Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys To chyba wiadome,ale chodzi mi o imprezowe życie.
Te wyloty z Mbappe do USA. Chłopak młody jest.
2
@DonMatteo901 Szkoda,że Varu nie było wszesniej te 3 LM odeszły by do lamusa.
0
@Medium Ona dużo starsza od niego jest.
Jak go poznała to on chyba gówniarzem jeszcze był. Chłopak ma 24 lata a ona będzie miała 36/40 czego się spodziewała.
3
Masakra.
Właśnie przeczytałam,że mała Nadia (ponad 3 latka) została wypisana ze szpitala do domu. Podobno Boston odmowił leczenia a w Polsce nie da się już nic zrobić ( bo dziewczyna od 4 dni ma stan krytyczny ) i na ostatnie chwile została wypisana ze szpitala,aby spędzić czas z rodziną. :-(
Tyle czasu zbierali pieniądze i jak osiągnęli cel to o tydzień/ półtora jest za późno.
Życie jest strasznie nie sprawiedliwe,codziennie sprawdzałam jak się czuje ta księżniczka i dzisiaj serce mi normalnie pękło po tej wiadomości.
Chociaż o cuda ciężko,to jednak jakiś procent malutki musi być wiary.
1
@Benz Hiszpania taki bogaty kraj,że hoho.
Katalonia bogata to wiem.
Baskonia nie mam pojęcia a Hiszpania skromnie.
0
@Encore Brazylia ma problem z tym co Argentyna ma najlepsze.
Dyscyplina tam każdy wie co ma robić i biega walczy aż miło.
Brazylia samba,ale brak jej dyscypliny.
2
@Kondziubarca No i on,oczywiście mówię o ostatnich przypadkach bo Cafu też chyba długo grał na poziomie.
Brazylijczycy (większość) to biedota a jak posmakują imprez to ciężko się oprzeć.
1
@mekston Talent ogromny.
Praktycznie każdy Brazylijczyk kończy w okolicach 30 roku życia bo prowadzi imprezowy styl życia.
Wyjątek to chyba Silva i Felipe Luiz.
Trzymali się dosyć długo po 30tce.
0
@LS Nie usprawiedliwiam,bo jest to nie dopomyslenia,ale dobrze,że skonczyła z tym i wyszła na prostą.
Zależy też z jakiego powodu to robiła. Jak dla kasy bo chciała torebki Gucci to masakra.
Była zastraszana przez Bossa (porwanie) to zupełnie inna sytuacja.
Bo też takie w życiu bywają.
0
@LS Ludzie popełniają błędy.
Ważne,że to porzuciła.
Ile jest takich związków co kobieta się nigdy by nie przyznała a tu chłop miał tzw "kawa na ławę".
Noo też to nie najlepiej świadczy o facetach skoro korzystali z burdeli to musieli być nieźle desperaty.
Ja to bym nie chciała gościa co po burdelach chodził i to również może być rysa na jego życiorysie,bo jak kiedyś kobieta się dowie to może być nieciekawie.
1
@bartas97 Nie wymaze to jasne,ale będzie nowe rozdanie.
Za 50 lat możliwe,że będzie jak kiedyś bardzo znaczący turniej o którym prawie nikt nie pamięta puchar miast targowych.
Chodzi mi,że będzie nowe rozdanie od zera.
Chyba tylko MŚ jest MŚ i tak zawsze było i pozostanie niezmiennie.
0
@FcBarcelonaFanMSN Możliwe o ile UEFA ja dopuści.
1
@Andi18 Już LM nie będzie tylko Superliga pewnie i każdy startuje od nowa.
2
@VegetaPolska Żebyś w dziąsło nie dostał od tatuśka dziecka.
Twoja rodzina zaakceptują ją wogole i taka sytuację?
0
@Emhyr Wcale bym się nie zdziwiła i pewnie Pep automatycznie zostanie na dłużej.
1
@AFA90 Dobrze,że pojawił się Mac Allister (który teraz bryluje w Bringhton) i Enzo Fernandez.
Paredes jest stosunkowo młody 28lat
Dobrze by mu zrobiło pójście do mniejszego klubu np może Roma,Atalanta czy inne drużyny tego pokroju to by się chłopak odbydował bo w Juve przez te odjęte punkty to nie ma czasu na lapanie formy i tam muszą grać Ci co pokazują się najlepiej.
5
@AmigoBlancos Ogólnie uważam,że Neymar był lepszy w jego wieku.
Ney umiał grać na małej przestrzeni a Vini na szybkości dużo bazuje.
Jest bardzo dobry,ale uważam że Neymar to lepsza technika,głową i polot/ luz.
Neymar w wieku 22 lat to był brany pod najlepszego zawodnika obok Leo i CRa.
Jak ogladniesz Neta w wieku 22 to widać dużą różnicę ta sambę te ruletki,potrafił okiwac 4/5 na małej przestrzeni. Vini tego nie ma,noi strzały Neymar dużo lepsze.
1
@bartas97 No a to 9 punktów to tylko 3 mecze a w tym klasyk.
1
@FCB_dimiC Tobie nogi nie dojeżdżają ewentualnie w kolanach się rozjeżdżają.
0
@AmigoBlancos Kawa ciepła czy zimna?
Oni cię kiedyś nie zwyzywali od lizipupy?
Były takie komentarze swego czasu.
12
Vini to Neymarem w prime nigdy nie będzie. Nie ten talent i nie te umiejętności co imprezowicz.
Jak osiągnie połowę Neymara to będzie dla niego znakomicie.
Oczywiście Neymar w prime to dla mnie zawodnik znakomity i nieziemski.
Vini jak nie pajacuje to bardzo dobry,ale uważam,że Ney miał to coś magicznego.
0
@Faro Dawać nam karmę na LM,niech Xavi nam wykladzcze tytuły auuu.
2
@JohnyMemonik No ja go tam lubię i cieszę się,że strzela.
2
@Sulimo Zawodnik drużyny przeciwnej dostał reprymendę?
Przecież go ciagnał za rękę i dlatego taka reakcja (oczywiście Moises grubo przesadził).
4
Dzięki Guido,Pezzela i cały Betis.
Dobry weekend.
Barca wygrana.
Messi z golem.
Świetny Mac Allister i premierowa asysta Buonanotte.
Gol Alcaraza i Lautaro.
Piękny weekend.
1
@FcBarcelonaFanMSN Równie dobrze można tak napisać o LM.
Co za hipokryta
2
@Faro Zapewne przez to,że według Madrytu powinien otrzymać Golden a grał mało i oprócz dobrych wejść w LM nie miał sezonu na wartos Golden Boya.
Aguero mówił,że jajogłowy,ale to już nie wiem czy z tego beka czy co.
2
@Faro Obojętny ten Cama.
Ja tylko uważam,że jest słabszy od Pedriego,Musiały czy Gaviego.
1
@MarianekFCB Myślę,że do Piedriego mu daleko a i blisko Gaviego też jakoś nie jest.
1
@FcBarcelonaFanMSN Ale ty jesteś denny chłopie.