0

1

O cie ch*j, Zidane klaskał po straconej bramce, ilość magii na boisku zwiększa się.

0

Hazard chyba nie jest w Chelsea lubiany, tłuką go wszystkim.

4

I co nam zrobią

6

Werner to żenada, nie wie gdzie jest i co robi, podać nie umie, strzelić nie umie a jak już strzeli to się okazuje, że nie potrafi iść za linią spalonego, to po co on tam jest skoro nie dysponuje żadną ze zdolności napastnika? Nie wiem jak wcześniej Chelsea grało, ale z Realem psuje już drugi mecz.

2

Uuu Hazard pójdzie na L4

0

@PatrychoO Jak na razie to Real będzie miał ciężko. To Real przegrywa a w pierwszym meczu niczego nie prezentował oprócz bramki z dupy gdy Chelsea mogła mieć więcej gdyby nie Werner. Jeżeli Real nie zagra lepszego meczu to nie wygra więc to oni się muszą spiąć.

0

@Barca1992 w fazie prób są wszystkie szczepionki. Pfizer dopiero w 2023 roku zakończy testy kliniczne a to i tak jest ultra przyspieszona metoda, bo normalnie powinno to trwać około 5-8 lat.

21

Świetna nagroda za wygranie LM. Bayern mniej dostał od PSG.

2

@Damiano27psk Tak, Leo chce Neymara który przy takim prowadzeniu się zakończy karierę szybciej niż Messi xD Neymar dobija do 30 lat a jego stan sprawia, że co sezon leci na długotrwałe L4.

2

@Encore Ciekawostka: Griezmann w obecnym sezonie więcej dał Barcelonie niż Neymar dał PSG a i tak krzyk tu jest duży, że NeymarIn, GriezmannOut

0

@soczeq O ile na nie dotrze. Choć też nie zawsze, bo ani dziś ani tydzień temu ani z Bayernem, ani w zeszłym sezonie nie zrobił żadnej różnicy.

0

@Katalonbar A niech będzie powtórką. City i Chelsea potrafią zagrać świetną piłkę a jedno jest pewne: Real z obecnym składem tego nie potrafi i jeżeli miałby paść bramki to jakieś kapcie Benzemy z niczego czy główka Casemiro. To już lepiej angielski finał.

0

@damiano996 Jakim następnym sezonie? xD Przecież on poleci jak wszyscy inni którzy nie potrafili tego burdelu ogarnąć.

10

To powinno być czerwona. Bardzo niebezpiecznie i nieodpowiedzialne zachowanie z użyciem nadmiernej siły.

0

@pt9 No nie bardzo. Błędem było zwalnianie Valverde w połowie sezonu, jeszcze większym błędem było zatrudnianie Setiena który nie miał papierów na prowadzenie drużyny.
A co do składu, to potencjalnie nowe nabytki za dużą kasę powinny się sprawdzić, a czemu się nie sprawdziły to nawet trudno powiedzieć.

1

No to co panie arab, zmieniamy trenera po sezonie? Bo chyba nie ma co sądzić, że szejk kiedykolwiek zrozumie, że ma gównianą drużynę pełną drogich zawodników, którzy ze sobą grać nie potrafi i nie wszystko da się za pieniądze kupić.

1

Mam nadzieję, że każdy kto w meczu z Bayernem kibicował francuzom siedzi teraz z wypiekami zażenowania i wstydu. Taki patusiarskie bydło i cwaniactwo się z tego klubu wylewa, że na prawdę trzeba mieć śmietnik zamiast serca, żeby im w jakikolwiek okolicznościach kibicować.

1

PSG ultra mental, ta drużyna to żenada

1

@Keson A jest dokładnie odwrotnie. Mieli 99% szansy ale tylko 1% wiary. Czyli standardowo PSG obsrało majtki.

0

@itmustbejoke No chłop ma uratować Barcelonę a jest taką gwiazdą, że poza laniem ogórków z ligi to w LM albo kompletnie bezużyteczny albo częściej kontuzjowany. I to nie jest opinia tylko czyste statystyki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

I to jest ten potężny Neymar co oddał 2 celne strzały przez 120 minut gry z City?

2

Analizując sytuację tej straty piłki która tu miała miejsce, to tego brakuje obronie Barcelony - zachowawczości. W takim wypadku jak był tutaj to Lenglet albo Pique by próbowali zgarnąć piłkę, poszliby na raz i zostawili standardową autostradę zamiast odpuścić i dać przeciwnikowi pograć, tak żeby się nie rozpędził, wyszedł z połowy i dał czas naszej pomocy do cofnięcia się.

0

@ptrx Obiektywnie, to przycisnęli City w pierwszej połowie a potem zrobili kupę w majtki. A co mieli z tego przyciśnięcia? Neymar 2 celne strzały i żaden groźny, Di Maria 1 celny strzał, potężny Mbappe zero strzałów w ogóle. Ktoś tam nie uniósł ciężaru i przy wyniku 2:1 zarabia czerwoną kartkę i co robi trener z mentalnością przegrańca? Ściąga Di Marię który jako jedyny ciągnął groźnie akcje, zostawiają pupilków typu Mbappe który nie potrafił do żadnej piłki dojść. Więc tyle z tej obiektywności poprzez pryzmat tego jaki burdel zrobili w polu karnym by potem przegrać.

1

@ptrx Ta, drużyna mentalnych frajerów miałaby mieć szanse jak oni się już w półfinale obsrywają. Ich mental jest taki, że graliby jak z Bayernem w zeszłym roku i cały ten sezon, murarka i lagi na Mbappe.

5

Żenada, sędzia chce przepchnąć PSG że musi iść zobaczyć coś, co nawet nie ma mowy żeby było sporne?

3

Czy piłka na śniegu nie powinna być żółta?

0

@Tomek54321 Rzecz w tym, że ta kara to była popisówka UEFA. Nikt nigdy nie dostał takiej kary za takie przewinienia jakie ma City. Potem UEFA fajka wymiękła bo zrozumieli, że więcej na tym stracą niż zyskają a szejk już dekadę temu powiedział, że przeznaczy majątek na prawników i będzie ich ciągał po sądach przez wieczność a nie zapłaci im grzywny. Dlatego sprawa się rozmyła, ale to tylko przez pazerność UEFA.

0

@socha Nic nie zrobili, City nie ma problemu ze złamaniem FFP tylko z nieprawidłowościami w papierach czyli po prostu kreatywną księgowością, która nie przekładała się i tak w rezultacie na ich zasobność portfela, bo główny wątek tyczył się tego, że nie Etihad a firma szejka płaciła za kontrakt sponsorski z Etihad co niewiele znaczy bo Etihad też należy do szejka
Śmieszne jest to o tyle, że City jest stawiane w jednym szeregu z PSG gdzie City cały czas ma wojnę z UEFA, a PSG w UEFA ma swoich ludzi którzy przyklepują im wszystkie przewały jak ten z Neymarem i Mbappe gdzie mimo że komitet od FFP chciał kontynuować śledztwo to dostał zakaz poruszania tego tematu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?