Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Co za idiota co za bzdury gada kibice nie gwiazdali na piłkarzy tylko na sędziego! Cepie jeden mam nadzieje ze to czytasz i jak się nie znasz to się nie odzywaj! Jak można takie bzdety na antenie wygadywac! To nie Real żeby gwizdac na swoich! Skończ komentować mierna imitacjo komentatora!
0
Znam Twój ból, przejechaliśmy się na tym samym.. ;p
0
Oglądnij True Detective szybko to odhaczysz bo jest krótkie, a wg mnie ten serial jest genialny. Właściwie to coś w formie tak jakby długiego filmu. Polecam. W ogóle są dwa sezony, żadnego nie widziałeś?
7
Jest i Lewy. Bayern mnie przeraża nie chciałabym zbyt szybko na nich trafić w LM..
0
Obstawilem z niemieckiej właśnie te drużyny ;)
0
Podobnie obstawilem poza United nie przekonują mnie
0
Postawiłem na Piast kurs zachęcił a jaga coś bez formy i z kontuzjami
0
Jakieś pewniaczki do obstawki na dzisiaj?
0
Sporting przegrywa pierwsza połowę 2:0 w dodatku grają w 10. Przedmeczowy kurs na ich rywali wynosił 21...;o ktoś dobrze posmarował^^
0
Legia juz polegla, a wg mnie miała wiesze szanse. Czas na Lecha wydaje mi się, że Fiorentina wyjdzie podstawowym składem i pogromi naszych, a jeśli tak się stanie wejdzie mi kupon :) jeśli Lech wygra to kupon nie wejdzie, ale cieszyć się będę więc nie ma tego złego ;p
0
Oboje przegrają
0
Każdy ma prawo do własnego wyboru i nie wydaje mi się, aby Hulk ze swojego był niezadowolony ;) natomiast my - kibice i owszem, szkoda chciałbym pooglądać go grającego w lepszej lidze.
0
Czemu masakra. Ja wczoraj obstawilem 5 meczy ale Gent celowo pominąłem, różnie mogło się skończyć meczy wyrównany
0
Jeśli o mnie chodzi możesz być spokojny, nie jestem typem płaczącego dzieciaka jak niektórzy tutaj, co po przegranym meczu płaczą i narzekają jakich to my nie mamy problemów ;)
0
Ok, ale nie wiem po co to porównanie do pionków i Luisa Adriano. A może lepiej przypomnijmy, że te pionki z BATE nie tak dawno rozgromiły Bayern Monachium 3:1 hę? co to ma do rzeczy to juz historia, liczy się teraźniejszość i ze zwycięstwa Barcy i wysokiej formy zawodników zawsze każdy ma prawo się cieszyć
1
I co z tego? Ja się zachwycam jak zawsze nie samym zwycięstwem ale pięknem gry naszych zawodników.
0
Verma wygrywa wszystkie główki
0
Busquets co za zawody brawo!
1
Ale miło się patrzy na nich dwóch, taka kombinacja i mimo że nie padła bramka oboje się do siebie cieszą coś pięknego :))
1
Rakitic co za dno :/
4
Rakitic zaczyna swoje show. 2 kontakty 2 podania w 1min i 2 straty..
0
Kontuzja w 15min
0
Kanał nr 38 ;)
0
Na El Classico myślę, że Lucho wykorzysta nasze atuty i zamuruje bramkę starając się wykluczyć Jesse. Będziemy liczyć na jakąś bramkę z kontry, aczkolwiek może być ciężko, bo Wasz Navas prezentuje ostatnio wysoki poziom.
0
Zapewne chodzi Ci o multilige. Na żywo co chwile przełączane są transmisję między wszystkimi meczami pokazujące najciekawsze fragmenty. Przełączają na ten mecz w którym w danym momencie coś się dzieje. Nie pamiętam który to kanał ale jest na nc+
0
Ja czasami bywam. Klub jest na prawdę fajny, nawet powiedziałbym jeden z lepszych w jakich miałem okazję być, ale jak zawsze atmosferę tworzą ludzie, więc zależy od dnia i imprezy :) polecam.
0
Ja też, dokładnie tam samo i juz nie mogę się doczekać :)
0
Co prawda już po północy, ale jak coś polecam się na przyszłośći^^
0
Oczywiście :) ale zawsze musi być jakiś progres jeśli się dobrze rządzi.
13
Napisał gimbazjalista ;p bez urazy, ale wiele o naszym kraju i dorosłym życiu wiedzieć po prostu nie możesz :) w takim razie nic tylko się cieszyć, że PiS ma władzę absolutną.. Zobaczymy co zdziałają przez najbliższe 4 lata, bo po tym czasie wymówek nie będzie właśnie z racji, że mają pełną władze :)