0

@Kgorecki2500 Arsenal pewnie to zgarnie.
Artera prowadzi Londonczykow na salony.

1

@Comentateiro Ja bym dała mu jeszcze popracować tylko pytanie czy jest czas?
Bo Barca to ogromna marka.
Arsenal dał czas Artecie i mają tego owoce,tylko,że oni nie mieli nic do stracenia bo Arsenal od 12/13 stał się przeciętny.

0

@Cvzx Najbardziej boli to,że my byś my awansowali gdyby nie sadziowie i te pier.... Kontuzje

3

Szkoda tych kontuzji kluczowych zawodników.
Z Bayernem zagraliśmy bardzo dobrze tam brakowało szczęścia sam Kimmich przyznał,że byliśmy lepsi.
Obstawiam,że nasza zdrowa obrona dała by nam wygrana z Interem i to my byśmy cieszyli się z awansu.

No nic,może w końcu pożegnamy Sergio,Albę,Roberto i szczególnie Pique.

Messi? Po co on by tu miał wracać? Ostatnie lata niech spędza w klubie,który ma chociaż szansę na puchary europejskie.
Pozbyć się starych zawodników i to w trybie natychmiastowym.


Jeżeli upadniemy całkowicie to LL będzie jak Bundesliga,a PL to jak NBA.

Ciężko się na to patrzy,a Ci co mówią,że Barca przed Leo była tylko zwykła Barca są w błędzie.
To Barcelona zdobyła jako pierwsza ligę krajową,w LM nie szło ale od 92 radziliśmy sobie spoko.
To,że do 2015 były tłuste lata nie znaczy,że tego nie powtórzymy w przyszłości.
Real po wygraniu LM w latach 50 i 60 przez około 30 lat nie powachał trofeum.
Wielcy zawsze wracają jak Liverpool.
Kiedyś Shelevy czy Lalanna dzisiaj Salach czy Thiago.

0

@PtasiorReal miał 30 lat przerwy od LM a i tak potrafili być wielcy gdy w latach 60-90 nawet nie powąchali LM.
Barcelona od dawna jest wielką i będzie tak jak Milan tylko musi wrócić z dalekiej podróży.

1

Chociaż teraz widać,że Leo Messi dawał dużo więcej od CRa.
Real nie upadł tak jak my.

0

Inter wygra z Pilzno , Bayernem przegra.
My wygrywamy 2 mecze nawet wysokim wynikiem a i tak nie mamy już szansy.
Nas ratuje tylko Pilzno,ale nie wierzę w to,że oni z nimi zremisuja.

0

Ile Leo Messi dawał tej drużynie!
Nie ma go i nie ma wyjścia z grupy.
Najgorsze jest to,że jeżeli nic się nie zmieni to tacy zawodnicy jak Pedri,Araujo,Kounde,Gavi nie zostaną w Barcelonie bo są to piłkarze,którzy mogą osiągać szczyty.
Płakac się chce,ale i tak kocham tę drużynę.

Real przez ponad 10 lat odpadał w 1/8 a wrocił do zwycięstw. My też kiedyś wrócimy. Tylko pytanie kiedy?
No nic i tak kocham Cię Barcelono!

1

@Bocheno1 Lol,przesadził Haaland jak ma krótkie włosy wygląda spoko.
Na pewno jest przystojniejszy od Viniego.

2

@FcPortoFan1999 Iga jest przeziębiona,więc nie zdziwię się jak przegra.
Najważniejsze,że podczas szlemy przeziębienie ja ominęło.

0

@tbas Mi się wydaje,że Jude pójdzie do Anglii.
Zawodnicy tej narodowości to była klapa w LL. Ciekawe czy jakiś Anglik będzie znakomitym transferem do Hiszpanii.

0

@tbas Podobno Real go chce, ale skoro to bardziej defensywny to po co skoro mają już Valverde czy Tchouameni. Cama chyba też bardziej żniwiarz zamiast technika i kreatora

2

@Lionel_Messi10 Śmieszne jest to,iż ludzie piszą,że Leo nie jest w wieku CRa.
Tylko Leo w wieku 38 lat dalej będzie potrafił dryblować,kreować i podawać bo to jego największe atuty a CR stracił wszystko z wiekiem bo opierał się na zupełnie innych czynnikach. Taka różnica.
Leo Goat.

1

@AmigoBlancos Co ty opowiadasz? Monachium dobrze grali sam Kimmich pow,że Barca przy szczęściu powinna wygrać. Chyba,że mówisz o zeszłym sezonie.

1

Jak nic się nie zmieni to Pedri,Gavi,Araujo i reszta odejdzie.
Przecież nie będę kisić się w drużynie, która ma problem z wyjściem z grupy w LM.

J*bać ta LM,niech Perez tworzy ta Superligę tam każdy zaczyna od zera to może i pech nas opuści a przy okazji niech te stare dziadki odejdą na czele z Roberto.

0

Real grając takie gówno wygrywa LM a my grając to gówno z grupy nie wyjdziemy.

1

Na jakiego huja te ślepe cwele jak nic nie widzą.
Zrobić sztuczną inteligencję i po problemie bo te cwele nawet z waru nie korzystają jak należy

0

Na własne życzenie... Moim zdaniem będzie ciężko wyjść z grupy.
Jeszcze brak Araujo...

1

Fajne pisanie klub mem...
Nie jesteśmy aż tacy dobrzy jak myśleliśmy,ale pisanie klub mem to żenada.
W takim razie chyba każdy jest memem United,LFC,PSG i reszta.
Trudno musi minąć jeszcze trochę czasu aż Barcelona będzie jak City czy reszta.

2

@MESSIah16 Czy ja wiem.
Alvarez,MC Allister,Romero,Molina i jest jeszcze kilku

1

@Lionel_Messi10 Messi do USA chyba pomylili kontakty z United i inn panem.
Do Miami to sobie na 40ke pójdzie.

1

@MESSIah16 Vegeta się osmieszył pisząc,że tylko 4 kluby są marzeniami zawodników. Każdy klub top ma magię!
City pisze swoją historię tak jak Real,Barcelona i United kiedyś.

1

Pomyśleć jakie staty by miał Messi grając na szpicy,ale ma.takie walory w rozgrywaniu,kreowaniu i dryblingu,że szkoda było by nie oglądać jego magii.

6

@VegetaPolska Już pisze własną historię.
Równie dobrze zawodnicy marzą o PL bo to najbardziej wymagającą liga w Hiszpanii to tylko Real i Barca czasem Atleti.
Najwięcej hypu to właśnie PL a nie LL i wcale nie ma podstaw l,aby twierdzić,że zawodnicy marzą tylko o tych co wymieniłeś.
De Bruyne,Muller,Lahm i wiele innych nie grało w tych klubach co wymieniłeś.
Przejściowe? To może być Roma,Napoli czy Everton a nie takie potęgi

22

@VegetaPolska City klubem docelowym? To cofnęliśmy się do 2k10?
City to klub jak Barcelona,Real i reszta.
Skończy te dyrdymały opowiadać.

0

@Karamba Widziałam gole Haalanda. Każdy po jednym kontakcie,Leo robił rajdy.

22

@Freudysta No tak. Leo jadł Laysy przed telewizorem i popijał colą.
Tak samo musiał włożyć dużo pracy,aby osiągnąć i być tam,gdzie jest.

0

@domalki1 Jak sam mowił w 2016 czy 17,że najbliżej mu do Barcy

1

@Pilka_jest_okragla To C'est i goat.
To jest goat. Los wiedział jak ułożyć napisy.

0

Różnica taka,że grając słabiej mamy 3 punkty.
Marc cieszy forma!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?