Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@korolocik no widzisz. Za 30latka Griezza w obecnej sytuacji finansowej klubu nikt ci tyle nie da, nie ma sie co.oszukiwac
2
@korolocik @domin1515 zarobki to raz, a 2 koszty do zamortyzowania za nich. Za Griezza jest 75baniek do zamortyzowania a za Cou chyba 40-50 czyli potencjalni klienci musza zaplacic za nich odpowiednio 75+ i 40-50+ baniek zeby sie oplacilo (wtedy Barca wyjdzie na 0) jezeli oferty beda ponizej podanych kwot to to jest strzal w kolano bo zawodnika nie bedzie a nadal trzeba bedzie placic za niego. Zeby Barca zarobila na Griezzie to musi dostal jakies 80baniek to aby 5mln bedzie na plus to samonz Cou inaczej to bedzie strzalnw kolano
0
@noface Cou i Dembele dodaj
1
@Remi1899 swietnego ? Xd swietny to on byl ale przed mundialem, a po mundialu rozsypal sie jak porcelana
0
@kamilop za Cou jest chyba jeszcze 40 czy nawet wiecej baniek do zamortyzowania, takze zeby Barca nie strzelila sobie w kolano i wyszla na 0 to musi dostac za Cou tyle ile jest do zamortyzowania
11
@Pawlak1992 na MŚ zawiodla skutecznosc kazdego, niestety. Bo oni mogli w tym finale Niemcow zniszczyc. Szkoda bo jednak swoje okazje mieli czy to Messi czy Higuain i mogli a nawet powinni w niektorych akcjach strzelic, prawdą tez jest to ze Neuer mial sezon konia i ten Mundial w jego wykonaniu tez byl na bardzo wysokim poziomie
0
@DonMatteo901 a tu masz ode mnie hit (jakbys sie hajtał to.polecam)
https://www.facebook.com/silamuzykiSM/videos/698198470764319/
0
@DonMatteo901 organista nie lepszy xd
0
@doc @Emhyr za Cou mamy bodajze jakies 40baniek do zamortyzowania jeszcze, takze kazda oferta ponizej 40 lub rowna 40 to jest strzal w kolano albo wyjscie na 0 dla Barcy, krotko mowiac albo stracimy bo zawodnika juz nie bedzie a placic za niego trzeba bedzie albo wyjdziemy na 0 bez zarobku, czyli wychodzi na to ze tylko wypozyczenie (kolejne) wchodzi raczej w realna mozliwosc.
0
@Ghostface nie mowie ze mamy sciagnac kolejnych przeplaconych graczy, mam na mysli ze Barca mogla troszeczke bardziej sie postarac o Wijnalduma i jakos go przekonac, no ale patrzac z innej perspektywy to na obecna chwile i tak gosc wybral lepszy klub no i wyplate, wiadomo
1
@Roobo za to Coutinho i Dembele sa warci tej pensji xd (wiem wiem rzady Bartomeu, ale jak czytam takie wysrywy to sie chce ....)
0
@kaamil1910 no xd. Ja juz ten film poraz ktorys ogladam a ciagle smieszy
1
@kaamil1910 tez ogladam xd
3
O takie mecze walczylem. Pelna dramaturgi
0
@Criss18Barca 4/7. Mecz otwarcia, wczoraj Belgow i dzis Angolow plus ten
0
@Criss18Barca ciezko powiedziec. Strzal z seri "siadlo na nodze" i z tym bym polemizowal, strzel niby szedl wysoko ale w dobrym momencie spadl pod poprzeczke plus dobre dokrecenie. Raczej malo kto by to wyciagl bo strzal z przypadku i bardzo dobrze weszlo na noge
0
@PiotrR juz po kuponie xd
0
@Pawelec7 piecze bo to gorsza wersja Kante, on by u nas jeszcze wybiegal ze 2 sezony. Bo Busi juz nie ogarnia a jego zwrotnosc wola o pomste do nieba
0
@SinMistico tylko ze sportowo ten klub jest lepszy, final LM i 1/2 mowia same za siebie
0
@SinMistico no lepszy klub na obecna chwile lepsza kase wiec czego sie dziwisz ? Jakbys dostal oferte pracy za 2x tyle i lepsza firme to bys zostal w starej ? Watpie
0
@Bruttal na obecna chwile wybral lepszy klub nie ma co sie oszukiwac. Gra z najlepszym pilkarzem na swiecie nie gwarantuje sukcesu w LM. I poki co PSG od czasow 6-1 nie dostaje takich batów na dupe jak my...
1
@Jakchcesz tak to jest jak ludzie nie potrafia pogodzic sie z tym ze zawodnik wybral obecnie lepszy klub i moze projekt plus lepsza kase niz gre u nas, tak by zrobil kazdy tylko ze dupa boli teraz
2
@dariooo kawal drewna, wolalbym tego Malena ogladac niz tego kloca
0
@Kluivert_P Griezmanna za mniej niz 75baniek nie oplaca sie opchnac (klub ma jeszcze jakies 75baniek do zamortyzowania za niego takze jak dostana 75baniek to wyjda na 0 :p) sam sobie odpowiedz ile Barca musialaby dostac zeby za niego cos miec
7
@Oskar00 wygladac wyglada, w koncowym rozrachunku i tak bedzie wazny tylko wynik. Wystarczy jeden farfocel i autobus i moze sie uda
1
@Stagiryta nie badz jak Szpakowski xd
1
@Chaoss Belgia gra na luzaku, Rosja w sumie nic nie robi zeby im uprzykrzyc zycie
0
@FCBeSeM napewno nie. A nawet jesli to pilkarze na murawe nie wyjda
0
@Cariones no i nastepny ? Zobacz ile Eriksen rozegral minut w porownaniu do Griezza np... to napewno nie przez ilosc meczy w tym przypadku akurat... tu pewnie inny czynnik jest winny a nie ilosc meczy.
0
@Mathoue ale co ty pieprzysz za farmazony ? Zobacz wogole ile Eriksen grał, gdyby to byl Griezmann czy inni co grali tyle meczy i minut to bym ci tylko przytaknał. Eriksen bardzo malo gral w tym sezonie wedlug mnie, rozegral polowe tego co np Griezmann