Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@tbas Leszek Orłowski w 2015 sympatyzował z Barca i Leo Messim. Odmieniło mu się?
1
@barcelonaLM oki dziękuję bardzo za odpowiedź.
0
Jak to jest na ps5? Kupiłam dzisiaj z mężem konsole i mam pytanko.
Można mieć 2 profile? Chodzi mi o to,że założyłam to sonynetwork i jak będę pobierać gierki z mojego to będzie on mógł grać też na swoim profilu? ( Głównie chodzi o to,że lubimy te same gry i każdy z nas chce mieć swój tzw "zapis").
Nie jestem obeznana w tym temacie bo wcześniej mieliśmy Xboxa i tam można było tworzyć profile.
1
@VegetaPolska Po co szukasz kogoś na siłe? Zbastuj,wciąż jesteś młody i masz czas.
Tym bardziej Ci się dziwię,że szukasz kogoś 17-18 lat. Takie młode kobitki to raczej związku na stałe nie szukają
7
Znowu Leo dobry mecz,więc trzeba przygotować się na farmazony pani Kati
1
@PatrychoO Ciekawe czy Leo miałby jakąś możliwosc prawną. Nękanie na odległość i poniżanie.
0
@Barcanajlepszyteam Kiedyś atakowała Leo nie bezpośrednio.
Teraz przeszła samą siebie dodając takie zdjęcie.
Nie mam Twittera... Ciekawe czy ludzie jej przytakują czy cisną.
Ogólnie to nie przypominam sobie,aby w piłce czy innej dyscyplinie były takie cyrki.
Wielka Trójka w tenisie, koszykówka lekkoatletyka. No masakra chyba pierwszy raz taka dziwna rodzinka.
0
@Rust_Cohle Dawać zdjęcie leżącego Leo...
Już widzę jak by Messi pozwolił bratu czy siostrze brudy na Ronaldo dawać.
Messi może i bywał rozpieszczony,ale w życiu by tak nie postąpił.
9
@FCBMati10 Pewnie Leo nawet nie wie,że ona taka szurnięta.
Ale ta baba ma nierówno pod sufitem.
17
Siostra Ronaldo naprawdę powinna się leczyć. Kto normalny daje takie zdjęcia.
Ciekawe co Leo myśli na ten temat.
1
@PatrychoO Serio dodała Leo?
Co za ludzie,ta baba to ma obsesję,która powinna leczyć.
0
@Messibestplayerintheworld Portugalia gra też tak ładnie? Nie oglądam dlatego pytam.
1
Dziwne są te kontuzje,ale widzę iż nie tylko nasi bo w Milanie też.
Szkoda Araujo w Barcy dzik i brak kontuzji a tu kadra i już po ptakach. Co oni na tych kadra robią chyba pajacyki przed meczem
0
@zmiter912576 Widział dzisiejszy mecz Messiego?
Pański ulubieniec nie zagrał tak od 2014.
Zresztą o czym my mówimy czy kiedykolwiek kreował i dawał takie piły?
Sztywny na szpicy tyle do powiedzenia.
0
@JimMorrisonFCB Są ME a nie mieli składu który "urywał dupę".
Drużyna z samymi gwiazdami nie zawsze wygrywa, akurat liczy się zgranie i rozumienie na boisku.
Brak Italii na MŚ to wypadek przy pracy (gorsza forma była)
1
@JimMorrisonFCB Nazwiska nie grają. Póki co to Italia gra lepiej od Anglików (wielkie nazwiska).
0
@macio_944 Oni pewnie tak samo mówili w 09-12.
Przecież od 18-21 połowy wcale nie mieli szczęścia.
0
@VegetaPolska Rodrygo? Rodrygo to raczej będzie jak Asensio. (Nie wskoczy na wyższy poziom).
On będzie miał problem z minutami na Mundialu o ile pojedzie.
2
@MesQueUnClub96 Ile lat masz? Tylko tak na poważnie?
Zwykła ciekawość jak coś :-)
0
@VegetaPolska Gavi to pitbull,mały ale siłe ma.
0
@VegetaPolska Pedri i Gavi również będę przestawiać
1
@Danny Gaucho Benzema jest lepszy to wiadome,ale w reprezentacji chyba każdy się zgodzi,iż Giroud ma większe uznanie.
Do tego prawdopodobnie pobije rekord goli.
Dla Francuzów to Oli będzie tym bardziej zasłużonym.
1
Warto przyglądać się Gusto.
To może być klasowy PO! :-)
0
@verdant Niech grają młodziezowe i tyle,nic nie osiągną ale obudzą się z ręką w nocniku.
Szkoda,że dziewczyny nie mg zmienić kadry jak Kubanczycy w siatkówce,wtedy by dupa zapiekla tych z Hiszpanii.
1
@barcelonaLM To repka nic nie osiągnie bo podstawowa 11 to prawie same piłkarki Barcy.
Może teraz Polki będę nawet lepsze hehe
0
Gakpo to chyba pójdzie za grube miliony.
2
@Essos Może ty jesteś co? Kiedy ja napisałam,że Messi by tego nie przyjął.
Napisałam,iż gazety kłamia bo jak przychodzi do transferów to wymyślają pełno bzdur.
Do tego przybłęda z kafejki.
8
@masq Messi obecnie miałby pierwszy skład w każdym klubie.
Jest.poczatek sezonu a chłopak ma 14g/a.
Może i miał wygórowane żądania,ale przez te wszystkie lata spłacił się z nawiązką.
Dlaczego go nienawidzisz?
Jest taki jeden co kochał klub tak na prawdę a mianowicie Tortu. Piłkarz wyśmienity a siedział w klubie spoza Top3 w Serie A nie mówiąc o jakości na skalę LM.
Łatwo powiedzieć,że Raul,Giggs to była miłość do klubu bo grali w Topie.
0
@masq To miał takie warunki i co z tego? Trochę przesadzone,szczególnie z Suarezem.
Co do reszty?zarabiał dużo a wiesz dlaczego? Bo jako jedyny od 2018 ciagnał ten wóz z węglem.
Dlaczego nie wspomnisz o kontraktach Pique,Alby czy reszty,którzy nawet do pięt Messiemu nie dorastają.
Tak pzt to w każdą dyskusje dajesz Messiego nawet o Ronaldo nikt tak obsesyjnie nie pisze.
0
@masq Czy ja kiedykolwiek zaprzeczałam,że Messi zarabia za dużo,nie ma prywatnej loży itd.
Napisałam tylko,że te info od gazet to zapewne fejk i tyle.
Dla mnie Messi i tak się spłacił. Dzięki niemu w dużej mierze wygrywaliśmy multum trofeów.
To,że Bartek dawał lukratywne kontrakty to niby wina Leo? Skoro dał sobie na głowe wejść to czyj problem?
Jak by tobie pracodawca dawał takie warunki to tak samo byś przyją a nie się zastanawiał.