1

@Krystian_mix Ponieważ Kurski nie jest już prezesem, a nowy nie zamierza inwestować tyle w prawa do transmisji LM.

16

@DonMatteo901 zawsze bawi jak redaktor mający prowadzić rozmowę, staje się jej stroną i atakuje zaproszonych gości. Naprawdę nie rozumiem kompletnie po co kogoś zapraszać skoro dziennikarz wie lepiej i zamierza narzucać swoje zdanie ...

2

@barcadreed to bardziej kwestia zmiany prezesa. Kurski jaki był taki był, ale chociaż kochał sport i inwestował znaczną część dofinansowań na prawa do transmisji.

1

@bartekvisca myślę, że raczej nie ma opcji by opony wielosezonowe z takim przebiegiem gwarantowały odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Brat swojego czasu jeździł w Seacie Leonie III na polecanych i chwalonych wszędzie BfGoodrich i po około 40 tyś w zimę na błocie pośniegowym sprawowały już się bardzo słabo

1

@Herato mnie ciekawi kiedy w końcu gorsze wyniki sprzedaży przełożą się na jakieś większe innowacje bądź obniżki cen, bo obecnie to niestety jesteśmy świadkami odcinania kuponów przez producentów smartphonów

0

@Janas11224 Fakt, że skończyła psychologię nie jest równoznaczny z tym, że będzie pracowała jako terapeutka kolego. Poza tym pierwsze słyszę, że psycholodzy czy nawet ogólnie lekarze odznaczają się wyjątkową empatią.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@MarcepanowyKsiaze szczerze to nie ma to dla mnie większego znaczenia jeśli z dziewczyną fajnie się rozmawia i spędza czas (oczywiście zakładając, że dba o siebie w normalny sposób), ale jeśli miałbym już wybierać to wolę drobniejsze kobiety zarówno jeśli chodzi o wzrost jak i wagę, czyli optymalnie 165-170, waga 50-60 kg.

0

@Ricardinio14 Wataha bądź Oficer może :)

1

@supraomnes1 szczerze to taki sobie projekt, chociaż w nocy z iluminacją pewnie prezentuje się znacznie lepiej

0

@jedrek7000 choćby trochę autokrytyki, a nie zwalania wszystkiego co złe na młodszych i ich mentalność, bo może jednak jest tak, że była starszyzna miała większą charyzmę i potrafiła wprowadzać tych młodych piłkarzy do reprezentacji, a w obecnej kadrze mamy grupkę "gwiazd" i resztę piłkarzy przez co nie ma drużyny. Jeśli ktoś nie czuje się częścią zespołu to i ciężko żeby brał też za niego odpowiedzialność. Argument o tym, że on nie może ciągle wyciągać ręki do młodszych kolegów to już zupełna abstrakcja, bo on jako kapitan właśnie powinien tą grupę spajać z sobą i inicjować rozmowy z zespołem. Osobiście dziękuję za takiego kapitana, który zamiast mnie budować to wychodzi i zwala na mnie winę publicznie.

7

Może niepopularna opinia tutaj, ale jak dla mnie Lewy nic ciekawego nie powiedział i przypadkiem tego typu wywiadu, gdzie krytykuje wszystkich wokół udzielił w momencie gdy jego dyspozycja pozostawia wiele do życzenia od dłuższego czasu. Nie wiem jak takie słowa powiedziane mediom mają pomóc teraz młodym zawodnikom wejść do reprezentacji :/

2

@michal26 nie no Alaba to jest nadal top środkowy obrońca. Z Modriciem i Kroosem pełna zgoda, chociaż w trakcie sezonu pewnie nie raz im pomogą. W mojej opinii kadry są bardzo wyrównane, RM ma olbrzymią głębię w pomocy, u nas z kolei solidnie jest obsadzona prawie każda pozycja z wyjątkiem skrzydeł, które wyglądają bardzo przeciętnie. Forma Lewego na przestrzeni całego sezonu też niestety jest wielka zagadką :/

1

@MesQueUnClub96 to by się zgadzało, bo prawa jazdy podobno nie ma xD

4

@Mario96w już nawet jest oficjalne stanowisko PSG community, że jednak się mylili xD

0

@tbas ciekawe jak będzie wyglądał pierwsza para stoperów w trakcie sezonu :D Nareszcie skończy się też eksperymentowanie z Araujo na PO.

0

@Vhaeraun Kärcher. Posiadam i polecam.

0

Z jednej strony super statystyki strzeleckie, ale z drugiej w najważniejszych meczach LM totalnie go nie było widać.

0

@Pawlak1992 xD te PSG to by w łeb zebrało od Napoli

0

@Pawlak1992 mistrz Włoch to nie czołówka? nie przesadzajmy już mimo wszystko, bo duża część osób rok temu ich nawet typowała do końcowego triumfu

0

@symtoni_sym tees top, ciekawe czy ciężko będzie powinąć, bo ogólnie na rzeczy Patty czy innych marek streetwearowych mocno spadł popyt w ostatnich dwóch latach

1

@MesQueUnClub_87 w dziennikarstwie dzisiaj nie chodzi o rzetelność tylko o wpływy i pieniądze. Zresztą obecne czasy kręcą się wokół kultu pieniądza i nie ma już właściwie miejsca w nim na takie podniosłe hasła jak rzetelność, szczerość, bezinteresowność czy ogólnie mówiąc moralność i jest to zauważalne w prawie każdej sferze życia :/

5

@Kgorecki2500 to prawda, Kopenhaga była spokojnie w ich zasięgu w tym dwumeczu. Na kolejną taką szansę polski klub może poczekać następne kilka lat :/ Szkoda tej kontuzji Iviego, bo z nim atak na pewno wyglądałby lepiej.

0

@Fizzy Womack jaki budżet? z tańszych opcji bez żadnych gore-texów to proponowałbym patagonie torrentshell albo pójść coś z sieciówki Uniqlo BLOCKTECH parka 3d Cut, też całkiem solidna kurtka jak na ten budżet :)

1

@Encore nie no ktoś odleciał z Kaka, Araujo i Cannavaro. Jak dla mnie za Kake Modric, na PO Dani Alves, LO Marcelo, za Araujo Puyol bądź Pique z wskazaniem na tego drugiego. Trener Guardiola bądź Simaone, którego również trzeba docenić za sukcesy osiągnięte na krajowym podwórku.

4

@sonek @Ramaj77 up totalną głupotę tutaj kolego strzeliłeś, bo przed inwestowaniem własnych pieniędzy było zażądać od żony by u notariusza zrobiła Cię współwłaścicielem działki. Wtedy w sądzie mógłbyś wnosić o zwrot nakładów jakie poniosłeś przy budowie domu, a tak Twoja pozycja w sądzie nie będzie za dobra :/
Odnośnie sprawy naprawdę ciężko coś tu doradzać, bo nikt nie wie co dokładnie czujesz i ile jesteś w stanie wybaczyć. Tak naprawdę pierwsze co powinieneś zrobić to postarać się ustalić nawet na własna rękę jak zażyła była to relacja. Chociaż taki powrót do kontaktu z tym gościem za dobrze nie wróży i wątpię by nie spotykali się w realu, szczególnie, że w nim się poznali :/

0

@VegetaPolska czemu nie chciałeś tego wyjaśnić skoro były to pomówienia? Ogólnie trochę Cię rozumiem, bo sam też miałem dwie przyjaciółki z studiów, z którymi już nie mam kontaktu. Spędzaliśmy masę czasu z sobą, a relacje tak naprawdę rozwaliły się przez pierdoły i po części moim zdaniem ich egoizm, bo patrzyły na daną sprawę tylko i wyłącznie z swojej perspektywy.

0

@Bobo25 już i tak by nie zdążyli nikogo klasowego kupić w sumie

1

@Kuba_1 BMW > Audi akurat prawda

1

@Gracek10 ciężko wymianę kilku minutowych uprzejmości nazywać poznaniem, ale Kożuchowską i Dudka. Plus mam zdjęcie z taką dziewczyną z studiów, która później dosyć daleko zaszła w jednej z edycji top model, ale to już dawno było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?