Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle wiesz co, to tylko tak "pachnie" jakbys czyms popsikał, takze mysle ze nic nie powinno byc. A twoje dziecko ma kontakt przy lozku ?
0
@Rust_Cohle https://allegro.pl/oferta/raid-przeciw-komarom-wklad-do-elektrofumigatora-10748216264
Cos takiego to bylo tylko mialem inna kostke, ale te wkladki niebiskie identyczne
0
@Rust_Cohle kiedys stosowalem "RAID" wsadzasz taka kostke do prądu i do tej kostki wkladasz taka niebieska plytke, wiem ze kiedys to dzialalo i bylo dobre, teraz niewiem czy to wogole jeszcze jest, mam moskitiery i mam spokoj
0
@barcelonaLM uwazam ze na Francuzow nie ma bata, chyba ze beda miec jakis kiepski dzien a druzyna przeciwna dzien konia, ale jak dla mnie to brak Francuzow w finale bedzie wielka niespodzianka
0
@LeoMessi1994 byleby to byly jakies normalne wymiany i pilkarze na rozne pozycje, a nie 10 pilkarzy na jedna pozycje
0
@Uukasz_93 sie nie zdziwie jak Ramos jutro oglosi koniec kariery
0
@DonMatteo901 jeszcze sie okaze ze jutro skonczy kariere
0
@DaPidejpi jego Legenda zostanie nadszarpnieta, tymbardziej po tym cyrku z przedluzeniem kontraktu
0
@szkutnik91 az niemozliwe. Ciekawe kto po nim przejmnie opaske. To jest jeden z tych kapitanow ktorych nie da sie zbytnio zastapic
0
@BARCA1899Messi czepiasz sie gowna, oni maja wygrywac a nie wygladac, jak chcesz zeby wygladali to niech w garniaku biegaja...
2
@dv_7 w Suareza chcial sie pobawic
2
@jacob345 i bez Klose
0
@AntekGriezmann nie rozumiem tego jak za takie cos mozna wychwalać
0
@Pawlak1992 po to bo ludzie uwazaja ro za wyczyn... skoro kupienie 33letniego Aguero to cos super to serio jest cos nie halo. Ja wiem ze budzet i te sprawy ale to Laporta akurat mogl najpierw Depaya zakontraktowac a pozniej bawic sie z Aguero...
2
@AntekGriezmann a gdyby Bartek byl swiadkiem wygrania PK i zakupil dokladnie tych samych pilkarzy to tez bys tak napisal ?
0
@MrKozamm no to moze wkoncu czas sie oswiadczyc ? A nie czekac na niewiadomo co.. 4 lata to dlugo
0
A tak na serio to niewiem, raczej bym nic z tego nie robil, wazne ze wam sie układa
0
@MrKozamm moze myslała ze wkoncu sie oswiadczysz
0
@Deviler ale teraz to juz napewno sie uda
1
@michal26 dokladnie, ta co byla w 3 wogole mi nie pasowala (mimo ze nawet niezla dupa)
1
@mextexperu Isaak zrobi z Polakow mielone
1
@amanter Dembele to bedzie chodzil ale po szpitapach jak go w Angli beda łamac
0
@Encore ale tak jest zawsze, kazdy sie nim jara jaki on to nie jest zaebisty w Bayernie (to fakt), ale tam ma ludzi od tego zeby mu zagrali na nos, a tu jak ma kiepskich kopaczy wokol siebie to wychodzi wszystko
2
@Rust_Cohle najlepsze jest i tak przed kazdym meczem obstawianie wynikow przez ekspertow kazdy pieprzy ze 2-0 2-1 itd dla naszych a pozniej tak jak napisales, wyliczanki i drabinki
1
Mam nadzieje ze nasza repka znow bedzie niebawem gwiazda kabaretow xd
0
@koziar to sa wlasnie te detale, do 2 najlepszych mu jeszcze brakuje
2
@tomek8756 czemu ? Zobaczymy przynajmniej ile dzieli nas od topu
0
@BulaKG a to Polska koedys miala mentalnosc zwyciezscy ?
0
Ta repka to jest mem xd. Ciekawe ile w studiu komentatorzy obstawiali
0
@kaamil1910 jakies 50mln do zamortyzowania, takze za 20baniek to jest strzal w kolano bo 30 nadal trzeba zamortyzowac