Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Danny Gaucho Benzema nie ma startu do Suareza czy Lewego jeśli chodzi o gole.
Napastnik świetny ale nie ta półka co powyższa 2ka
1
@Hosh Nie bądź śmieszny xd, wałki z Bayernem czy Juve będę też wiecznie żywe xd.
Z tym waszym Perezem te LM będę za chwilę jak Puchar miast targowych.
Podziękujcie mu.
1
@Hosh To Barcelona ma 5 LM a nie 4 xd
0
@Criss18Barca Mimo wszystko młodo kończy karierę, porównując do Bjoergen.
8
Kaliber44- Film ale wciągająca jest ta nutka.
Uwielbiam te stare klimaty.
1
@John_Doe My akurat ściągamy z półek Rosyjskie firmy. Tylko też mało czasu bo ludzie robią paczki dla Ukrainy i przede wszystkim trzeba towarowac sklep
0
@joloskyy Rosja mistrzem świata
0
@Gomess Dawać Jordana, kozak !
0
@Objectivo Tylko Wirtz ma też lepsze kluby na oku. Moze jest takim zakochacem jak Mbappe. Chociaż i tak Mbappe może skończyć gdzieś w PL najlepszej lidze na świecie.
Ps Wirtz to bardziej 10 więc w Barcy miał by pewne miejsce.
1
@bartas97 Super fajnie jakby PSG wygrało.
1
@Emhyr Super ogromny talent. Xavi powrócił do korzeni.
1
@AmadiRM Nie badz śmieszny i nie obrażaj naszej społeczności.
Serio nudna ta wasza strona skoro na stronie "największego wroga" szukasz podklasku.
0
@qubson12345 Stało się znakomicie! Gdyby nie to to nie było by tych młokosów.
2
@Ghotti Akurat ten chłopak to ogromny talent i znakomicie jeżeli go pozyskamy.
0
@domin682 Właśnie dobrze się stało,że nie było nas stać bo dzięki temu mamy Gaviego i Nico którzy jak na razie dużo lepiej się prezentują.
Zresztą jestem zdania,że znowu najlepszym młodym piłkarzem na świecie zostanie ktoś z Barcy może Gavi bo jest świetny.
2
@AmadiRM Tutaj akurat powinno pisać dobrze jak by Real wtopił a Sevilla wygrała.
Nie ta strona kolego, my tu chcemy każdej porażki wroga.
9
Ale super,że my mamy Pedriego,Gaviego i Nico za frytk i że w lecie nie pokusiliśmy się o Camavinga bo by kasa poszło w błoto a tak to mamy swoje własne perełki,które grają w pierwszym składzie i są piłkarsko lepsi.
Kogo mamy jeszcze w LaMasi z tych najbardziej utalentowanych?
0
@axegrinder Real poluje na Wirtz, ale Florian marzy o grze w Barcy tak jak Mbappe o Realu "niby", a ja jestem zdania że hajs odgrywa.
1
@szkutnik91 Super wiadomość chłopak widzi,że w Barcy ze swoim talentem ma szansę na bycie gwiazdą w przyszłości.
Dobrze,że odkąd urząd objął Lapcio to kierujemy się tym aby grać młodymi i robić z nich przyszłe gwiazdy.
Real kieruje się inna filozofią, więc raczej chłopak grał by tam ogony albo odpadł jak Martin czy Kubo. Camavinga też gra ogony a wiemy,że dla młodych najważniejsza jest grą.
Super,że Xavi jest trenerem w końcu szatnia jest mocno związana i ma autorytet. Chłopaki grają coraz lepiej a w La Masi następni młodzi już czekają.
VeB
0
@Kusco15 Tebas tak kocha Madryt a to jego kolezka robi mu pod górkę tfuu Tebas za bycie stronnym.
2
@heniek168 Abramowicz ma przekazać część pieniędzy ze sprzedaży Ukrainie w ramach pomocy.
Dlatego ja do normalnych ludzi i cywili nie mam nic co oni są winni,że Putinowi odwaliło. Zresztą nie każdy głosował na niego.
Co my byśmy zrobili i w jakiej sytuacji byśmy byli gdyby Kaczorowi odwaliło.
0
@IAmLegend W Auchanie też chyba wszyscy raczej będę wycofywać
1
@Bobo25 W wojnie jest to najgorsze,że też cierpia ludzie (niewinni) z kraju oprawcy.
Ukraińcy jak i Rosjanie ( tutaj chodzi głównie o cywili są pokrzywdzeni).
Ja tak samo bym pozwoliło jeżeli podpisali by oświadczenie które potępia wojnę i i bez flagi oraz hymnu.
Rosjanie Ci normalni ludzie nie są źli, owszem Putin został tam prezydentem (być może nawet sfałszował wyniki ) i muszą ponieść teraz konsekwencje.
Ale coraz więcej obywatelowi Rosji tych którzy dowiadują się prawdy są po stronie Ukrainy, Władimir wprowadził tam taki ciemnogród szczególnie w tej części Azjatyckiej,że ludzie nie mają o niczym pojęcia.
Na szczęście coraz więcej Rosyjskich biznesmenów sprzeciwia się tym działania Abramowicz pieniądze z Chelsea chce przeznaczyć dla Ukraińców inny proponuje milion czy miliony osobie która zrobi zamach na Putina.
Jak by to było jeszcze takie proste zwykli ludzie nie są w stanie dotrzeć do Władimira on ma nawet osobę która testuje jego potrawy czy czasem nie ma trucizny. Jeżeli zgodził by się ktoś to myślę że tylko z jego najblizego otoczenia.
Miejmy nadzieję,że któryś z przywódców odważy się to zrobić.
Jako naród muszą ponieść konsekwencją nawet jeżeli już nie będzie Putina.
My tak samo (cywile) byśmy cierpieli jak by Kaczorowi odwaliło i wywołaj wojnę.
1
@AdamaTraore Będę mieli większą pomoc
0
Niech szybciej Ukrainę do Unii przyjmą. Tak mi szkoda tych ludzi i dzieciaczków.
Straszne jest to ,że Rosjanie atakują cywili i dzieci.
1
@Kapitan hawk jeszcze się okaże,że to Rosja zestrzeliła
4
@Hubsao biedne dzieciaczki oby ta wojna szybko się skończyła i Ukraina pozostała Ukrainą
1
@Barca1992 Też ludzie inaczej na nich spojrzą nie wszyscy są zwyrodnialcami jak Putin
0
@Hartge Dokładnie... Chociaż do tej części Europejskiej docierają już te informacje i są ogromne strajki z ich strony.
Podejrzewam że dużo Rosjanow jest za Ukraina tych którzy znają prawdę
0
@mr Barca To wiadome przecież że Ukraina jest najbardziej poszkodowana chodzi mi tylko o to że nie można wrzucać wszystkich do jednego worka.
Moze nie braknie im odwagi i spróbują zdetronizować tego zwyrodnialca