0

@DonAndresFCB i dobrze. Gdyby Suarez nie mial kontuzji to prawie wgl by niegral

1

@IAmLegend Jovic zginal bo nie gra praktycznie. Tylko Benz Benz i Benz czasem na jakies kilka min wejdzie i tyle (wiem zagral tam jakis mecz czy 2 od 1min) ale ogolnie gra jakies ogony. Haaland gdyny przyszedl do Barcy teraz to tez by skonczyl jak Jovic. Dobrze ze wybral BVB

1

@Croocers tylko ze Halland u nas by ogladal plecy Suareza. Dobrze ze poszedl do BVB to byl krok do przodu. U nas byloby tak jak z Joviciem w Realu

0

@lucca87 znaczy do pakietu rodzinnego w Cyfrowym polsacie musialem ekstra dokupic eleveny i polsaty sport premium.

0

Co ten Halland japitole. Jakie golazo

0

@Witekk10 tylko ze to juz smieszy powoli. Bo bylo info o tym, duzo uzytkownikow sie tu wypowiadalo a dalej jakies bezsensowne pytania na to samo

0

@robsesh niechce mi sie wierzyc ze on tam robi do picu bez wyplaty. Na 100% ma fajna sumke na miesiac

0

@lucca87 hmm ja mam cyfrowy polsat z pakietem rodzinnym do tego byly eleveny i polsat sport premium (gdzie lm puszczaja) i place jakos niecalem 95zl

0

@kodi77 o moj Boże.. czy ty to widzisz... te tematy sa tu walkowane codziennie po 100razy a i tak sie znajdzie geniusz ktory zada takie wlasnie glupie pytanie i zrobi z siebie posmiewisko...

0

@Lordzi wole hiszpanska druzyne w kolejnej fazie niz angielska. Trzeba im pokazac gdzie ich miejsce

0

@barcelonaLM jak ogladasz troche mecze ligi angielskiej z Live w roli glownej (przynajmniej jakies skroty) to zauwazysz ze po 1) Live w tym roku traci duzo wiecej bramek niz w tamtym roku, ogolnie chodzi mi o to ze obrona sie bardziej podziurawila niz rok temu i po 2) duzo meczy w lidze ostatnio zagrali na 1-0 nie mowie ze kazdy po kolei ale bylo ich dosyc kilka ze wygrywali 1-0 wiem ze to nadal wygrana i nadal 3pkt ale na LM to moze byc za malo. Na Lige wystarczy ale nie na LM.

0

@lucca87 w tv :D

0

@ShinobiQWE sprobuj sport365.sx

0

@El Ronaldinho to kijowo ogladasz mecz... jak nie potrafisz rozpoznac zawodnikow po nr na plecach. Ehh

0

@neymarjr_143 oby dobrze mowil. Niech sobie tam pokopie. Mistrz Francji z reguly bedzie mial co rok. Mam nadzieje ze BVB ich wyrzuci za burte

0

@Mathew86 karty histori w Ligue 1 xd. Tam sa jakies karty ? Odkad szejk objal ten klub to mistrz z reguly jest znany na poczatku sezonu hehe. Ale fajnie ro napisales

0

@robsesh co innego ? Czyli co ?

0

@Vallium tak to jest jak kolejny prezydent musi wyjsc spod skrzydel Bartka, a Font to glowny kontrkandydat ktorego trzeba szybko obrzucic gownem zeby mial jak najmnejsze poparcie

0

@robsesh co ? Xd. Jak nie zarabia ? Na zasilku dla bezrobotnych tam jest ? Albo ma etat na jakies produkcji dodatkowo xd

1

@Gomess a tobie jakby zostalo 1,5 roku siedzenia przy korycie to tez bys sam od niego odszedl majac tam koryto pelne milionow?

0

@sebasek99 tak cos bylo. Nie doszla, zlamala noge po drodze i smjest na l4

0

@Cochise kazdemu sie spieszy do koryta, rachunki gonia trzeba rodzine utrzymac wiesz jak to jest xd

0

@xixi @SuperPatsonFCB a moze popatrzcie z drugiej strony ? Widzieliscie jakie zaangazowanie pilkarze mieli w rewanzach z Roma czy Live. Moze Abidal chcial tak powiedziec zeby im dac do zrozumienia publicznie ze graja do bani i zeby zaczli grac z zaanagzowaniem ogolnie zeby im wstydu zrobic itd. Osobiscie nie stoje ani pojednej ani po drugiej stronie. Z jednej strony wg mnie Abi dobrze zrobil a z drugiej nie. Nie mozna na to odpowiedziec tak zeby kazdy byl zadowolony. Przypomnijscie sobie Matchday w przerwie meczu z Live. Jak tam Valdek cos im tlumaczyl jak maja wyjsc zeby agresywniej pograc czy cos jak dobrze pamietam, to Alba siedzial i beczal zamiast sie ogarnac a jedni patrzyli w sufit toralnie wylaczeni a drudzy probowali go sluchac. Moze Abi chcial dobrze a wyszlo zle, jak juz trenerzy w szatni nie potrafili do nich dojsc to moze przez media zeby troche wstydu narobic i zeby sie obudzili.

0

@Ghotti obysmy jej z lzami w oczach za szybko nie skonczyli...

0

@lukasz159 lepiej na niego 20 niz 105 czy 120 za Dembusia czy Cou mimo swoich dobrych meczy w poprzednich klubach zaden z nich nie byl warty takich melonow

0

@negreanu w swietle Bartka wiekszosc prezesow wygladala lepiej a w rzeczywistosci to jedna mafia

0

@dv7wisnia Laporta ? Prosze cie... szkoda ze wiekszosc ludzi go pamieta TYLKO z dobrej strony, a tej dobrej strony bylo malo

0

@marcekkk o chlopie gdyby tak sie wydarzylo to ci pilkarze szybko zapomna po co szli do PSG xd

0

@FcBforever221 lepiej 20 na niego niz 105 za Dembusia ktory nawet jakbyl zdrowy nie byl tyle wart

1

@SinMistico tylko ze ten Perez jakos nie porywal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?