Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LjakRoberciik piszesz zlewać i dobrze, ale im odpisujesz po chwili :D przy którym odcinku jesteś? Wkreciles się już? 1 sezon całkiem spoko. Z początku się dłuży, ale końcówka sezonu dobra.
1
@Nazio_87 coś mało tych ministerstw. Na ten moment jest bodajże 17, co z resztą? Rozwiązana będzie czy nie ma info w temacie pozostałych?
2
@barcanawieki nie, tym lepiej bo ciągle masz to przed sobą. Ja również lubię fantastykę i dla mnie to zdecydowanie top1 seriali. Poza tym rok temu odświeżyli wersje i na hbo bodajże w 2 lub 4k można oglądać. Coś pięknego ;)
0
@LjakRoberciik da pisowi
0
@barcelonaLM kurde trochę nie rozumiem na jakiej podstawie można powołać dublerow? to teraz opozycja może sobie powołać dublerow za dublerow? :D
0
@barcelonaLM ok dzięki za odpowiedź, to faktycznie dość patowa sytuacja wydaje się. Kolega @Matheu12 napisal ze moga tak jak PiS wywalić wszystkich z TK. Jak? :P @barcelonaLM tlumaczt powyżej że to nie takie proste niestety
0
@barcelonaLM a te mniej legalne to co? Czyli dobrze rozumiem przez to co piszecie jest duży problem ze zmianą TK, a co za tym idzie problem z odwołaniem np prezesa NBP i innych instytucji, bo mimo iż Sejm zagłosuje za ich odwołaniem to następnie o ile dobrze myślę trafić muszą jeszcze przed trybunał, a ten ich nie odwoła, a zachowa jeśli będzie propisowski prawda? :/
0
@Kgorecki2500 Wiplera docenili? Podobno po ogłoszeniu jego i po jego wystąpieniach sondaże konfy leciały na łeb na szyję z rekordowych 16% na wynik 7% taka robotę zrobił :) łatwo zrobić polowanie na czarownice i JKM obwiniać oczywisice, tylko jego wypowiedzi nie pokrywają się w czasie ze spadkiem poparcia konfy, a co do Wiplera wręcz przeciwnie ;) kiepska postać, nijaka i mysle ze to mogło odstraszyć wielu wyborcow, ale to domysły
1
@agaFCB ja bym się tak nie uprzedzał ;) mamy tendencje do mówienia "kiedyś to było, a teraz już nie ma.." takie trochę jak to mówią młodzi boomerskie to, nie? :p z tego co widziałem na nagraniach od znajomego to bekowo wyglądały spojlery, a dodając do tego fakt że on to taka "oferma" i specyficzny człowiek typowo nadający się do takiego serialu to może być dobrze :D
2
@agaFCB wracają, w styczniu premiera będzie nowych odcinków :D znajomy był miesiąc temu na Gran canari siedział miesiąc i nagrywali nowy sezon xD
0
Czy ktoś jest w stanie w skrócie wytłumaczyć mi jak i czy w ogóle jest sposób na zmianę członków trybunału konstytucyjnego czy są oni nietykalni i musimy czekać do końca kadencji? Pytam, bo jak wiemy TK ma duża władze i jest obsadzony teraz ludźmi z PiSu, więc ciężko może być cokolwiek zmienić gdy oni będą pewne rzeczy blokować
0
@tomek8756 dodałbym do powyższych wyprzedzanie na zakręcie
1
@gumaz jeśli nie masz opanowanej dobrze sztuki obrony to uciekasz, a nawet jak masz to czasami może lepiej uciec. W mojej ocenie niewarto ryzykować życia i zdrowia, nigdy niewiadomo co psycholowi z nożem odwali. Nie ma co zgrywać kozaka niepotrzebnie, chyba że sytuacja jest wyjątkowa i stajesz równocześnie w obronie kogoś innego.
0
@DCHX tak, bo docelowo gdyby referendum się udało to PiS uzylby tego jako argument kontr Uni, przyblokowal veto w parlamencie i szantażował, że będzie vetowac wszystko jeśli nie odblokują KPO. Brzmi jak dobry plan walczyć z Unia i grać na wykluczenie z niej, aby zabetonowac kraj bardziej. Hmm zastanawia mnie jeszcze jedna kwestia. Jak do tego podchodzą inne kraje w Europie? Nikt z tym problemu nie ma, każdy poza nami i prorosyjskimi Węgrami potulnie przyklaskuje UE i nikt sobie sprawy z potencjalnych konsekwencji jakimi straszy pis nie zdaje? ;>
0
@Nazio_87 interesujący moment na betonowanie sądów, zapewne przypadkowy :D
0
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Poleca ktoś jakąś spoko poduszkę do samolotu?
0
@ProMILs faktycznie nie zauważyłem. O ile dobrze wygooglowalem to średnia cena jednego wielbłąda to jakieś 15tys zł, więc spokojnie ponad bańkę bym dostał :D chyba bym nie zamienił mimo wszystko, ale kusząca propozycja haha
1
@cchesterr43 haha bekowe. Wyszło mi 81 :D ciekawe jaki jest min/max :P
0
@Krisgum @pt9 ja kupiłem ostatnio z ultradesk. Niby gamingowe ale ten model level 2 nie ma żadnych tandetnych neonow. Sklep i marka legitna bym powiedział, ale na pewno nie top. Ja nie wymagałem wiele od biurka, bo nje wiedziałem czy de facto będę z tego korzystać często więc poszedłem w opcje ekonomiczna. Korzystam 2 tygodnie jestem zadowolony póki co. Blat jest kiepskiej jakości, ale w cenie 600zl to ciężko nawet mechanizm na allegro znaleźć. Jak komuś zależy na lepszym blacie to można sobie samemu zakupić osobno i przykręcić do stelaża
2
@Adas82 z początku jak zamieszkaliście razem to tak nie było? Z czasem zaczęła olewać? :p kiepski prognostyk jak zaczyna się wykłócać gdy zwracasz uwagę
0
@Czarny_ck tak jest i te czasy to im się trafiły jak ślepej kurze ziarno. Pod przykrywką covida, wojny mogli kręcić walki na potęgę i cała zajebista jedna z najwyższych inflacji w Europie przez długi czas tłumaczyć właśnie tym :)))
2
@bartekvisca nie odczujemy tego jakoś bardzo przynajmniej jeśli chodzi o poziom życia. Ceny będą rosnąć, rozdawnictwo będzie trwać. Wyjść z tego szitu jaki narobił PiS to prędko się nie uda. Natomiast na pewno na lepsze zmieni się kwestia sądownictwa, poszanowania konstytucji, nasze relacje w UE, prawa ludzi i nie będzie aż takiej propagandy i takiego jawnego kretactwa i tylu afer i walków, bo tu codziennie już coś wychodziło i nie dało się tego słuchać.
8
@Fake69 prezydent wyznaczy partie która ma dać propozycje rządu. Pewnie będzie to pis, który zaproponuje ministrów i premiera Kaczyńskiego. Sejm to odrzuci bo opozycja ma większość i następnie ta opozycja (o ile się dogadają ale raczej tak) zaproponuje i wybierze swój rząd, premiera i ministrów. Potrwa to wszystko 2 miesiace.
0
@DonMatteo901 przecież oni nie wygrali wyborów samodzielnie i będą musieli realizować te obietnice w koalicji, a to jednak trochę zmienia, bo może nie być im tak łatwo cokolwiek przepchac (na co osobiście liczę). Ja nie jestem za Tuskiem, ale udostępniać i pisać takie głupoty to też xD
0
@bartekvisca przecież wiele się tam nie zmienia. Będą mieli tyle samo lub nawet więcej mandatów co w poprzedniej kadencji.
1
@Sulimo a nie dodalbys do tego sosnierza o jedzeniu psów i memy z zataczajacym się Sławkiem który żenujące sceny i cytaty odgrywał podczas wystąpień swoich?xd mi się wydaje że każdy kamyczek dołożył do tego ogródka od siebie. Tak się zaorac na parę tyg przed wyborami to trzeba umieć
1
@kuz a) dlatego i tak musiałby częściowo być w lokalu.
B) nie rozumiem, dlaczego sprawniejszy? 1 kliknięciem jesteś w stanie w apce tożsamość swoją potwierdzić czyli dużo szybciej niż weryfikacja w lokalu
C) zgadza się, ale dalej to nie rozwiązuje kwesti tajnosci wyborów