1

@korolocik no widzisz. Za 30latka Griezza w obecnej sytuacji finansowej klubu nikt ci tyle nie da, nie ma sie co.oszukiwac

2

@korolocik @domin1515 zarobki to raz, a 2 koszty do zamortyzowania za nich. Za Griezza jest 75baniek do zamortyzowania a za Cou chyba 40-50 czyli potencjalni klienci musza zaplacic za nich odpowiednio 75+ i 40-50+ baniek zeby sie oplacilo (wtedy Barca wyjdzie na 0) jezeli oferty beda ponizej podanych kwot to to jest strzal w kolano bo zawodnika nie bedzie a nadal trzeba bedzie placic za niego. Zeby Barca zarobila na Griezzie to musi dostal jakies 80baniek to aby 5mln bedzie na plus to samonz Cou inaczej to bedzie strzalnw kolano

0

@noface Cou i Dembele dodaj

1

@Remi1899 swietnego ? Xd swietny to on byl ale przed mundialem, a po mundialu rozsypal sie jak porcelana

0

@kamilop za Cou jest chyba jeszcze 40 czy nawet wiecej baniek do zamortyzowania, takze zeby Barca nie strzelila sobie w kolano i wyszla na 0 to musi dostac za Cou tyle ile jest do zamortyzowania

11

@Pawlak1992 na MŚ zawiodla skutecznosc kazdego, niestety. Bo oni mogli w tym finale Niemcow zniszczyc. Szkoda bo jednak swoje okazje mieli czy to Messi czy Higuain i mogli a nawet powinni w niektorych akcjach strzelic, prawdą tez jest to ze Neuer mial sezon konia i ten Mundial w jego wykonaniu tez byl na bardzo wysokim poziomie

0

@DonMatteo901 a tu masz ode mnie hit (jakbys sie hajtał to.polecam)

https://www.facebook.com/silamuzykiSM/videos/698198470764319/

0

@DonMatteo901 organista nie lepszy xd

0

@doc @Emhyr za Cou mamy bodajze jakies 40baniek do zamortyzowania jeszcze, takze kazda oferta ponizej 40 lub rowna 40 to jest strzal w kolano albo wyjscie na 0 dla Barcy, krotko mowiac albo stracimy bo zawodnika juz nie bedzie a placic za niego trzeba bedzie albo wyjdziemy na 0 bez zarobku, czyli wychodzi na to ze tylko wypozyczenie (kolejne) wchodzi raczej w realna mozliwosc.

0

@Ghostface nie mowie ze mamy sciagnac kolejnych przeplaconych graczy, mam na mysli ze Barca mogla troszeczke bardziej sie postarac o Wijnalduma i jakos go przekonac, no ale patrzac z innej perspektywy to na obecna chwile i tak gosc wybral lepszy klub no i wyplate, wiadomo

1

@Roobo za to Coutinho i Dembele sa warci tej pensji xd (wiem wiem rzady Bartomeu, ale jak czytam takie wysrywy to sie chce ....)

0

@kaamil1910 no xd. Ja juz ten film poraz ktorys ogladam a ciagle smieszy

1

@kaamil1910 tez ogladam xd

3

O takie mecze walczylem. Pelna dramaturgi

0

@Criss18Barca 4/7. Mecz otwarcia, wczoraj Belgow i dzis Angolow plus ten

0

@Criss18Barca ciezko powiedziec. Strzal z seri "siadlo na nodze" i z tym bym polemizowal, strzel niby szedl wysoko ale w dobrym momencie spadl pod poprzeczke plus dobre dokrecenie. Raczej malo kto by to wyciagl bo strzal z przypadku i bardzo dobrze weszlo na noge

0

@PiotrR juz po kuponie xd

0

@Pawelec7 piecze bo to gorsza wersja Kante, on by u nas jeszcze wybiegal ze 2 sezony. Bo Busi juz nie ogarnia a jego zwrotnosc wola o pomste do nieba

0

@SinMistico tylko ze sportowo ten klub jest lepszy, final LM i 1/2 mowia same za siebie

0

@SinMistico no lepszy klub na obecna chwile lepsza kase wiec czego sie dziwisz ? Jakbys dostal oferte pracy za 2x tyle i lepsza firme to bys zostal w starej ? Watpie

0

@Bruttal na obecna chwile wybral lepszy klub nie ma co sie oszukiwac. Gra z najlepszym pilkarzem na swiecie nie gwarantuje sukcesu w LM. I poki co PSG od czasow 6-1 nie dostaje takich batów na dupe jak my...

1

@Jakchcesz tak to jest jak ludzie nie potrafia pogodzic sie z tym ze zawodnik wybral obecnie lepszy klub i moze projekt plus lepsza kase niz gre u nas, tak by zrobil kazdy tylko ze dupa boli teraz

2

@dariooo kawal drewna, wolalbym tego Malena ogladac niz tego kloca

0

@Kluivert_P Griezmanna za mniej niz 75baniek nie oplaca sie opchnac (klub ma jeszcze jakies 75baniek do zamortyzowania za niego takze jak dostana 75baniek to wyjda na 0 :p) sam sobie odpowiedz ile Barca musialaby dostac zeby za niego cos miec

7

@Oskar00 wygladac wyglada, w koncowym rozrachunku i tak bedzie wazny tylko wynik. Wystarczy jeden farfocel i autobus i moze sie uda

1

@Stagiryta nie badz jak Szpakowski xd

1

@Chaoss Belgia gra na luzaku, Rosja w sumie nic nie robi zeby im uprzykrzyc zycie

0

@FCBeSeM napewno nie. A nawet jesli to pilkarze na murawe nie wyjda

0

@Cariones no i nastepny ? Zobacz ile Eriksen rozegral minut w porownaniu do Griezza np... to napewno nie przez ilosc meczy w tym przypadku akurat... tu pewnie inny czynnik jest winny a nie ilosc meczy.

0

@Mathoue ale co ty pieprzysz za farmazony ? Zobacz wogole ile Eriksen grał, gdyby to byl Griezmann czy inni co grali tyle meczy i minut to bym ci tylko przytaknał. Eriksen bardzo malo gral w tym sezonie wedlug mnie, rozegral polowe tego co np Griezmann

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?