15

@bartekvisca a co innego robi opozycja? może jedynie nagłaśniać niektóre sprawy opinii publicznej

1

@Kapitan hawk pewnie ta Pani (nie pamiętam jak się nazywa) od podtrzymywania łodzi z migrantami startująca w Łodzi Xd

2

@michal26 za to Giertych w świętokrzyskim wbija z ich list zapewne xD nie ogarniam ludzi
@tristan87 tak

0

@KrychaFCB Giertych też z tego co mi mignęło ma drugi wynik na liście KO xD

6

@MarioVeB! raczej to dobrze o młodzieży nie świadczy, że jest podatna na lewicową propagandę. Poparcie wśród młodzieży miał przede wszystkim Korwin, który nie był pierwszoplanową postacią w trakcie tej kampanii, a jak już się pojawiał to nie pomagał

0

@Kozinho. całkiem możliwe, że zaczną się mocne tarcia wewnątrz i obrzucanie winą za wynik w tych wyborach. Zresztą na interii już jest wypowiedź Korwina, który bardzo krytycznie wyraża się o drugiej części kampanii i decyzji o schowaniu go wraz z Braunem "do szafy".

3

@Toretto 1-2 w nocy

0

@Saviola88 Korwin na 1 w moim okręgu również średnio mnie zachęca do oddania głosu na Konfederacje. W bajki o żonie Bosaka (nie uczestniczącej praktycznie w kampanii) wygrywającej z Korwinem mającym nadal wielu sympatyków raczej nie wierzę
@Yoshi94 postulaty rzeczywiście są zbliżone, ale słuchając wywiadów ich lidera mają jednak bardziej umiarkowane podejście do gospodarki i nie są zwolennikami dzikiego kapitalizmu na wzór amerykański o jakim trochę marzy Mentzen.

0

@kuz I co niby jak Tusk i spółka obejmie władzę Twoim zdaniem to Twoje życie tak diametralnie się zmieni xD? Przede wszystkim to każdy jest kowalem własnego losu i to od Ciebie zależy (trochę też od szczęścia) na jakim standardzie będziesz żył.

1

@DragonxNF Trzecia Droga to spadochroniarze z PO i Nowoczesnej + leśne dziadki z PSL. Myślę, że to już jest wystarczającą wskazówką do odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytanie.
Sam ubolewam, że tak nikłe poparcie ma PJJ, bo ode mnie pewnie na nich by głos poleciał :/

1

@michal26 mimo wszystko bardzo słabo to wygląda dla Konfederacji i tak jak już pisałem pod Twoimi postami wcześniej (gdy uważałeś, że wciągnięcie młodego Banasia i konferencja z NiKiem to dobry ruch i darmowa reklama dla nich w głównych mediach) to był największy błąd jaki popełnili podczas kampanii wyborczej, który spowodował spadek ich notowań. Banaś z swoim synem ma dużo za swoimi uszami, nie są żadną nową jakością tylko ludźmi z układu i jak teraz widać zamierzali swoje ugrać poprzez Konfederacje.

0

@pasquda takie, że w teorii dorobek danego artysty powinien mieć przełożenie na ceny biletów na koncert. Moim zdaniem w przypadku Sanah organizatorzy już trochę popłynęli, ale skoro dziewczyna jest obecnie na topie na polskiej scenie muzycznej i jest na nią "popyt" to wykorzystuje ten czas do maksimum (chociaż jak dla mnie jest to już mocne lecenie na kasę i lekki brak szacunku do fanów). Ludzie oczywiście niech wydają swoje pieniądze na co chcą :)

1

@pasquda Mimo wszystko Metallica czy Rammstein to legendy o międzynarodowej renomie i rozpoznawalności, a całą Sanah znają jedynie Polacy z niewielkimi wyjątkami.

1

@CZAJUN_119 Jakościowo jest w porządku, chociaż dawno tam nic nie kupowałem (lepiej niż popularne sportowe marki nike czy adidas). Odnośnie rozmiaru to dużo zależy na jakiej bazie jest robiona ta kolekcja (Nike czy Patta). Ciuchy Patty są dosyć mocno over, zazwyczaj jeden rozmiar w górę względem większości marek. Jednak równie dobrze mogą być one zrobione na bazie Nike, a tam już bywa bardzo różnie. Dla przykładu dawna kolaboracja Patta x Carhartt była robiona właśnie na bazie Carhartta, a Patta dodała tylko swój znaczek.

3

@pt9 nie ma żadnego haczyka. Volvo to marka premium, choć z tego co się orientuje zawsze odznaczała się najfajniejszym stosunkiem ceny do jakości, a VW z Huynaiem aspirują tymi modelami do klasy premium. Inna sprawa, że niektóre dodatki potrafią irracjonalnie podnieść cenę auta u niektórych marek np. możesz sobie dopakować tak VW Golfa, że za podobną cenę już masz BMW 3, Audi A4 czy Mercedesa klasy C w niezłym wyposażaniu.

2

@FcPortoFan1999 polemizowałbym z stwierdzeniem, że warto zazdrościć tym osobom braku elementarnej wiedzy o społeczeństwie i rzeczywistości jaka nas otacza. Jeśli ktoś nie wie kto jest naszym prezydentem czy premierem to raczej zbyt dobrze o nim nie świadczy niestety.

1

@rocky5 czy w jakiejś części wypowiedzi napisałem coś pozytywnego o POPiSie (miałem wiele wypowiedzi tutaj krytykujących zarówno jednych jak i drugich)? Odnoszę się wyłącznie do tego co prezentuje obecnie Mentzen i jak działa w mojej opinii na szkodę Konfederacji. Jeśli do Ciebie taki przekaz trafia to okej, ale jak dla mnie jest to zwyczajne robienie sobie jaj, które trafi wyłącznie do 18 latków bądź osób, które mentalnie nimi pozostali. Od osoby, która aspiruje w przyszłości na tak ważne stanowisko jak minister finansów, jest jednym z liderów partii oczekuje jednak zachowania pewnej powagi odpowiedniej dla posła czy przyszłego ministra.
Do tego wcale się nie zdziwię jeśli poleci pozew za ten filmik.

5

@Kgorecki2500 takimi akcjami tylko zniechęca niezdecydowanych do oddania głosu na Konfederacje. Zapomniał chyba, że kandyduje na posła RP, a nie przewodniczącego klasy i pewną powagę powinien zachowywać. Takimi filmikami zniża się do poziomu Tuska i Morawieckiego z debaty, którzy wyglądali jak dzieci w piaskownicy.

4

@DCHX w największym skrócie od dawna istniał konflikt na linii Błaszczak-dowództwo Wojska Polskiego m.in. Błaszczak oskarżał jednego z nich o niezachowanie odpowiednich procedur po spadnięciu rakiety na nasze terytorium. Punktem kulminacyjnym był dzień dzisiejszy, gdzie dwójka z nich zdecydowała się złożyć dymisję.

5

@avanes zarobili już tyle przez te 8 lat, że pracy raczej już szukać nie będą. Ewentualnie znajdą zatrudnienie w republice czy mediach Karnowskiego.

4

@D44H o dziwo wypadła całkiem solidnie poza jednym przejęzyczeniem o liczbie mieszkań

0

@Emhyr dlatego użyłem określenia najwięksi. Wystarczy prześledzić co ich ludzie robią w samorządach od lat

1

@Przemek2323 Wow nie sądziłem, że kiedyś przyznam Ci rację. Tusk i Morawiecki niczym dzieci w piaskownicy, żałosne to było.

1

@Kgorecki2500 trzecia droga to spadochroniarze z PO i leśne dziadki z PSL, którzy są największymi złodziejami z wszystkich startujących partii. Żadna alternatywa niestety, chociaż Szymek w dzisiejszej debacie muszę przyznać, że wypadł najlepiej dzięki obyciu w programach telewizyjnych.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Emhyr Vinicius jest świetnym piłkarzem, ale brakuje mu wykończenia by być tym top1. Jeśli go nie poprawi to zawsze będzie postrzegany wyłącznie jako genialny skrzydłowy znajdujący się w cieniu takich piłkarzy jak Haaland czy Mbappe.

1

@Kgorecki2500 oceniając wyłącznie prezencje i przygotowanie to Horała na pewno nie zajął ostatniego miejsca w tej debacie. Suchański wiele wypowiedzi wręcz czytał z kartek podobnie zresztą jak Mucha (wizualnie wyglądało to bardzo słabo), a Lubnauer wypadła w moim przekonaniu porównywalnie jak Horała. Bosak przeplatał lepsze momenty z gorszymi, ale na drugie miejsce zasłużył.

1

@Kgorecki2500 prawdę mówiąc to wątpię, że chodzi o zasięgi. Pulsbiznesu ma jeszcze mniejsze zasięgi (określone grono czytelników, płatna subskrypcja na wszystkie artykuły), ale wrogiego właściciela PiSowi i tam przedstawiciel PiSu się nie zjawił.

1

@Kgorecki2500 SE można porównać do Polsatu. Są stosunkowo elastyczni i dopasowują swój przekaz by nie podpaść obecnej władzy. Miałeś tam nawet artykuły wychwalające Obajtka.

3

@mrboom 535i to benzyniak, z końcówką d to jest diesel
@MysticCat przecież prawdę kolega napisał. O spalaniu poniżej 10l to możesz pomarzyć przy tym aucie, duży silnik, ciężka buda. Średnie spalanie tego auta to przynajmniej 12-14l.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?