formy i tam muszą grać Ci co pokazują się najlepiej.

5

@AmigoBlancos Ogólnie uważam,że Neymar był lepszy w jego wieku.
Ney umiał grać na małej przestrzeni a Vini na szybkości dużo bazuje.
Jest bardzo dobry,ale uważam że Neymar to lepsza technika,głową i polot/ luz.
Neymar w wieku 22 lat to był brany pod najlepszego zawodnika obok Leo i CRa.
Jak ogladniesz Neta w wieku 22 to widać dużą różnicę ta sambę te ruletki,potrafił okiwac 4/5 na małej przestrzeni. Vini tego nie ma,noi strzały Neymar dużo lepsze.

1

@bartas97 No a to 9 punktów to tylko 3 mecze a w tym klasyk.

1

@FCB_dimiC Tobie nogi nie dojeżdżają ewentualnie w kolanach się rozjeżdżają.

0

@AmigoBlancos Kawa ciepła czy zimna?
Oni cię kiedyś nie zwyzywali od lizipupy?
Były takie komentarze swego czasu.

12

Vini to Neymarem w prime nigdy nie będzie. Nie ten talent i nie te umiejętności co imprezowicz.
Jak osiągnie połowę Neymara to będzie dla niego znakomicie.

Oczywiście Neymar w prime to dla mnie zawodnik znakomity i nieziemski.
Vini jak nie pajacuje to bardzo dobry,ale uważam,że Ney miał to coś magicznego.

0

@Faro Dawać nam karmę na LM,niech Xavi nam wykladzcze tytuły auuu.

2

@JohnyMemonik No ja go tam lubię i cieszę się,że strzela.

2

@Sulimo Zawodnik drużyny przeciwnej dostał reprymendę?
Przecież go ciagnał za rękę i dlatego taka reakcja (oczywiście Moises grubo przesadził).

4

Dzięki Guido,Pezzela i cały Betis.
Dobry weekend.
Barca wygrana.
Messi z golem.
Świetny Mac Allister i premierowa asysta Buonanotte.
Gol Alcaraza i Lautaro.
Piękny weekend.

1

@FcBarcelonaFanMSN Równie dobrze można tak napisać o LM.
Co za hipokryta

2

@Faro Zapewne przez to,że według Madrytu powinien otrzymać Golden a grał mało i oprócz dobrych wejść w LM nie miał sezonu na wartos Golden Boya.

Aguero mówił,że jajogłowy,ale to już nie wiem czy z tego beka czy co.

2

@Faro Obojętny ten Cama.
Ja tylko uważam,że jest słabszy od Pedriego,Musiały czy Gaviego.

1

@MarianekFCB Myślę,że do Piedriego mu daleko a i blisko Gaviego też jakoś nie jest.

1

@FcBarcelonaFanMSN Ale ty jesteś denny chłopie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?