1

@FafitFCB 23 lata za 2 miesiace

0

@krawczykPSG Mbappe,Neymar,Benzema lepsi od Lewego? Smiechłam

0

@Songo91 Francja gra gorzej niż Włochy czy Hiszpania.

0

Rudyy wonn z Barcy jakim cudem Busi gra tak pięknie.
Enrique to kawał znakomitego trenera!

0

Obecnie to chyba Włochy i Hiszpania są największymi faworytami MŚ.
Niech się zbroja na MŚ razem z Argentyną

0

@masterandservant Ból dupy,że pchają Francję bo dlaczego karnego nie było

0

@FcBforever221 Nie było karnego bo trzeba pocieszyć Francję po przegranych ME

4

Niech napastnik stoi przed bramkarzem a pomocnik ociera piłkę o przeciwnika która dolatuje do 9 i mamy gola. Koeman musisz

1

Srał to pies, na szczęście to nie MŚ czy ME więc miejmy nadzieję,że sędziowie będę odpowiednio reagować na zagrania ręką czy spalonego na przyszłorocznych MŚ czy ME.

1

@Kapitan hawk Benzyna ma chyba tylko tego Tymbarku w repce

0

Szejkowie sypnęli bo Mbappe po ostatnich ME był smutny i jakoś musieli mu wszystko wynagrodzić.

0

@AmigoBlancos Wątpię,żeby zdobył bo on już taki podstarzały trochę a jednak to nie poziom Messiego cz CR i nie jest taki medialny.

0

@AmigoBlancos Bez jaj,że Benz z balkonem jest b.dobry ale bez przesady z tym balonem.
Kapcia niech sobie zdobędzie.

4

Wała z Hiszpanii zrobili i to było zamierzone!
Dlaczego ewidentnej ręki nie odgwizdali.
Dlaczego Varu nie sprawdzili.
Nie wiem czy to ma być jakaś rekompensata za ME,że Francuzi dali tam dupy.
Przegrali lepsi ale Brawo Hiszpania taką grą możecie sięgnąć po MŚ a będzie tylko lepiej!

2

@stereo Dobre sobie

1

Francja zesrała się na ME to jakoś musieli ich podnieść na duchu

0

@AmigoBlancos Spektakularne pierwsze trofeum Benzemy i oby ostatnie w reprezentacji.

2

Reasumując Hiszpanie byli lepsi mają potencjał na MŚ tylko 9 by im jeszcze pasowała.
Francja gra ich dupy nie urywa,wątpię aby obronili MŚ.
Hiszpania i Włochy to są najlepiej grają e drużyny obecnie w Europie.

0

Niech mają ten swój puchar najważniejsze,że Włosi są ME a nie przekretasy.

3

@Encore Piłka była adresowana do Mbappe to nie ma znaczenia.
A karnego czemu nie było ewidentna ręką

8

Sędzia powinien ponieść konsekwencje brak karnego i taki wałek na Var

0

Tego sędziego powinni zawiesić przekręcił Hiszpanie z karnym a teraz gola ze spalonego uznaję.
Dobrze,że to nie znaczący jakoś puchar a Włosi są ME a nie Africa która pchają sędziowie

0

Wszystko robią aby Francuzi wygrali...

6

Hiszpania brak karnego w pierwszej połowie,teraz gol ze spalonego Francji przekręt

0

Bravoo!!! Vamos

3

Jak dla mnie ta Francja nic wielkiego nie gra, Hiszpanie są lepsi

0

Noi ręką pamiętam jak Milan grał z Juve i też przypadkowo było i rękę to mówili ręka to ręką a teraz to co...

0

@Dundersztyc Francja nawet przy piłce nie jest.

0

Francja słabo jak na razie Hiszpania dyktuje warunki

1

@POLAK12345 Słabi to może nie, ale uważam że Włosi by ich pokonali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?