0

@olejtm gwiazda na euro ? Zeby kogos nazywac gwiazda to przynajmniej musialby miec miejsce w pierwszej 11 i miec umiejetnosci, a nie typ co nie miesci sie do 11 i wchodzi z ławki, a jak wchodzi to jeszcze kaleczy lub sie łamie

0

@Ghotti za Griezza bodjaze jest jes,cze 75baniek do zamortyzowania, takze 60baniek nie mozemy za niego dostac tylko 75+ zeby wyjsc na 0 a najlepiej na jakis plus

0

@Keson ogolnie z Cou to Barca jest w czarnej dupie. Okolo 50baniek do zamortyzowania za niego zostalo czyli potencjalny klub ktory chcialby go kupic musialby tyle zaplacic albo poprostu znow go wypozyczyc

1

@vangoor nie puszcza go za free bo trzeba bedzie odszkodowanie mu zaplacic za zerwanie kontraktu. Tez bym wolał go teraz puscic, ale to wszystko zalezy jakie cyferki sa zapisane na kontrakcie wrazie zerwania

1

@geass jest jedno ale.. trzeba chcieć i gryzc murawe

0

@Naker dzisiaj jak napadziory z Hiszpani beda miec swoj dzien, to oni Polakow zajada w 1 polowie bo nasi kondycyjnie tego nie udzwigna do tego ich zezlomuja i naszczelaja goli. Oczywiscie jak Morata czy Moreno beda mieli swoj dzien, ogolnie obstawiam ze dostana na pysk i na tyle skonczy sie znowu wielki turniej dla tych pseudo pilkarzy, gdzie jeden do strzelania goli potrzebuje Mullera i innych ziomali, drugi potrzebuje Chielliniego, Bonucciego i de Ligta zeby tylu farfocli nie wpuszczac a jeszcze jeden zeby dobrze grac to potrzebuje swoich ziomkow z Napoli

0

@Naker rozumiesz to ze mnie wkur*iaja te ich wypowiedzi ? Tak jak Bednarek co pieprzyl o husarii ? A pozniej dostaja na pysk i wilkie oczy robia... a w studiu rozwiazuja słupki i licza kto musi zgubic pkt a kto musi zapunktowac zeby te pachołki przeszly dalej. Prosze cie, ta pseudo repka i ci w studiu co przed meczem przegaduja sie ile Polska wsadzi goli a po meczu rozwiazuja słupki matematyczne to to jest poprpstu wstyd. Bo zeby obstawiac ile goli maja strzelic czy cos to najpierw trzeba umiec grac w pilke, a nie dawac sie objezdzac przez jednego noname'a ze Slowacji jak pacholek treningowy i do tego ten gwiazdorski recznik na bramce z Juve... dramat

0

@Progressive kto jeszcze oprocz nich ?

0

@sonek znajomy polecial do Tunezji za 1300zl za osobe (all inclusive). Wiec przemysl to czy w Polsce tak tanio bedziesz mial wakacje..

1

@Esio uwazaj lepiej... dostalem tam 2 mandaty w jeden dzien.... dramat, uwazalem i staralem sie jechac 70 ale chwile sie z kims zagadasz troszke przyspieszysz i juz masz wieksza srednia, a tam bodajze 37km jest pomiar.. i dostalem tam 100zl i 2 pkt inspowrotem tez, za kazdym razem 82km/h....

0

@kamilop za 15mln to strzal w kolano. Za niego chyba jeszcze jest 50mln do zamortyzowania takze jak go puszcza za 15baniek to goscia nie bedzie a placic nadal trzeba bedzie, tu tylko bedzie wchodzic w gre wypozyczenie raczej

0

@mekston takich przypadkow bylo wiele. Eto'o jak poszedl na wymianke za Ibre tez osiagnal sukces tylko 100 razy wiekszy bo zgarnal tryplet

0

@mekston no i co z tego ze zakonczyl z mistrzostwem ? Zaraz znowu bedzie tak ze Atleti dlugo tego mistrzostwa nie powącha

1

@kakusus nie jest wstydem bycie Polakiem, tylko wstydem jest to jak tak duze panstwo jak Polska na tle takiej Slowacji moze dac tak dupy... smieszne jest to ze w tym kraju nie ma pozadnych szkolek pilkarskich ktore wyszkolilyby jakies talenty ktore potrafily by cos grac.. i to nie jest problem tylko repki bo kluby nie sa lepsze... patrz Legie ktora dostala wciry od Dudelange w ktorej pilkarze graja hobbistycznie bo normalnie pracuja na etatach a sport i pulka nozna jest dla nich na drugim planie. Ja rozumiem gdyby Polska byla w grupie gdzie sa Węgry i dostawalaby wciry od Portugali Francji i Niemiec. Boli to ze te mniejsze państwa od Polski sa sportowo (w pilce noznej) przed nami.... i Polacy nie potrafia z nimi wygrac.

0

@LeoMessi1994 ogladalem, ale to jest chyba 1 a juz 2 czesc tez jest. Ja lubie tego typu filmy wiec mi sie bardzo podobal, 2 czesc tez jest fajna, ale jednak 1 byla lepsza

1

@Skila_nie_kupisz napisalem to ze teraz nie potrafi

3

@Barcamoja ten kraj pod rzadami PiSu dawno zatracil swoje te walory. Ale po co mam ich wspierac ? To wole naszych skoczkow wspierac albo siatkarzy bo oni maja swoj poziom i wiesz od poczatku ze oni beda walczyc

0

@LeoMessi1994 masz na stronie streszczenie ;p

10

@Naker kibicem to jestem Barcy, repki Włoch i Hiszpani. Nigdy nie bywałem kibicem hehe. Troche wstydu mam za te kompromitacje przez Barce, ale za caloksztalt to jaki oni kiedys poziom prezentowali to nie jest mi wstyd bo duzo osiagneli czy tryplety czy sekstet to mozna byc jedynie dumnym, a nasi Polscy kopacze to tylko wstyd, pompowanie balonika a pozniej budzenie sie z reka w kiblu, jeszcze ten wywiad Bednarka i pieprzenie o husari xd zenada

28

@kakusus wszyscy nie, ja sie pod tym nie podpisuje, wstyd byc kibicem tych kopaczy ktorzy praktycznie co turniej przynosza tylko wstyd

0

@Meskalina no i coz z tego ze zobaczyl taka kase ? Na obecna chwile wybral lepszy klub z lepszym projektem i pieniedzmi, bylo do przewidzenia ze nie kazdy tu dojdzie o ktorych byla mowa

1

@forest poogladaj sobie filmiki jak CR7 potrafi dryblowac, to ze teraz nie potrafi juz to chyba przez to ze do njamlodszych nie nalezy

0

@lukas10 nicki ci sie popier*oliły xd, ale spoko nic sie nie stalo :D

1

@karszun zakonczyl kariere reprezentacyjna

0

@damian16161212 nawet jak zostawia serducho na boisku i manite na pysk dostana to tez nikt nie bedzie mial pretensji ?

0

@swiergol2 aaa to ja takie gadanie juz slysze chyba od czasow jak jeszcze Krzynowek czy Smolarek grali w repce takze to juz jakby troszke czasu minelo, a nadal jest to samo. Wiem ze w podobnym czasie Polacy chyba wsadzili 10 czy 11 bramek San Marino (juz nie pamietam dokladnie). Ale taka gadka ogolnie o tym to juz troche czasu trwa, a co turniej to to samo

1

@mrboom nie do konca. W 1 kolejce tak bylo, teraz Slowacja-Szwecja o 15 a my jutro o 21 i przed nami jeszcze mecze Portugali z Niemcami i Francji z Wegrami, a oni sa przeciez w ostatniej grupie a graja przed nami. Taki maly miszmasz jest w 2 kolejce i faktycznie jakos nie pokolei

0

@eXi Hiszpany jak mysla o awansie z 1 miejsca to beda musieli z nami wygrac

1

@LeoMessi1994 jakby to powiedzial moj kumpel, to lecisz do kibla robisz pamieciowe i gasissz pozar xd

0

@koziar ale to nadal nie dalo mu trofeum z repka... szkoda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?