4

@FCB_dimiC zapewne problem z ładowaniem, czyli alternator do roboty

0

@Chucky Mam coraz większe wrażenie, że Szczęsny tutaj przyszedł jako uzupełnienie składu, a nie starter. Mecz z Crevenda był idealną okazją na jego debiut. Szansę na zajęcie miejsca Peni będzie miał pewnie jedynie w przypadku popełnienia przez niego jakiegoś katastrofalnego błędu.

0

@barcanawieki Gość byłby mega wzmocnieniem dla nas, ponieważ mógłby grać zarówno na LO i LS, czyli w teorii na najgorzej obsadzonych pozycjach

2

@LeoMessiiBarcaPepa Nie twierdzę, że nie miał dobrych spotkań, ale nigdy nie przełożyło się to na dłuższy okres dobrej gry. Zresztą spójrz sobie na statystyki, nie mamy nawet połowy sezonu, a chłop już ma statystyki na poziomie dwóch poprzednich sezonów jakie rozegrał w Barcelonie.

1

@AduŚ07 Imo nie wierzę, że Deschamps zrezygnował z Mbappe. Brak powołań został zapewne z nim uzgodniony.

2

@Kidd Chyba Raphinha, ponieważ wskoczył na poziom najlepszych piłkarzy pod wodzą Flicka. Był tutaj od dwóch lat i właściwie niczego więcej ponad przeciętność nigdy nie pokazywał. Z kolei Yamal i Kounde już w poprzednim sezonie mieli niepodważalną pozycję w zespole. Poza wymienionymi wyróżniłbym oczywiście Casado i Lewego za powrót do formy strzeleckiej.

7

@DLFCB Pewnie dlatego Trump był przeciwko Nord Stream 2 ...
Chyba nie ma drugiego polityka na naszym podwórku, który kłamałby tak często wielu kwestiach i manipulował

0

@Toretto Osobiście nie wierzę w to, że uda im się znaleźć większość do poparcia tego programu w aktualnie proponowanym kształcie, ale oczywiście tutaj pełna zgoda, że trzeba śledzić co się dzieje z tym projektem, bo może on mieć duży wpływ na sytuacje na rynku kredytów hipotecznych i mieszkaniowym

0

@Piotii16 Tak, odłożyłbym decyzję o wzięciu kredytu do przyszłego roku, ponieważ sytuacja na rynku kredytów hipotecznych powinna się poprawić, a nic nie wskazuje na to żebyśmy mieli do czynienia w przyszłym roku z skokowym wzrostem cen mieszkań. Poza tym wiadomo, im większy wkład własny, tym niższe koszty kredytu.

0

@Piotii16 Kredyty na pewno nie pójdą w górę, bo w I połowie przyszłego roku NBP poluzuje politykę pieniężną. Na rynku mieszkaniowym diametralnie ceny się nie zmienią, tym bardziej, że patrząc na dane statystyczne dotyczące pozwoleń na budowę czy rozpoczętych budów mieszkań odnotowuje się znaczne wzrosty w porównaniu z poprzednim rokiem

1

@Volk Więcej meczy teraz jest, więc to całkiem realne

0

@FcPortoFan1999 Prawdę mówiąc to nie widzę nikogo w KO kto mógłby zastąpić Tuska. Naturalnym następcą mając na uwadze poparcie społeczne powinien być Trzaskowski, ale on już miał szansę przejąć partię po ostatnich wyborach prezydenckich i zabrakło mu odwagi. Na pewno po potencjalnym odejściu Tuska nie będzie tam jednego zdecydowanego lidera, który miałby poparcie u zdecydowanej większości członków partii

4

@FcPortoFan1999 Tak, nie ma opcji, że Demokraci wystawią ją ponownie za 4 lata

0

@FcPortoFan1999 Bez przesady z tym, że Prezydent nic nie może w Polsce. Będąc Prezydentem miałby spokój od swoich kochanych koalicjantów i zdecydowanie mniej obowiązków, a najmłodszy też już nie jest. Poza tym byłoby to pewnie dla niego swojego rodzaju zwieńczenie kariery politycznej

0

@ronni37 Ehh w przypadku tego zestawu będziesz chyba niestety skazany na zakup na oficjalnej stronie lego, bo z tego co widzę zestaw nie trafił do szerokiej dystrybucji i raczej marna nadzieja, że kiedykolwiek trafi. Odnośnie pytania to na lego.com też w tym okresie pojawiają się pewne promocje, ale wątpię, że akurat przecenią ten zestaw :/ Możesz się wstrzymać z zakupem do black friday, jak nie przecenią to nie ma sensu dłużej się wstrzymywać z zakupem. Generalnie jest to najlepszy okres na złapanie wielu zestawów w lepszych cenach, na święta zazwyczaj znowu podnoszą ceny.

2

@VegetaPolska Zależy kogo zapytasz. Generalnie Trump to populista i wszystkich zapowiedzi rzucanych w kampanii wyborczej nie brałbym na poważnie. Jednakże podejrzewam, że wymusi na UE zweryfikowanie części swoich planów, szczególnie w kontekście polityki gospodarczej. Nie masz co się obawiać końca świata :)

0

@FcPortoFan1999 hmm prezydentem jeszcze nie był. Poza tym miałby pewny stołek na 5 lat, a parlamentarne za 3 lata niekoniecznie musi wygrać (prawdę mówiąc wątpię już dzisiaj, że wygra mając na uwadze sytuacje gospodarczą Polski i Europy)

2

@ronni37 Jaki zestaw chcesz kupić? Jak jest w ogólnej dystrybucji to daj sobie spokój z lego.com. W okresie promocji na black friday na pewno znajdziesz fajniejszą ofertę na allegro, al.to, Media Expert czy amazonie :)

1

@Peniu Nie zwróciłem uwagi niestety

0

@PatrychoO imo nie powinien po samym nazwisku zaliczyć

1

Nie rozumiem logiki Krzysia, większa suma w puli, a sprzedaje taniej podpowiedź

1

@Bart1 Prada l’homme i YSL Y Edp. Prada bardzo fajny, przyjemny zapach na codzień. Ciężko znaleźć kogoś komu by się nie podobał ten zapach.

3

@Criss18Barca Niestety :/ komercha zabiła już totalnie nastrój świąt BN

0

Jak ktoś rozpoczyna dzisiaj długi weekend i będzie miał sporo wolnego czasu to polecam ograć sobie kampanię w nowym COD Black Ops 6. Gra jest w xbox game pass, więc za ~ 40 zł myślę, że naprawdę warto

5

@Wasacz_ Nic mu się nie miesza. Zalenski to zwyczajny złodziej, a nie żaden ich bohater. Wystarczy poczytać jakie wałki tam się odwalają, na które on przymyka oko. Wraz z swoją świtą dorobił się milionów na tej wojnie. Zresztą gdyby nie wybuch wojny to już dawno nie byłby ich prezydentem.

2

@Kozinho. Otóż to. Bosak z Bryłką prezentują się zdecydowanie lepiej niż duet Mentzen-Zajączkowska. Prawdę mówiąc, to dosyć mocno zawiodłem się na Zajączkowskiej, bo totalnie nie przemawia do mnie jej styl uprawiania polityki. Mam wrażenie, że za bardzo zaczęła się wzorować na Mentzenie.

3

@macio_944 W pełni się zgadzam z Twoją opinią odnośnie obecnej działalności Zajączkowskiej, a piszę to jako jej wyborca do PE. Więcej tam teatru i szukania atencji, niż rzeczywistej i merytorycznej pracy :/ Już pomijam nawet fakt, że kilkukrotnie zdarzyło jej się stosować bardzo prymitywne metody manipulacji. Chyba trochę za dużo czasu zaczęła przebywać z Mentzenem.

8

@Peciak Uważam, że tutaj to jest takie szukanie afery na siłę. Niemniej jednak obserwując zachowanie i różne wypowiedzi Pani Ewy po dostaniu się do Parlamentu Europejskiego, to mam wrażenie, że trochę ją odkleiło. Strasznie zaczęła gwiazdorzyć i podchodzić do niemal każdej rozmowy jakby wszystkie rozumy pozjadała.

6

@BorzyKrzys Czarzasty to może niech najpierw samodzielnie zrobi sobie rachunek sumienia, a nie zabiera się za rozliczanie innych osób xD

2

@barteq Dobre euro mimo wszystko zagrał, chociaż Mainoo imo bardziej zasłużył na 2 miejsce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?