0

Dobra, wyłączam i koniec ligowego futbolu na ten sezon.

1

Brawo, w nagrodę Roberto podstawa w przyszłym meczu.

0

@against_modern_football Dobra, ale nie wiem czy wiesz, że bez tych ogórów z Levante, byśmy nie mogli nawet myśleć o nawiązaniu walki z Realem i Atletico, bo Levante i ich pocisnęło?

0

@!34RC3!_0N4 A może trudno cały czas robić cuda na bramce? Przez lata był jedyny solidny, dziś ma spadek formy i nie jest w stanie ratować dupy po kolejnych wylewach obronnych a już się z niego ręcznik robi.

1

@PatrychoO Gdyby używał więcej techniki do tych uderzeń, bo próby pokonywania bramkarza kopami z czuba za często mu kończą w trybunie.

0

@Pazuzu Pooglądaj sobie mecze z początku sezonu gdy nie mógł zasłaniać się brakiem rytmu i formy.

0

Busquets wygląda tak, jakby mu maska przeszkadzała i nie orientował się w terenie. Dużo błędów, których nie popełniał nawet gdy był w złej formie.

0

Bramka w stylu Leo Benzema, taka w sumie z niczego. Może Barcelona zauważy, że kopiąc z pierwszej lepszej okazji strzela się więcej bramek niż próbować szukać idealnej okazji.

0

A dobra, już widzę.

0

A Messi to gra?

1

Nasza pomoc to jest xD. Jak można umieć tak fajnie dochodzić do sytuacji i nie nie potrafić ich wykorzystać. 5 minuta i Pedri z De Jongiem mieli już 4 setki zakończone bez celnego strzału na bramkę xD

0

@masq Dziwna logika. Jaka jest szansa, że z tymi profesjonalistami coś wygramy? Bo jak na razie, to zdominowaliśmy na lata LaLiga bijąc wynalazkami jak Guardiola czy Enrique wielkich speców Mourinho, Ancelottiego, Beniteza czy Simeone.
Z resztą, wystarczy popatrzeć na świat: Zidane będąc totalnym wynalazkiem jest drugim najlepszym tenereme Realu a specjalista Lopetegui wyleciał po kilku tygodniach. W Bayernie wielki specjalista Kovać prawie przegrał sezon przed świętami a wynalazek Flick zdobył tryplet. A najbardziej rozchwytywanym trenerem ostatnich miesięcy jest 34-letni Nagelsmann czyli wynalazek bez doświadczenia zarówno piłkarskiego jak i trenerskiego. A potężny Klopp co osiągnął? Wygrał 2 - ważne bo ważne - puchary i zaraz wyleci z Liverpoolu bo Liverpool max co zobaczy to Ligę Europy w przyszłym sezonie.
Nie ma reguły, i nie ma żadnej gwarancji, że zatrudnienie "specjalisty z doświadczeniem" da nam jakąkolwiek większą szansę na wygranie czegokolwiek, przejechało się na tym już wiele zespołów.

0

@Gaz Ale jakich młodych? Mingueza, Araujo, Dest cały czas są w podstawie. Trincao był tak często ogrywany, że cała La Rambla skwierczała, że to jego syn a kto mu więcej pozostał? Pjanić który dużo grał na poczatku sezonu i były te same płacze, że chłop nigdy na boisko nie powinien wychodzić?
Puig dostał jasny komunikat, że powinien iść na wypożyczenie, nie chciał to za to płaci, ale nie ma żadnego przypadku że nie gra a zamiast tego jest zajechany Pedri, bo Pedri nawet zajechany jest większym wkładem niż chodzący chaos Puig, którego nie widział ani Valverde, ani Setien, ani żaden z selekcjonerów na młodzieżowym poziomie rozgrywek od U18 po U23 i teraz Koeman też go nie widzi, a La Rambla jak uparcie jak osioł się będzie mądrzyć, że to trener się uwziął bo go nie lubi/nie gra młodymi.

0

Żenada, nie chciał czekać na Barcelone, gdzie to Barcelona czekała na niego od dawna ale słowem się nie zająknął, że chce odejść, żeby zbijać cenę. Nie wiem kto tu próbuje z kogo głupka robić, jeżeli chłop doskonale wie, że szejk nie chciał go oddać i żądał bajońskich sum. Więc albo Neymar to debil albo po prostu kolejny raz wyszło z niego cwaniactwo i obłuda a całe zamieszanie z Barcą to tylko gra na lepszy kontrakt z PSG i nigdy nie miał zamiaru wracać.

0

Real "my o sędziach nie rozmawiamy" Madryt. Powtórka z rozrywki, oni nie rozmawiają o sędziach zawsze wtedy, kiedy to przeciwnik jest krzywdzony.

2

@Wilczeq Oczywiście, że wyolbrzymiają. Według nich nie było ręki, bo Militao najpierw barkiem odbił a w którymś tam meczu im nie odgwizdali karnego. Szkoda, że zapomnieli, że i im sędzia nie gwizdał w tym sezonie jak Ramos sobie ręką piłkę odbijał.

0

@Vebrol Tyle, że my te ważne mecze przegrywaliśmy głównie przez obsrane zbroje piłkarzy a nie samą taktykę.
PSG to seria wylewów obronnych, Mbappe jak wbijał hattricka to nawet nikt mu nie przeszkadzał, bo a to Pique wybił mu piłkę prosto pod nogę a Dest się patrzył, albo w 3 poszli do jednego zawodnika, nie pilnując Mbappe w polu karnym.
Z Realem to samo, pierwszy mecz przegrany przez karnego z dupy, drugi mecz to najpierw wylew Alby, Araujo i MATSa, drugi gol to rykoszet to źle ustawiony Dest rykoszetuje piłkę na Albę, który nie potrafi wybić piłki tylko wbija ją główką do własnej bramki.
Do tego cała masa spotkań przegrana przez brak skuteczności i co ma trener zrobić z Dembele, Messim, Griezmannem, Albą, De Jongiem i resztą menażerii, że odwala manianę pod bramką mając multum setek?
Koeman mógłby lepiej reagować, ale po całym sezonie chyba już udwodoniono, że jego problemy decyzyjne wiążą się głównie z problemami kadrowymi które on widzi, bo jak wyszliśmy kilka razy składem jaki La Rambla chciała, to dostawaliśmy w cymbał, więc przerzucanie się że mógł Dembele wpuścić wcześniej niż w 80 minucie, jak Dembele w 80 minucie wchodzi i przegrywa pojedynki biegowe ze zmęczonymi obrońcami?

1

@Miszcz Textu FCB Wiesz, w klasyku był VAR, czerwona kartka, awaria sędziego i 10 zmian a doliczyli tylko 4 minuty.

0

Po co się bawić w jakieś doliczanie, po prostu niech zrobią zasadę złotej bramki i mecz wygrywa ten kto strzeli.

1

Można wypożyczać piłkarza tylko na okazję wykonywania karnych?

0

Byłem pewny, że będzie bramka. Jakim prawem te ogóry dopuszczają do tego, żeby Real miał przewagę w ataku? Jak można tyle czasu wracać do obrony? Za takie zachowanie, powinien być automatyczy spadek z LL.

1

@ptrx Barcelonka zawsze jak może wyjść na prowadzenie to przegrywa z ogórami więc nie ma szansy, nawet jakby Atletico i Real wycofały się z rozgrywek, to Barcelona oddałaby mistrza Sevilii.

1

Dobra, już wiem jak będzie. Sevilla będzie grać w piłkę i nic nie strzeli, Real przez przypadek coś wepchnie i wygrają. Stawiajcie domy.

1

Czemu my nie potrafił strzelić bramki z dupy? Takie, zero okazji i bramka? Jakiś kartofel czy cokolwiek. Każda akcja musi być budowana przez 5 minut, nikt nie próbuje zrobić czegoś głupiego bo może się uda...

2

Alba mógłby czasem podnieść głowę przed dośrodkowaniem. Może wtedy widziałby, że obrońca stoi przed nim, i by w niego nie kopał...

6

Nie powiem, Lahoz chyba mocno walczy o sędziowanie finału. Dobra reakcja z faulami na Messim.

0

Dest się tak podjarał, że udało mu się w końcu na obieg wziąć obrońcę, że zapomniał spojrzeć co dalej ma z piłką zrobić.

0

Tutaj to była wina Araujo, widać że nie komunikował Lengletowi że wbiega.

3

Oblak to obronił, byłaby bramka.

0

@daro22 No i co? Drużyna zaczęła sezon całkowicie rozbita, odeszło sporo zawodników, przyszło kilkoro dzieciaków i tak gramy cały sezon, pełen kontuzji, grania pomocnikiem w obronie, z nowym trenerem który nie dostał żadnego zawodnika jakiego chciał, pół sezonu bez zarządu, bez klasowego egzekutora który wykańczałby te wszystkie setki które zmarnowaliśmy. To, że z takimi problemami walczymy o dublet to i tak więcej niż można się było spodziewać, taki Real z podobnymi problemami kończył sezon w lutym. Skąd nagle te oczekiwania ogromne?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?