Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde Nie mam z tym problemu,ze im sie pomaga.
Tylko fajnie by było aby inne kraje tez sie bardziej zaangazowały,zeby nas odciążyć bo zycie nie bedzie tu takie kolorowe po tej wojnie.
Jak bym miała mozliwosc to bym przyjeła ich pod swoj dach nawet.
Myslisz,ze nie szkoda mi tych dzieci i cywilów.
0
@Miracle_aligner Co ty opowiadasz za brednie.
Ja jestem za niesieniem im pomocy,ale uważam,ze inne kraje tez powinni sie bardziej zaangażować zeby Polsce było lżej.
0
@anxted Zandym ksenofobem nie jestem.
Wiesz co co miesiac staram sie wplacac na leczenie ciezko chorych dzieci wiec mi pieniędzy nie żal.
Ja chetnie im pomogę,ale uważam,ze inne kraje tez by sie mogły bardziej zaangażować bo Polska jest tragicznie zarzadzana i predzej czy pozniej bedzie tu druga Grecja.
0
@anxted Od*eb Putina to wroci wszystko do normy.
0
@Miracle_aligner Ja nie chce doplacac do nikogo.
Jasne pomoc dac kase moge ale z glowa a Polska nie ma planu.
Szkoda mi tych wszystkich ludzi,ale inne kraje tez powinny sie moze zaangażować jak Polska bo nasz kraj nie jest na tyle bogaty.
0
@lukaszbarca15 Ukraina zawsze za mniej pracuje.
Wiem bo moj maz ma firmę i jego koledzy po fachu wola Ukraińców.
Tak było przed wojna a teraz to nw czy wrocili walczyc czy jak.
1
@Bykunn Czy ja mowie,zeby nie pomagać? Owszem pomagac ale z glowa i planem.
Polska przyjeła grubo ponad milion. Ile Niemcy,Francja czy reszta? Powinni ich rozsyłac.
0
@Barca1992 Trzeba bedzie sie z tad ewakuować i tyle.
Tylko pytanie gdzie.
0
@Miracle_aligner Co? Obudzicie sie z ręką w nocniku.
Jestem za pomoca ale z głową 15 dni nie mineło a jest juz ponad milion to do jakiej to liczby dojdzie?
0
@clyde Dobra spoko ale dlaczego mam zapie*dalac ja na socjale obcokrajowców.
1
@Triv44 Niech sie Polska dalej wtraca to bedziemy sie wszyscy śmiać.
Dlaczego oni maja dostawac 500+?
Miec ulgi?
0
@BART97 Przed ta wojna miało byc taniej.
1
@anxted Bedziesz sie smiał jak 1/4 bedzie z Ukrainy.
Bedziesz zapieprzał na socjale.
7
Miało byc wszystko taniej a jest tylko drożej. Gdzie ta Polska podąża?
Jasne trzeba pomóc Ukrainie,ale z głową. Nie mineło nawet 15 dni a w Polsce jest juz ponad milion uchodźców.
Słyszy sie,ze maja dostawac 500+ tylko ja sie pytam stac na to Polskę? Oni maja problem aby Polakowi dogodzic a co dopiero innym narodowości.
Ponaddto wszedzie na fb jest szukam pracy dla kobiet z Ukrainy a o naszych ludziach na bezrobociu sie zapomina.
Kolezanka z pracy opowiadała mi,ze jej znajoma czeka juz jakis czas na miejsce w złobku publicznym bo na prywatne nie ma pieniedzy i sie okazało,ze jest 20 miejsc wolnych,ale dla dzieci z Ukrainy a ona dalej niech czeka.
Gdzie to wszystko dąży? Jeszcze 1/4 Polski to bede Ukraincy...
Ten rzad to porazka jak i całe to państwo.
Jak tak dalej bedzie to mnóstwo nas z tad wyjedzie a wtedy niech sobie robia tu druga Ukrainę.
0
@MeMyselfAndI Upokorzeń chłopie różnica w pucharach jest chyba między 2/3 na waszą korzyść więc co ty piszesz.
Równie dobrze od nas też byliście niemiłosiernie upokarzani i to do 14 lat wstecz.
0
@Cule1234 Mika to był wspaniały trener i brakuje go
1
@qubson12345 Czy ja się śmieję? Stwierdzam fakty,że gra w 2K15 była dużo lepsza niż 2K17 więc nie kminie.
No taaa same wrzutki,jednak ja oglądając widzę co innego.
1
@Gomcio Dobrze zrobiłeś nie ma co dyskutować. Później mógłbyś mieć u niego ciężej albo i robił by Ci pod górkę,że ta sam się zwolnił.
1
@Bagsik88 Oni grają słabo mają masę szczęścia. Oby na kolejny puchar LM poczekali z 20 lat.
1
@Medium No tak osrał się XD a będziesz go utrzymywał?
Na Ruskich trzeba uważać.
13
@Mns21 Barcelona,bo to były wygrane bez kontrowersji i dużo lepszy styl niż tylko wrzutki.
1
@Bagsik88 Jak na moje to Barca z tą młodzieżą i nowa polityka klubu może znowu zostać wielką jak 9-11 tylu młodych co mamy a Pedri,Araujo to już Top Gavi i Nico wchodzi do tego kręgu. Może być pięknie :-)
0
Komentarz usunięty
0
@AmadiRM Chłopie was to wogole przed Franco nie było bo to Barca zapoczątkowała futbol.
Więc jak się cofasz to do początku a nie wygodnych faktów
3
@Bagsik88 Szkoda,że ten Katalonczyk nie rozwiązał tego klubu.
Może wtedy było by to drugie Getafe.
0
@AmadiRM Chłopie siedzisz na stronie o Barcelonie i chcesz orać naszych kibiców.
Nie pasuję? Macie przecież swoją stronę. No tak ale tak to jest jak się czeka całe 24 h na odpisanie koma.
1
Komentarz usunięty
1
@Kapitan hawk Mi to tam by się na ich stronie nie chciało siedzieć. Faktycznie musi być gow*iana skoro z twoich raportów wynika,że jest jest tam zupełna cisza.
Pozdro kapitanie!
0
@bartas97 Jasne kibice tych będę śpiewali tak kibice tych tak. Każdy niech ma swoje zdanie. Jest Var i znakomicie!
1
@bartas97 Ile goli strzelił Ronaldo Bayernu ze spalonego w 2017 no właśnie.
Więc to wałek był. Jest var i króluje PL i dobrze, koniec z jakimi kolwiek wałkami w tą czy w tą.
Var jest idealny.