2

Ogólnie jak mam wskazać gracza,który grał najpiękniejszy tenis to był Federer.

Novak jest rzemieślnikiem,ale jakim.

1

@Rust_Cohle Zdjęłam go już dawno.
Argentyna wygrała MŚ,więc już niczym bardziej mnie nie wkur*icie. :)

2

@MesQueUnClub96 Raczej majtek nie poprawia,ale Nadal strasznie się poci i dlatego cały czas wszystko poprawia.

1

@Rust_Cohle No raczej.

0

Czemu Tsitsipas nie atakował?
Kibicuje Djoko,ale Tsitsipasa też lubię

0

@Encore Garnacho powinien być w pierwszym skoro Antony bez formy gra.

10

@Pawel13sz To nasz wychowanek jest.

1

Acuna,Lisandro i Lautaro Martinez również w świetnej formie!

9

@Lionel_Messi10 Foyth!
Pavard to odpad z Bayernu,na cholerę taki przeciętniak.

6

@Janas11224 Stworzy nowe konto i tyle z tego.

Wypożyczony haha :-)

6

@Lionel_Messi10 Wszystkiego najlepszego!
Dużo radości z reprezentacji Argentyny i Barcuni :D
Spełnienia marzeń! :D

2

@10LionelMessi10 Ubić śmietanę

0

Ubite kotlety,albo ubita śmietana.

0

@mekston No tak

1

@Lionel_Messi10 Ibra,gówno wie.
Argentyna była wielka,jest wielka i zawsze będzie wielka.

Od początku powstania futbolu ten kraj zawsze jest Topem.

2

Ronaldo z jakiej paki dostał kapitana na początku swojej przygody z tym klubem?

1

@Colon Ona jest fanką Messiego.
Jak wygrał MŚ dodała zdjęcie Argentyny i biało niebieskie serca.

4

@VegetaPolska Trochę to wygląda jak byś był zdesperowany,aby znaleźć tą dziewczynę.

Mam nadzieję,że tym razem Ci się uda.Było by to dobre dla twojego samooceny.

1

@VegetaPolska Kolejna 18 nastka?

2

@Kondziubarca Tylko nie to...
Ferran jest już lepszy niż wieczna ZP

1

@Graves Ciężko mu będzie strzelić te 80 goli z obecna forma.
Zszedł ze sceny w odpowiednim momencie?
Panie on od roku nie dojeżdżał do tej sceny i chciał za wszelką cenę zostać w Europie tylko nie było chętnych.

1

@escarabajo Bez przesady...
Nie po to Karen sie męczył 2,5 seta,żeby grać z Hubim jeszcze raz.

1

@Lionel_Messi10 Super, niech Pepula go szlifuje i będzie tralala w repce.
Buonanotte w Bringhton, Alcaraz w Southampton.
Pięknie nam się perełki rozwijają.

1

@cules100pro Roque przynajmniej od jakiegoś czasu gra w seniorach i wszedł świetnie.
Taki sam talent jak Endrick,a który wypali? Nie wiadomo,może jeden a może żądny z nich.

0

@ViscaBarca123 Isco,Modric też byli za Barca.
Wszystko zależy od kasy.

2

@Nano22 Normalne to jest,ja na regulację chodzę średnio co 1,5 miesiąca od dobrych 6/7 lat i też się tak zdarza.

1

@LS Nie miałby innych propozycji?
Pierwsza lepsza to Barcelona.
Przecież,gdyby nie miał wygórowanych finansów to nawet Real by go chciał.
Dalej jest najlepszy na świecie.

1

@Michu94 Oby nie,facet nadaje się co najwyżej do Valenci/Betis.

1

@DonCarletto Szanujmy się.
Taki Asensio nie wiem czy miałby pierwszy skład w Aston.

2

@Mow_mi_Douglas Miał 15 goli bo grali wszyscy na niego.
Teraz drużyna udowadnia,że bez są lepsi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?