9

@kuz Wprowadzać według swoich poglądów? czyli co konkretnie? przecież każdemu istotnemu postulatowi lewicy został ukręcony łeb przez KO. Poza zasiadaniem na eksponowanych stanowiskach nie mają zupełnie wpływu na prowadzoną aktualnie politykę.

4

@Mankind To oczywiście złożony problem jak sam w swojej wypowiedzi trafnie zauważyłeś, ale przekaz mass mediów również bardzo się do tego stanu rzeczy przyczynił. Obecnie młodzi ludzie wolą inwestować swój czas i pieniądze w rozwój osobisty, podróże czy karierę, aniżeli poświęcać się dla rodzicielstwa. Społeczeństwo wychowane na social mediach jest wyraźnie bardziej egoistyczne, ma inne priorytety w życiu i trudno tego nie zauważać, bo widać to aktualnie w wielu postawach społecznych.
Gdyby problem z demografią był wyłącznie związany z kwestią ekonomiczną to nasi rodzice czy dziadkowie nie posiadaliby znacznie większej ilości potomstwa.

15

@clyde Strategicznie jest to mimo wszystko słuszna decyzja sztabu Trzaskowskiego, bo na obecności w Republice wiele by nie zyskał i lepiej nie podejmować niepotrzebnego ryzyka. Natomiast Biejat kompletnie nie rozumiem, tym bardziej, że jej bezpośredni konkurent na lewicy uczestniczy w tych debatach i wypada co najmniej solidnie.

17

@Mankind Nie słyszałem wypowiedzi, ale serio twierdzisz, że mass media nie kreują poglądów i stylu życia społeczeństwa?

0

@RafiVeB Ja poza UW studiowałem również na PW i tam również taka jednostka jak straż akademicka funkcjonowała. Raz mi zawinęli plecak jak zostawiłem na ok. 30 min na ławce w gmachu głównym tłumacząc to tym, że musieli zweryfikować czy bomby nie zostawiłem xD

1

@Thoms94 powłoka lakiernicza, spasowanie elementów, sprawdzenie dat produkcji lamp, szyb, pasów, zweryfikowanie książki serwisowej (najlepiej żeby gość Ci ją zaciągnął z kluczyka w autoryzowanym serwisie), podczas jazdy sprawdzenie czy elektronika działa i czy automat nie szarpie. Pod maską sam i tak wiele nie zobaczysz, ale fajnie byłoby żeby jakiś mechanik spojrzał na to auto w kanale. Poczytaj też o tym silniku, bo 2,0 benzyny w BMW często miały wiele bolączek

2

@MichuZ44 Mimo wszystko to pierwszy sezon od lat, gdzie osiągnęliśmy od nich lepsze wyniki sportowe, więc przydałoby się trochę pokory. Za półfinał trofeów niestety nie przyznają.

0

@July_6_BcN Ja tam Warszawę lubię, ale być może jestem nieobiektywny, bo mieszkam w Otwocku od urodzenia. Miasto jest piękne, ma zróżnicowaną architekturę, dużo przyrody, dobrą komunikację miejską i daje bardzo dużo możliwości zarówno do rozwoju, jak i zabawy/spędzania wolnego czasu. Gorzej z ludźmi, bo duża część to słoiki z różnych stron Polski, które są skoncentrowane wyłącznie na karierze i pieniądzach.

0

@urbipl Przez kogo sprawdzone? Ja widziałem rozmowę z sąsiadami tego Pana i z tego co opowiadali Nawrocki w ogóle go nie odwiedzał ani nim się nie zajmował. Do tego dochodzi fakt, że próbował ukryć posiadanie tego mieszkania podczas jednej z debat. Ta cała sprawa PR niestety, ale wygląda bardzo słabo i byłaby obciążeniem dla każdego z kandydatów.

0

@urbipl Na obecną chwile to nawet nie wiesz za ile nabył tą nieruchomość, bo wszystko to doniesienia mediów. Wybacz, ale no źle to wygląda etycznie, że Nawrocki nabywa mieszkanie od starego, schorowanego człowieka, a ten ląduje później w DPSie, o czym nawet rzekomo nie wie. Takie sprawy można załatwić choćby testamentem.

0

@urbipl A w jaki sposób nazwiesz zobowiązanie się do opieki nad starszą osobę i kompletny brak zainteresowania zaginięciem tej osoby. Te całe tłumaczenia sztabu Nawrockiego są strasznie pokrętne i prawda jest taka, że ta sprawa będzie grzana do końca kampanii i będzie stanowiła dla niego obciążenie, szczególnie w drugiej turze wyborów.

0

@D10SLEO typowa lewica ...

0

@urbipl Nigdzie nie napisałem, że nabył tą nieruchomość niezgodnie z prawem, tutaj głównie rozchodzi się o kwestie etyczne i żerowanie na naiwności starszych osób.

1

@July_6_BcN typowe recytowanie wyuczonych formułek :/

0

@urbipl sprawa drugiej nieruchomości, a konkretniej w jaki sposób wszedł w jej posiadanie

1

@Mixtape W pierwszej turze niespecjalnie, ale w drugiej moim zdaniem spora część w ogólnie nie pójdzie na wybory, a ta afera utwierdzi ich tylko w tym przekonaniu, że nie warto oddać głosu zarówno na Trzaska, jak i Nawrockiego

1

@Destroyer_of_Worlds Bosak nie jest z jego partii.

0

@Szmulek Pali się, bo prawdopodobnie w tym momencie przegrał te wybory. Teraz do drugiej tury moim zdaniem nie podejdzie sporo osób, bo nie będzie chciało oddać głosu zarówno na Trzaska, jak i Nawrockiego, za którym ta sprawa będzie już się ciągnąć do końca kampanii.

1

@BulaKG tak, po przyjściu do domu od razu wskakuję w dres i t-shirt

1

@KamQiX mimo wszystko u siebie stracili znacznie mniej pkt w tym sezonie

7

@TR3YWAY Na pół to dla mnie dziecinada, tym bardziej jak jest to luźne spotkanie na kawę i ciastko za 20-30 zł. Płacić powinna ta osoba, która zaprasza. Natomiast sam filmik nagrany typowo pod zasięgi.
Odnośnie powyższej persony to nie lubię i nie rozumiem jej fenomenu. Ciężko znaleźć kogoś bardziej odklejonego od niej, typowa księżniczka mająca kosmiczne mniemanie o sobie.

1

@partymaker tym bardziej, że grają u siebie. Decydujący będzie klasyk i przynajmniej utrzymanie przewagi

2

@barcanawieki Potwierdzam opinię @FCB_dimiC . Najlepiej poszukaj czegoś na kratki nawiewu (jak masz normalne w aucie), ponieważ przy okazji w trakcie upałów masz chłodzenie na telefon. Słońce latem jest zabójcze dla baterii telefonów.

0

@Lisek Na początku sezonu bardzo możliwe, ale w późniejszym etapie to już moim zdaniem będzie kwestia rotacji i umiejętności gospodarowania siłami

0

@FcPortoFan1999 To już inna kwestia :D niemniej jednak jest o co tam walczyć i wątpię żeby topowe drużyny, które tam grają olały ten turniej

2

@blakkudium wyszydzane, bo to nowe rozgrywki. W rzeczywistości są tam do zdobycia bardzo poważne pieniądze, dla zwycięzcy podajże ponad 100 mln EUR.

4

@Szczygiel06 Uncharted, Indiana Jones The great circle, Max Payne

0

@paweuwarrior Zobaczymy :) na obecną chwilę ciężko coś powiedzieć więcej o terminie wydania na PC, ale pewnie będzie tak jak piszesz tzn. odstęp około pół roku pomiędzy premierami.

0

@tadzik447 Generalnie zoptymalizowanie gry pod różne konfiguracje PC jest znacznie trudniejsze i bardziej czasochłonne. Ja osobiście cierpliwie sobie poczekam na wersję na PC. Mam tylko nadzieję, że przyłożą się bardziej do single playera w porównaniu do GTA V.

0

@paweuwarrior Nie będzie, podali już wcześniej info, że najpierw wydadzą na konsolę :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?