0

LaLiga upada, Atletiko w papę od Leverkusen.
Pomyślnie jaka LL jest słabiutka skoro Barca ma najmniej goli straconych a z grupy nie wyszła.
Atleti też odpadnie tak samo zasłuzenie.
Przecież na obecną chwilę to nie wiem czy LL nie jest za Bundesliga.

0

Real był słabszy przez ileś lat, Liverpool też. Oni wrócili na szczyt.
Ja się zastanawiam kiedy United wróci i kiedy my wrócimy.
Nasz kryzys na dobre to trwa od 2020 roku i 8:2 z Bayernem. Moim zdaniem jeżeli nie wrócimy do światowej czołowki w ciągu 5 lat to Barcelona stanie się drużyna typu BVB. My nie mamy marginesu błędu Ci zawodnicy byli kupieni Va Bank. Ogromne długi a tacy zawodnicy jak Pedri,Balde,Dembele,Gavi,Araujo czy Kounde mają napewno większe ambicje niż granie w czwartki w LE.
Nie będzie wyników nie będzie kasy a czy jest czas? To tylko Laporta wie.
Wydaje mi się,że odkąd LFC stało się takie mocne to cała PL odjechała innym.
Najwięcej traci LL przez te limity i ogólnie,że biedny kraj.
Nie zdziwię się jak za 30 lat takie kluby jak Barca czy Real będę historia tych najlepszych. W sumie Barca to już jest,Real może się obronić bo ma finanse,ale może mieć problem z chęcią gry najlepszych w tak marnej lidze (jeżeli dalej będzie dołowac ta liga ).

0

Moze ma być źle jak z Liverpoolem przez 10 lat i się podniesiemy nie wiem.
Tylko czy jest czas? Czy staniemy się jak Ajax historią.
Szkoda tylko,że LL to już całkowicie upadnie bo oprócz Realu to nikogo nie będzie mocnego.
Najgorsze to to,iż młodzi nie będę pędzić do Hiszpanii bo nie będzie atrakcyjna tylko do Anglii czy Włoch,gdzie jest konkurencyjność.

0

@Salchent Niech broni,wkrótce nikt z Topu nie będzie chciał grać w LL mając do wyboru PL gdzie jest pełno zespołów Topowych

0

@ShawnC Z Napoli,Interami wygrywaliśmy i Totenhamem a teraz ?

1

Mit o mocnej LL odchodzi w zapomnienie jedna drużyna w 1/8.
Jeżeli nic się nie zmieni to Hiszpania może pożegnać się z gwiazdami.
Nie widzę,aby najlepsi spieszyli do hiszpańskiej Bundesligi.

6

Przynajmniej widac ile Leo Messi dawał tej drużynie.
Ronaldo odszedł radzili sobie, Messi kompletnie sobie nie radzimy.
D10S

0

@Mixtape Będę mieli święto jak Barca upadnie a wtedy Real obudzi się z ręką w nocniku bo najlepsi będę grali w PL a nie drugiej Bundeslidze.

4

Pamiętam jak z 2,3,4 czy 8 lat temu miała bym takie nerwy,że szlag by mnie trafiał.
Teraz już się tak tym nie przejmuje.
Dzisiaj to nawet nie mam żadnych nerwów bo już się nastawiłam wcześniej,że nie wyjdziemy z grupy.
Mam nadzieję,że w LE będziemy w top4.
Nie mówię o zwycięstwie bo jest tam Arsenal,który pewnie z Realem czy City mógłby wygrać w obecnej formie.

0

@kuz Prawda jest taka,że Real bez silnej Barcelony i odwrotnie nie sięgnął szczytów.
Do tej ligi własnie przychodza głównie ze względu na ta dwójkę.

0

Nie moge się doczekać przyszłego roku a w nim 4 kapitanów (nowe twarze) zero Pique,Alby,Busiego i Roberto.
Laporta musisz!

0

Kibice Realu (niektórzy) już smieszkuja.
Zapominają o tym,że jak Barca faktycznie upadnie (co mam nadzieję,że się nie stanie ) to LL a za nią Real też dużo straci.
Kto będzie chciał grać w lidze,która będzie dosłownie jak Bundesliga.
Zawodnicy mając do wyboru PL,gdzie pieniędzy jak lodu+plus największą miedialnosc a do tego szejkowie z kolejnych klubów chcą robić potęgi.
Bez mocnej Barcy jak i Realu LL dużo straci.

Już jest ogromna różnica.

3

Ja tam się nie nastawiałam bo to było pewne. Sami sobie zawalilismy +trochę pecha.
Może i lepiej teraz odpaść niż w 1/8 z City czy PSG.
Wpierdzielu by nie było bo ta drużyna jest już inna,ale przynajmniej w tej LE pogramy.
Chelsea pamiętacie? Po LE wygrali LM więc bardzo szybko można wrócić na szczyt tym bardziej,że nasza kadra jest mocna. Dużo kontuzji też było, przez rok drużyna powinna się bardziej zgrać.
Myślę,że na wiosnę będzie to już lepiej wygladało.

0

Szkoda,że nie wystawił Torre w pierwszym i tak po ptakach jest a przynajmniej młodych można by było pooglądać

0

Sami jesteśmy sobie winni. Trzeba przyznać,że mieliśmy pecha z Bayernem i drugi mecz z Interem... Niestety tak bywa.
Mam nadzieję,że za rok w klubie nie będzie już żadnego kapitana a wtedy uznam,iż to jest ta zmiana,która powinna być.

0

@LuisSuarez09 sorry przedsprzedaż mi wyskoczyła i już się napaliłam

0

Grał ktoś z was w remake gothica na ps5?
Jak wrażenia? Gra mojego dzieciństwa

0

@Image No i za kogo ten Endrick bd grał?
Zresztą z tego co się słyszy to Jude,Wirtz,Haaland,Mbappe i wszyscy najlepsi będę tam grali xd.
Dobrze,że to nie FIFA a tylko wymysły gazet.
Zresztą dobrze niech biorą wszystkich Brazylijczyków, młodych zdolnych piłkarzy jest od groma zaczynając na Francji kończąc na Argentynie.

0

@Image No tak Real wykupuje wszystkich zdolnych Brazylijczyków.
Tylko nie zapominajmy,że nie każdy z nich będzie szczęśliwy bo nie będzie miejsca w składzie.
Wielka młoda gwiazda Reiner? Gdzie gra teraz?

3

@Lionel_Messi10 Ogólnie to większość tych młodych dzieciaków to fani Barcy.
Liczę,że Musiala/Wirtz zagrają w Barcy.

0

@Mow_mi_Douglas Dlatego coraz mniej najlepszych bd przychodziło do LL?
Po co skoro mają PL,gdzie jest forsa,hype i największą rywalizacja.

1

@Comfortable_ Konsola jest podpięta do kabla od razu,żeby lepiej łapało.
Lipa nie ma tu takiej infrastruktury najwyraźniej.

1

@cules100pro Nie no szanujmy się chodziło mi o to,że 150/200 mogę dać. Jak by to powiedzieć jestem zdesperowana i tylko dla tego.
Muszę się jeszcze rok pomęczyć.

1

@Lionel_Messi10 Najgorsze jest to,że zasięg pokazuje pełne kreski.
Ja sama już nie wiem czy betonowa płyta ma na to wpływ? Bo mam skos w pokoju.
Człowiek glupieje

1

@Lionel_Messi10 Dopiero za rok ma być światłowód z Orange bo już dzwoniliśmy z ciekawości się dowiedzieć.
Weźne konsole do mamy,aby pobrać grę. Najlepsze,że ona ma z RTK i płaci chyba 40/50 a śmiga jak nie wiem. Tylko mieszka w centrum.

1

@Kurkmen Facet w Cyfrze zapewniał,że przy antenie będzie dobrze chodziło.
Lipa jest, światłowód dopiero za rok ma tutaj być od Orange.
Lipa straszna.

1

@Lionel_Messi10 Dla mnie ta Cyfra to porażka...
Chyba,że to przez to,że podpięte są 2 telewizory,2 telefony i konsola ale on ma 500,antena na polu i wzmacniacz.
Nic trzeba złożyć reklamacje bo to jest kradzież w biały dzień.

1

@budel17 Dla mnie to masakra jakaś wcześniej płaciliśmy 82 zł. To wzięliśmy 500,antenę na pole i wzmacniacz a uja to daje.
Mieszkam zaraz za miastem,więc to dla mnie dziwne.

3

Jaki macie internet?
Ja mam z Cyfrowego Polsatu płace 115zł a mi YouTube nawet nie chodzi.
Gra cyfrowa na konsole ściąga się od wczoraj i jest 25 %. Reklamacje trzeba złożyć.
Macie pomysły jaki net jest najlepszy? Cena nie gra roli.

11

@tomek8756 Vegete to oznaczyłes,żeby sobie popatrzył?
Bo on ostatnio coś tam wspominał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?