0

@tomek8756 zastanawiam się poważnie czy w ogóle na te wybory pójść. Kilka miesięcy temu powiedzmy skłaniałem się ku Konfederacji, chociaż światopoglądowo nie była to koniecznie moja bajka, ale mieli przekaz w kontrze do reszty, z którym w większości się zgadzałem. Z czasem gdy jednak zobaczyłem ich niektóre ruchy np. przyjmowanie spadochroniarzy, układanie się z Banasiem, butę Mentzena, mało mające wspólnego z rzeczywistością niektóre postulaty wyborcze to coraz bardziej dochodzę do wniosku, że w Polsce zwyczajnie nie ma na kogo oddać głosu :/

0

@Donnie_Darko po pierwsze nie napisałem nigdzie, że lody mają jakieś prozdrowotne właściwości bądź czy zjedzenie Magnuma od czasu do czasu pogorszy nasz stan zdrowia ;)
Mając po prostu wybór moim zdaniem dużo lepiej je zjeść w lokalnej lodziarni, które bardzo często produkują je z naturalnych składników (co za tym idzie są zdrowsze, możesz to tak samo odnieść do innych wyrobów cukierniczych np. domowe ciasto, a takie kupione w supermarkecie), 2 kulki są znacznie większe od takiego Magnuma, a cena porównywalna i co najważniejsze żadne sklepowe lody nie mają podjazdu do smaku lodów rzemieślniczych wytwarzanych z świeżych owoców, prawdziwej czekolady itp.
Hmm tak jak słodycze bardzo rzadko jem tak lody uwielbiam i w sezonie potrafię je jeść 2-3 razy w tygodniu :)

3

@Kgorecki2500 około 6 zł zazwyczaj, imo lepiej w jakiejś lokalnej lodziarni sobie kupić, przeważnie będzie smaczniej i zdrowiej, bo bez tylu składników E jakie zawierają takie lody na patyku

0

@takisobiektos szczerze to nie wiem czy to dobry pomysł by jakiś totalnie nowy gracz był wprowadzany podczas turnieju o taką stawkę :/ poza tym to też trochę brak szacunku dla chłopaków, którzy na ten turniej się zakwalifikowali

1

@Bartula Ronaldinho, Zidane, Iniesta, Messi, Ronaldo

0

@Tasde hmm Lewy nigdy nie był wybitnie skuteczny patrząc na liczbę sytuacji jaką marnował w Niemczech. Poza tym miał znacznie lepszych skrzydłowych plus Mullera, którzy kreowali mu dużo okazji. Tutaj w Barcelonie niestety nie widać piłkarza z którym rozumiałby się tak doskonale jak z Mullerem.

0

Niestety, ale przykro patrzy się na obecnego Roberta. Chyba już powoli zjazd do bazy i wiele lepiej nie będzie z jego dyspozycją. Obecnie to wygląda jakbyśmy grali w 10 :/

0

Jest tu ktoś kto bardziej siedzi w koszykówce? Jakich potencjalnych kolejnych rywali możemy mieć w takim turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk? Są realne szanse na awans do nich czy potrzeba krótko mówiąc cudu?

0

@joloskyy ja z kolei życzyłbym sobie żeby dzieci brały przykład z osób mających pewne wartości, które osiągnęły sukces w jakiejś dziedzinie (sukcesu nie mierzy się wyłącznie w pieniądzach), mają w sobie pewną pokorę, a nie z laski co prowadzi życie na pokaz i dla pieniędzy i zasięgów zaprzedałaby swoją duszę, tak jak zresztą większość influencerów sprzedających swoje "życie".
Jedynie zgodzę się z tym, że te federacje freak fightowe, które użyłeś tutaj jako przykład to jest jeden wielki syf, który promuje ogólnie rozumianą patolę internetową, co niewątpliwie świadczy o jeszcze większym moralnym upadku społeczeństwa skoro jest masa osób, która za to płaci i chce to oglądać.

0

@joloskyy ciekawe pod jakim względem? Jak być próżną celebrytką łasą na kasę czy jak mieć parcie na szkło? Zrobili z niej wielką aktorkę, gdzie nawet nie ma za sobą żadnej szkoły i była krytykowana przez profesjonalnych aktorów. Teraz do tego ta kariera muzyczna, gdzie gdyby nie znane już nazwisko to nikt by na nią nie zwrócił uwagi.
@Szklaner wiesz zdaje sobie sprawę z tego, że to było głównym powodem jej angażu, ale dla mnie to jest komedia, że osoba mająca 20-kilka lat, która powiedzmy umie w social media i potrafiła wykorzystać rozpoznawalność jaką zdobyła w tej Rodzince PL będzie oceniać często doświadczonych muzyków, tancerzy itp.

0

@tristan87 Prokop to tam od lat siedział jako prowadzący, ale Wieniawa xD nie ogarniam tego promowania jej osoby przez TV i polską kinematografie

3

@bartas97 przecież to tylko na Indyjskim rynku, Janusz jak zawsze nie potrafi doczytać albo specjalnie sieje ferment by się klikało

2

@Encore prawdę mówiąc na pieniądze jakie wydali to bardzo średnio prezentuje się ten ich skład. Wiadomo jeszcze potencjalnie Nkunku do niego wskoczy jak się wykuruje za kilka miesięcy, ale bardzo dużo tu zawodników bez większego doświadczenia, którzy są jedną wielką niewiadomą.

2

@Crystal37 jedynie przy pierwszym pytaniu można mieć większy dylemat, ponieważ jest bardzo nieprecyzyjnie zadane. Sam jestem zdania, że część spółek skarbu państwa/przedsiębiorstw jak najbardziej należy sprywatyzować, ponieważ służą wyłącznie jako miejsce na ciepłe posadki dla ludzi z otoczenia władzy. Pakiety kontrolne powinny pozostać wyłącznie w spółkach, które mają strategiczne znaczenie dla bezpieczeństwa państwa. Odnośnie prywatyzacji mam oczywiście na myśli uczciwą sprzedaż, a nie doprowadzanie firm na skraj bankructwa bądź do kiepskiej kondycji finansowej i dopiero w tym momencie ich prywatyzacje po zaniżonej cenie jak to miało często miejsce za PO.

Drugie pytanie zależy z kolei jak na to patrzymy, zmierzamy nieubłaganie w kierunku, gdzie każdy prawdopodobnie będzie miał zapewnioną jednakową wysokość emerytury z ZUSu. Podniesienie wieku emerytalnego zatem wydaje się czymś koniecznym, uwzględniając obecny trend demograficzny i finanse tej instytucji. Jednak jako obywatel chciałbym mieć pozostawioną możliwość przejścia na emeryturę w wcześniejszym wieku (mówię o opcji, bo nie wiem np. w jakim stanie zdrowia będę za te 30 lat).

Dwa pozostałe pytanie wydaja się oczywiste i ciężko uargumentować w tym przypadku odpowiedzi twierdzące.

1

@Dawid445 pod jakim względem lepszy? Porównaj cenę, szybkość i na tej podstawie dokonaj wyboru. U siebie mam wyłącznie infrastrukturę Orange, więc jestem niejako skazany na tą firmę. Posiadam od około 2 lat światłowód do 600Mb/s i złego słowa nie powiem. Żadnych awarii nie miałem, prędkości stabilne, do tego niezły router funbox 6.

0

@BordowyPtak 220 km/h - nieswoim BMW f30, gaz jeszcze nie był w podłodze, ale więcej już miałem lekki strach. Obecnie jak człowiek starszy to nie w głowie mi już takie rajdy i przeważnie tempomacik i 140-150 km/h na ekspresówce czy autostradzie.

1

@neeed morele, znacznie lepsze ceny przeważnie. Na obsługę klienta również nie narzekałem, realizowałem u nich rękojmie na kartę graficzną, zwrot karty graficznej i wprowadzałem pewne modyfikacje przy zamówieniu na zestaw komputerowy. Wszystko zrealizowane sprawnie i odpowiednio do oczekiwań. Przesyłki również elegancko zabezpieczone. Reasumując polecam, x-kom także w porządku sklep.

0

@Barca1922 nie przeczę, że może tak być w przypadku depresji, ale gdyby miał takie problemy psychiczne to moim zdaniem odbiłoby się to na jego poziomie sportowym i nie byłby w stanie rozegrać najlepszego sezonu od dawna do czasu kontuzji. Neymar najzwyczajniej w świecie żyje pełnią życia, kocha się bawić i widać to było po jego podejściu do futbolu, że jego kariera nigdy nie była dla niego priorytetem.

3

@pt9 takie filmy to zwykły marketing, które mają za zadanie pokazać piłkarza wyłącznie w samych superlatywach. Przecież nie umotywują tam transferu pazernością piłkarza, bo to by miało negatywny wydźwięk. Oglądając z nim jakieś urywki na ławce czy podczas eventów nie wygląda na przygaszonego i nieszczęśliwego człowieka.

0

@Herato Neymara i tak nie było zawsze pół sezonu, a po transferze Ramosa Mbappe będzie mógł grać na swojej pozycji czyli LS. Moim zdaniem mistrza spokojnie zdobędą, a być może ten atak z Ramosem, Dembele i Mbappe na ulubionej pozycji będzie lepiej funkcjonował niż z Messim i Neymarem grających w PSG bez specjalnej motywacji i zaangażowania.

2

@Herato w takiej kolejności jak napisałeś, chociaż umiejętności piłkarskie Ibry stawiałbym na równi z Suarezem

1

@Nieznajomy gdyby PO podpisało te kontrakty czytałbyś komentarze Borneo o świetnie wykonywanej robocie i dbaniu o bezpieczeństwo narodowe. Jedynie mogę się zgodzić, że kupujemy ten sprzęt ponad własne możliwości finansowe i zadłużamy się na setki mld, ale niestety tego wymaga od nas sytuacja. Jakieś teorie o kupowaniu przestarzałego sprzętu to już w ogóle totalna abstrakcja, bo taki sprzęt jest na bieżąco modernizowany i nawet w super nowoczesnej armii USA służy po 20-30 lat.

0

@arsenallondyn0 Joshua po porażce z Ruizem to już nie ten sam bokser, raczej już nie wróci na szczyt w ciężkiej, Usyk 2x go oklepał, z Furym nie kompletnie szans, a z Wilderem też jakoś tego nie widzę

1

@Fake69 tylko strumyk albo dazn

0

@kejdzi jak z dwoma? Trzech śo mają Rudiger, Nacho i Alaba

6

@Marcelinho99 ja bym nie wyrokował już po pierwszym spotkaniu, jasne Bellingham widać, że to jest kawał piłkarza, ale dzisiejsze Athletic jest tak tragiczne, że większość drużyn La Ligi byłoby ich w stanie ograć

1

@John_Doe mi on trochę Zidane przypomina jeśli chodzi o balans ciałem i prowadzenie piłki, kawał piłkarza jak na 19 lat

1

@Dankho94isback 1. Dobrze, widać u niego ogromny spokój i dużo jakości, do tego fajnie pracuje w defensywie, raczej będą z niego mieli sporo pociechy
2. Jak na razie nie było żadnej kontrowersyjnej sytuacji

0

Strasznie bierne zachowanie defensywy Athletic. Rodrygo tyle czasu oddawał ten strzał, że spokojnie można było spróbować to wyblokować.

1

@Emhyr ja bym bardziej powiedział, że to rywalki się poprawiły względem ubiegłego roku. Rok temu w WTA to już była totalna bieda poza Igą i właściwie nikt poza nią nie potrafił utrzymać w miarę stabilnej formy. Poza tym Iga poza serwisem i może wprowadzeniem więcej technicznych zagrań do swojej gry to specjalnie nie ma pola do poprawy zauważalnej przez przeciętnego kibica. Moim zdaniem i tak serwis i return wygląda lepiej niż w ubiegłym roku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?