1

Vinicius zamiasty nauczyć się grać, to nauczył się bycia bucem. Wjechał prostymi nogami żeby odebrać piłkę w ataku i pretensja że kartka, on niewinny.

1

Vinicius za 40 minut nie będzie miał siły biegać. Świetne wejście Chelsea.

0

@Bartas7VeB Ale to coś potwierdzone jest z Alabą, czy tylko plotki?

0

@Katalonbar Pewnie dlatego, że City ma jednak zamysł na drużynę a PSG to wielki zlepek ogromnych nazwisk z którym już kolejny trener nie potrafi sobie poradzić.
Tak na prawdę trudno przewidzieć postawę PSG, bo tam wydaje się coś mocno śmierdzieć. Ogromna moc na papierze, a mają problemy w lidze, w LM im w tym sezonie wyjątkowo dobrze idzie z wynikami ale dobrze wiemy jak te mecze wyglądały i że zarówno Bayern jak i Barcelona w drugim meczu potrafiła ich stłamsić, że z własnej połowy wyjść nie potrafili a dupę ratował im tylko Navas i wylewy obronne przeciwnika.
Więc na dwoje babka wróżyła i nie ma się co sugerować nazwiskami, bo wszystko rozegra się na polu taktycznym.

0

@l0Messini Po prostu ocean niemożliwości, ciekawe czy pochylą się nad tym prawicowi "naukowcy", być może uda im się ustalić, czy da się zarazić homoseksualizmem czy jednak nie.

8

@FIJI No ciekawe ciekawe, jest mężatką i nawet urodziła dziecko.
Czyli jednak wychowanie w homoseksualnej rodzinie nie uczyniło z niej lesbijki? Niesamowite.

0

A nie powinien...

0

@Quavosk Nie mam zamiaru pomijać i nie komentować bredni wypowiadanych przez posła Rzeczypospolitej Polskiej

3

Czuje dzisiaj porażkę Realu. Ichniejszy Sasin z faweli powiedział, że Real zawsze jest gotowy na wielki mecz, a jak on coś powie to jest odwrotnie.

6

Komentarz usunięty

4

Przecież to było oczywiste od początku, Floro nie kupił go dla wartości sportowych tylko dla posiadania gwiazdy w składzie, specyfika Hazarda jest kompletnie różna od specyfiki gry Realu, to typowy holownik od gry pozycyjnej, wchodzi w masę dryblingów, blisko mu specyfiką do Isco i jest na kompletnie innym biegunie niż Messi, który też holuje piłkę ale potrafi strzelać masę bramek, Hazard goleadorem nie jest i nie będzie, chłop od asyst do Realu, który po odejściu Ronaldo nie ma żadnego egzekutora bo nawet ich nominalna 9 częściej gra na środku niż pod polem karnym...
I to samo z Kubo było, absolutnie zbędny piłkarz ale wzięli bo chcieli mieć potężnego młodzika któremu właśnie karierę niszczą, bo nie zalicza żadnego progresu kopiąc się po ogórkowych drużynach antytalentów i brutali.

0

@Tomo1989 Tyle, że zasadniczo Czarnobyl ma więcej efektów pozytywnych.
Skażenie w większości jest znikome, ludzie w strefie zamkniętej żyją do dziś i nic im nie jest (dożywając sędziwego wieku).
Natura natomiast skorzystała na wysiedleniu i odcięciu strefy od ludzi, dzięki czemu odrodziła się tam przyroda, którą ciężko już spotkać w Europie.
A i nie prawdą jest, że nie umiemy sobie poradzić. Umiemy i gdyby trzeba było, to byśmy to zrobili, wszystko rozbija się tylko o koszty.

1

@SinMistico Nie, nie było wiadomo. Dembele był praktycznie na swojej połowie.

2

Chryste, ja od patrzenia na ten faul dostałem kontuzji i nie mogę z krzesła wstać a Messi będzie jeszcze grał.

1

Uspokójcie się. Villarreal niech się wyszaleje, spuchnie i przejmiemy mecz.

1

Patrząc na naszą pierwszą bramkę czułem się jak w Fifie, gdzie przeciwnik strzela bramkę, robi najbardziej irytującą cieszynkę z dostępnych a pół minuty później traci bramkę.

0

@bixmix No i co że grałeś? To doskonale wiesz, że wślizg nie przemieści cię magicznie o kilka metrów do przodu. Patrzysz z perspektywy kamery która zaburza obraz bo on nie miał tego na wyciągnięcie nogi, tam było kilka metrów.

1

Bramka Griezmanna może się zaliczać do bramek sezonu, ale takich bramek jest więcej, nawet w tym sezonie...
Co Ćwiąkała brał przed meczem? xD

0

@bixmix Wy nie ogarniacie rzeczywistości... On tam miał z 2 metry do bramki, zrobienie wślizgu spowalnia a nie przyspiesza... Jeżeli miałby cokolwiek zrobić, to musiałby na pełnym sprincie wjechać i zrobić wślizg przed strzałem a nie grają ze Stalą Mielec i napastnik zapewne by wtedy posłał górą zamiast po ziemi.

0

Ryje zamknięte, czy jeszcze nie?

1

@KORTIS Ale ironię to łap.

0

@KORTIS Tak. To, że miał metr od siebie 3 obrońców robiących blok a akcja i tak była ze spalnoego, to wiadomo, że Griezmann zawsze ma setkę i zawsze marnuje.

13

I co, teraz nikt nie narzeka, że 2 piłkarzy nie trafiło bramki z bliska bo obrona blokowała?

2

@maroon Skrajnie słaby zabieg erystyczny, musisz się jeszcze podszkolić, żeby dobre fikołki robić.
Różnica obyczajowa między pokazaniem pary LGBT a martwych płodów jest raczej zrozumiała dla wszystkich, więc nie wiem po co tak nielogicznie naciągasz fakty.
Bardziej by pasowało, jakby ktoś jeździł po ulicach oblepiony makabrycznym, sadomasochistycznym seksem homoseksualnym i to takim który daleko wybiega poza jakiekolwiek pożycie wykonywane przez realnych ludzi a nie aktorów najbardziej hardcorowych filmów porno, bo tym są właśnie te zdjęcia aborcji, czymś co tak nie wygląda w praktyce. Ale w takim wypadku twoja argumentacja nie miała by takiej siły, więc porównałeś coś obyczajowo poprawne do obwoźnego widowiska rozczłonkowanych ciał...

0

@Barcza223 No i dobrze, karma wraca. Jak skończyli zeszły sezon z 5 karnymi w 10 meczach.

1

@Kielakowy Taka jest rola egzekutora, a ci od "brudnej roboty" to pomocnicy, co też mocno sugeruje ich rolę na boisku. Ale bycie topowym egzekutorem to nie jest prosta sprawa tylko jest dużo pracy bez piłki, której nie widzisz. Bo znalezienie się w miejscu żeby "dobić na pustaka" nie jest proste, otrzymanie piłki i wywalczenie miejsca do strzału też proste nie jest. Trzeba myśleć kilka kroków do przodu, przewidywać masę rzeczy i być cwańszym od obrońców, cholernie trudna praca.
A jej brak widzisz po meczu Bayernu z PSG, ponad 40 strzałów i tylko 3 bramki.
I zobacz jak gra Barca bez typowego egzekutora.

0

@kamilop Za Dembele 40 milionów z chęcią, i tak więcej nie dostaniemy jak mu się za rok kontrakt kończy.

1

@LS Ciekawe czy modlitwy piłkarzy też będą karane?

0

@ACRAB95 Tyle że kasa Superligi pochodziłaby z oglądalności Superligi, kasa RB, City czy PSG pochodzi z zewnętrznych źródeł, głównie ropnych gdzie prowadzi się wojny o to, by potem szejk mógł dla zabawy sobie kupić klub. Taka jest różnica.

8

@Wossi61FCB Zasłużenie to od 3 minuty powinni grać w 10 za faul wychodzącego Messiego, niestety przepisy są dziwne i premiują antyfutbol kosztem magików piłki. Ktoś inny po takim pchnięciu by po prostu nie ustał i wtedy byłaby czerwona, ale że Messi jest lepszy od innych i trudno go przewrócić, to już może być dowolnie faulowany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?