Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Szkoda,że nie napiszesz jaka przewagę goli w finałach ma Leo.
Poza tym nie napisałes nawet połowy jego osiągnięć.
1
@Okrutnik 2012 i 19? Najbardziej zasłużone. Nie ośmieszają się.
4
@sendesara Weź rozbieg i się nie zatrzymuj.
4
Tebas ty hipokryto! Przecież jesteś fanem Realu,więc co ty odwalasz.
5
@Lionel_Messi10 Goat.
Mówili,że Benzema lepszy.
Karim nie ma nawet 1/3 tego co ma Leo.
18
Messi znakomity mecz to jutro siostra Ronaldo znowu się odpali.
0
@Colon Paramaxil czy to ty?
3
@Herato Nie sztuka narobić dzieci a później być darmozjadem i siedzieć rodzinie na głowie.
Uwierz znam takich,nic przyjemnego ciągle pożycz kasę a dzieci chodzą brudne i głodne bo piwo musi być.
0
@HighestInTheRoom Hitem jest to,że Benzema kradnie stylowe 2paca.
1
@PJ1985 Szans? Oni mają własnie solidna drużynę i przedewszystkim ustabilizowaną.
Przecież każdy mówi,że są w gronie faworytów.
Szans to nie ma Polska czy inna słabsza drużyna.
5
Mnie nagroda Gaviego wcale nie dziwi.
Jest ważny w Barcelonie jak i w repce Hiszpanii.
Camavinga to rezerwowy w Realu i chyba nawet we Francji za bardzo się nie łapie.
Dziwne było by przyznanie nagrody chłopakowi co gra ogony.
Dla mnie wybór był prosty:
1.Gavi/Musiała i Jude -dla każdego z nich pierwsze miejsce było by zasłużone.
Co do Valverde to chłopak no w sumie już mężczyzna będzie miał wnet 25 lat.
Chyba tam jakaś stronka fanpage owa "spruła" się o niego.
Chyba zapomnieli,że Fede ta nagrodę to mogł wygrać 5 lat temu a nie teraz prawie w wieku 25 lat.
1
@HighestInTheRoom No nic, chodzi mi o to,że mają talent.
3
Kiedy ostatnio Arab wygrał ZP?
Chyba Zizou lata temu.
Jak tak się pomyśli to gdyby nie emigracje to Arabowie mieli by znakomitych zawodników.
Bo Benzema też jest koloryzowanych Francuzem.
2
@Hawajczyk Od Suareza? Luisito też miał wszystko a jak PL rozwalił samodzielnie w marnym LFC to było coś.
1
Benz zasłuzył za 2k21.
Moim zdaniem tacy zawodnicy jak Suarez,Lewy są jednak piłkarsko lepsi.
Zastanawiam się czy Ibra również nie stał na wyższym poziomie.
Do Henrego to nie ma co wogole porównywać.
Owen też ma ZP a nawet nie wiem czy jest brany w 30 napastników lat 2000-2010.
6
Szkoda,że Valbuena nie wniosł złotej kamery. To było by coś pięknego.
0
@Jacu327 Za rok już jej tu nie będzie.
3
Nawet Owen ma ZP, Benzema zasluzył w tym roku ale w historii najlepszych nie ma dla niego miejsca.
0
@Dironixu Myślę,że tak bo i wtedy Real by stracił. Kto by chciał wtedy grać w LL, stała by się jak niemiecka czy francuska.
0
@agaFCB Pośmiewiskiem to może być Legia i drużyny tego typu.
PSG dostało od Barcelony słynna szóstkę,Real w 19 dostał wpiernicz od Ajaxu. Każda drużyna ma gorszy okres.
Akurat Barcelona ma od kilku lat,ale takie potężne wpiernicze to kojarzę z Bayernem i LFC.
Roma to dla mnie nie jest wpiernicz.
1
@MICHU2 Nie nie dają,ale wygrać 4:0 z obecnym zwycięzca LM to też jest coś.
Ja tylko czekam na pożegnanie wszystkich oldboyów i budowanie składu na Pedrim,Kounde,Balde i Gavim.
5
Pisanie,że Barcelona to pośmiewisko jest tak bardzo żałosne,że szkoda słów.
Może w ostatnich latach dostajemy w Europie,ale to Barcelonie dostaje się najbardziej.
Juventus? Tu nikt nie wspomni,że prawdopodobnie również mogą się pożegnać z LM w grupie łatwiejszej niż Barca.
Skoro pośmiewisko potrafi ograć Real 4:0 na ich stadionie to jednak coś tam potrafią.
Jak nie raz tak czytam te płacze i wylewy to się ,zastanawiam dlaczego nie zacznie kibicować Realowi,City,PSG czy innym tuza.
Nawet jak Barca upadnie gorzej niż United w moim sercu nigdy nie będzie pośmiewiskiem a drużyna w kryzysie.
1
@HighestInTheRoom De Paul przeciętniak?
Ty chyba nie widziałes go przed Atleti.
Tam każdy zawodnik się marnuje.
0
@HighestInTheRoom De Paul ten sezon średni,ale takto jest kotem.
3
@Gaz Ter Stegen akurat wrocił do formy,reszta bay bay po sezonie.
1
@avanes Argentyna od ponad roku to drużyna ustabilizowana,która jest w formie i wie co grać.
0
@LS Piernik wie jak będzie,PL odjeżdża i to konkretnie.
0
Mam takie wrażenie,że PL staje się krajową SuperLigą.
Bardzo mocne City,Arsenal,wciąż LFC(pomimo kryzysu ta drużyna zawsze się liczy),Chelsea, Tottenham plus United (zawsze mg zaskoczyć,szczególnie patrząc na skład ) i budowane jak "City i PSG" Newcastle,które mogło by rywalizowac z tzw "2 drużynami w Europie".
Będzie tak,że najlepsi zawodnicy będę tam podążać,ogromna kasa + największy hype a do tego najlepsze drużyny i największą rywalizacja.
0
@bari_94 Gdzie ta mocną liga Hiszpańska?
Wcale mnie nie dziwi to,że najlepsi wędrują do Anglii.
Żadnej Superligi nie potrzeba bo tam mają swoją krajową.
2
Ja się już pogodziłam z LE, jakoś łatwiej będzie mi to zaakceptować po dłuzym czasie niż nagle po tych 2 meczach.
Zresztą zawsze wolę się miłej zaskoczyć.
Tylko jakie kroki podejmie Laporta?
Wogole to dla klubu ten Bartomeu był ogromna tragedia,może gdyby Papcio przez ten cały czas był prezesem nie doszło by do tych "chorych sytuacji".
W wygranie ligi wierzę,bo wrócą Kounde/Araujo czy Christiansen.
Real nie powala gra a tu będzie liczyć się regularność,więc szansę mamy.
Jak myślę,że taki klub jak Atleti wyciąga więcej z LM niż Barca i to z takim "przejedzony" składem i trenerem to aż jest przykro.