Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@barcelonaLM Tyle, że Alert się nie myli prawie nigdy. Rzecz w tym, że ludzie nie rozumieją jego działania, on nadaje na dany region a groźne zjawiska rzadko kiedy mają zasięg globalny. Więc to, że u ciebie nie było burzy, nie znaczy że kilka kilometrów dalej nie dzieje się tragedia. Tak było w zeszłym tygodniu gdy mi alert gadał o potężnych burzach i wichurach gdy u mnie był tylko trochę mocniejszy wiatr i nawet kropla deszczu nie spadła, natomiast u matki mojej dziewczyny wyrwało betonowe ogrodzenie i wywaliło prąd na 3 dni.
1
@eydeem Do poziomu technicznego DO2 to nie otrzymasz chyba niczego poza BG3. Ewentualnie jeżeli nie grałeś, to Dragon Age, polecam z modami na start, bo trochę się zestarzało, ale jeżeli nie przeszkadza ci trochę drewna to jeszcze jest Atom RPG ewentualnie Encased
0
@kempnou Mhm, bo nigdy w historii F1 nikt specjalnie nie kasował rywala. No może oprócz pewnego 7-krotnego mistrza świata. A nie, czekaj nawet dwóch, bo trzeba być ślepym, żeby nie widzieć na wklejonym przeze mnie filmie jak goni Albona po torze.
6
Wiktymologia, nauka z dziedziny kryminalistyki, której zadaniem jest ocena winy ofiary w popełnionym na niej przestępstwie.
Teraz jest pytanie, jaki wpływ na bardzo głośny w ostatnich dniach rasizm wobec sportowców ma to, że ci sportowcy bardzo chętnie mówią o swoim kolorze skóry? Brytyjczycy od roku klękają przed każdym meczem, to oni to rozpropagowali a potem zostali ofiarami po finale Euro. Czy wobec reprezentacji Francji też padały rasistowskie obelgi za przegrany mecz?
Hamilton, jedna z najbrzydszych twarzy walki z rasizmem, która tak samo kazała wszystkim klękać, która najchętniej zwraca uwagę na swój kolor skóry, po kontrowersyjnym wyścigu stał się ofiarą rasizmu, czy to jest pierwszy raz gdy odwala takie rzeczy? Nie, czy wcześniej, zanim mu odwaliło z całym BLM i wyzywaniem wszystkich od rasistów też był tak obrażany? Nie przypominam sobie.
Rasizm to okropne zjawisko, najgorsze ludzie instynkty i trzeba z nim walczyć, ale walka powinna być tam, gdzie rasizm występuje a nie tam, gdzie ktoś sobie ubzdurał, że ma to miejsce, bo wtedy dochodzi do tragedii.
0
@kamilop Jak najbardziej dla niego. Chłop ma wizje ale brakuje mu jeszcze szlifu technicznego i doświadczenia, żeby to wszystko ogarnąć. Ma potencjał, ale to nie jest prosta do gry pozycja a mimo to spisywał się całkiem prawidłowo.
0
@barcowy1899 powiedziałeś co wiedziałeś.
2
@Szreko Może pomóc, albo może go zabić, gdy pęknie bańka super grajka co nabija po 40 bramek w sezonie. On już teraz ma spaczony mózg, przerost ego, brak pokory i słaby mental, może dojść do tragedii gdy nagle rozbije się o rzeczywistość, gdzie ogórki już go nie będą jak do domu wpuszczać tylko zamurują się w 10 w polu karnym i trzeba grać pozycyjnie, czego Mbappe nie potrafi.
1
@Rewolucja123 A w ilu dyscyplinach taki "błąd" oznacza wysłanie innego człowieka w bandę z prędkością ponad 200 km/h, tak aby przy wypadku wygenerować przeciążenie 51G? No właśnie, a F1 polega na precyzji i powtarzalności, bez tych umiejętności nie zostałbyś 7-krotnym mistrzem świata, szczególnie że ten "błąd" to nie była drobna pomyłka, tylko całkowicie inna linia przejazdu i nie zrobienie niczego, aby do wypadku nie doszło mimo że miał taką możliwość.
9
Uzasadnienie FIA kary dla Hamiltona. Jasno wynika, że Hamilton miał dużo miejsca a mimo to nie zrobił niczego do uniknięcia kolizji, do tego pojechał ten zakręt źle.
Teraz sami sobie odpowiedzcie w świetle wypowiedzi Toto Wolfa sprzed kilku tygodni, że wystarczy jeden DNF Verstappena aby Mercedes wrócił do walki o mistrzostwo, czy Hamilton, 7 krotny mistrz świata, na swoim własnym podwórku mógł tak źle pojechać zakręt, aby przypadkiem, 3 rok z rzędu zepsuć wyścig Redbullowi uderzeniem w tylne koło.
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1626626575fygeF2hTfay1tPGAiHh3vx.jpg
0
@Kacper1432 Jak lubisz być nazywany rasistą tylko dlatego, że nie jesteś czarny, to możesz mu dowoli kibicować.
5
@DonMatteo901 Ja nawet za osiągnięcia go nie szanuje. Pompowany od małego, dostał bezkonkurencyjny bolid Mercedesa w którym nawet taki ogór jak Russell mógłby wygrać gdyby nie przebita opona i zamieszanie na pitstopie, a łeb mu siada za każdym razem, gdy ma jakąkolwiek konkurencje. Tak było gdy nie miał podnóżka Bottasa tylko rywalizował z Rosbergiem, tak jest teraz gdy to Redbull ma lepszą maszynę, chłop bez tych przewałów Mercedesa, które robią od 8 lat to by niczego nie wygrał.
0
Ale ten chłopak ma niespotykanego pecha do tych tylnych opon u rywali,
2
@meteo100 Czyli Hamilton sugeruje, że jechał na wstecznym, skoro byli na równi a on uderzył przednią oponą w tylną Maxa? I uwielbiam to pierd***nie o agresywnej jeździe. Ile razy Max wywalił kogoś z toru?
0
@kempnou A ty wiesz, że nie zrobił tego specjalnie?
0
@MesQueUnClub96 Gówno nabierze, on ma psychikę dziecka i gdyby nie zezłomował Verstappena, to pewnie siedziałby teraz zapłakany w bolidzie jak to robił przez ostatnie kilka wyścigów.
1
@barcowy1899 Chłopie, Russell za mniejsze przewinienie stracił 3 pozycje, Tsunoda za najechanie kołem na linię pitu dostawał 5 sekund, Hamilton przez własną głupotę rozwalił Verstappena w najszybszym zakręcie F1, narażając go na poważne urazy a nawet śmierć i 10 sekund kary. Mów dalej, że kara adekwatna do tego co zrobił.
0
@barcowy1899 Obiektywnie skoro dostał karę od sędziów, którzy nieraz przymykali już oko na jego występy, znaczy że to on zawinił. A Verstappen miał prawo do przyruchów i obrony, to on prowadził a Hamilton powinien odpuścić zamiast się pchać i nie ma żadnej dyskusji w tym temacie. Na tamtym zakręcie się nie wyprzedza jak się nie ma czym.
4
@MontelQ Bo jest po prostu toskycznym aktorzyną, promowany od małego na "gwiazdę", dostał najlepszy bolid i razem z Mercedesem trzęsą FIA, żeby przypadkiem nie stracić przewagi. Do tego ta sztuczność, sztuczne uśmiechy i radości, płakanie o opony żeby zrobić "show". Do tego działalność polityczna, płakanie o ekologiczność gdy sam lata odrzutowcami i rozbija się 1000 konnym bydlakiem, do tego ostatnie BLM, nazywanie ludzi rasitami, kazanie klękać przed wyścigiem, teraz akcje z tym, że w F1 mało czarnych pracuje. Do tego buta, pycha, konieczność gwiazdorzenia.
1
@Kurkmen Według niektórych, Max powinien wylecieć z zakrętu jadąc szeroko, żeby przypadkiem Hamiltonowi nie przeszkadzać w wyprzedzaniu...
1
@Damian11 Nie ma niczego na obronę Mercedesa oprócz "incydentu na torze", Max zostawił mu dużo miejsca, był z przodu i jechał optymalnym torem, Hamilton miał jeszcze z 3 metry wolnej przestrzeni i nie trafił w apex a do tego musiał puścić Vestsappena bo był za nim.
0
@Kettger Ja tam od początku mówię, że pozbycie się Griezmanna to zły pomysł, trzeba mu jedynie zredukować pensje. Barcelona potrzebuje tego rodzaju zawodników.
0
@masterandservant Varan i owszem, nie ma już woli gry, ale Militao i Nacho to też nie jest duet z którym coś można wygrać.
19
@PatrychoO Świetna taktyka PSG, skupi wszystkich bramkarzy na całym świecie i w końcu wygrają ligę mistrzów bo na bramce będzie musiał stać piłkarz z pola.
0
I dobrze, Alena to nigdy nie był piłkarz na miarę Barcelony, dobrze że poszedł grać dalej zamiast bezsensownie marnować karierę siedząc na ławce czy rozbijając się po wypożyzeniach w tak młodym wieku.
4
@JarekS Nic nie robić z Griezmannem tylko zrobić coś z Barceloną. Griezmann jest piłkarzem, którego nowoczesny futbol potrzebuje. Inteligentny, silny, pracowity i uniwersalny. My nigdzie nie dojdziemy grając naszym magicznym "DNA" na milion klepek i strzał na bramkę raz na 10 minut, Griezmann jest nam do tego potrzebny bo to jest świetny piłkarz który słabo ogarnia się w naszym stylu gry, ale nasz styl gry słabo się ogarnia w nowoczesnej piłce nożnej i o tym mówił już Guardiola dekadę temu a my koniecznie chcemy do tego wracać.
Daleko nie pojedziesz na bandzie nieruchliwych niemot a z całej obecnej kadry jedynie Griezmann, De Jong i mam nadzieję że Pedri to piłkarze, którzy są w stanie przez 90 minut intensywnie pracować w każdej strefie boiska.
0
@JohnnyBarca Różniłoby się i to mocno. Dostawałoby się więcej drużyn co znaczy, że eliminacje byłby mniej ciekawe niż i tak już są. Do tego na samych mistrzostwach miałbyś więcej drużyn, które po prostu byłby za słabe, żeby przejść eliminacje teraz a to sprawiałoby, że poziom mistrzostw by poleciał i byłoby dużo nieciekawych spotkań. Po prostu poziom mistrzostw spadnie.
0
@Bzyczekk Zapomniałeś jeszcze o paru srebrach z Copy i srebra MŚ...
1
Ale Messi zdobył coś z kadrą? Phi, Copa America to nie jest żaden poziom a w ogóle to źle zagrał. A Ronaldo zobacz jak finał rozegrał w 2016. Co? Że zszedł w 20 minucie? Oj tam, z ławki mocno budował drużynę.
0
Co to gość na trąbie coś tam trąbie? Oprawa meczowa, czy to TVP podkłada?
2
Tak się zrelaksował, że mu się do domu wkradli w Paryżu xD Komentarz pierwsza klasa... inwalidzka.