5

Co za idiota co za bzdury gada kibice nie gwiazdali na piłkarzy tylko na sędziego! Cepie jeden mam nadzieje ze to czytasz i jak się nie znasz to się nie odzywaj! Jak można takie bzdety na antenie wygadywac! To nie Real żeby gwizdac na swoich! Skończ komentować mierna imitacjo komentatora!

0

Znam Twój ból, przejechaliśmy się na tym samym.. ;p

0

Oglądnij True Detective szybko to odhaczysz bo jest krótkie, a wg mnie ten serial jest genialny. Właściwie to coś w formie tak jakby długiego filmu. Polecam. W ogóle są dwa sezony, żadnego nie widziałeś?

7

Jest i Lewy. Bayern mnie przeraża nie chciałabym zbyt szybko na nich trafić w LM..

0

Obstawilem z niemieckiej właśnie te drużyny ;)

0

Podobnie obstawilem poza United nie przekonują mnie

0

Postawiłem na Piast kurs zachęcił a jaga coś bez formy i z kontuzjami

0

Jakieś pewniaczki do obstawki na dzisiaj?

0

Sporting przegrywa pierwsza połowę 2:0 w dodatku grają w 10. Przedmeczowy kurs na ich rywali wynosił 21...;o ktoś dobrze posmarował^^

0

Legia juz polegla, a wg mnie miała wiesze szanse. Czas na Lecha wydaje mi się, że Fiorentina wyjdzie podstawowym składem i pogromi naszych, a jeśli tak się stanie wejdzie mi kupon :) jeśli Lech wygra to kupon nie wejdzie, ale cieszyć się będę więc nie ma tego złego ;p

0

Oboje przegrają

0

Każdy ma prawo do własnego wyboru i nie wydaje mi się, aby Hulk ze swojego był niezadowolony ;) natomiast my - kibice i owszem, szkoda chciałbym pooglądać go grającego w lepszej lidze.

0

Czemu masakra. Ja wczoraj obstawilem 5 meczy ale Gent celowo pominąłem, różnie mogło się skończyć meczy wyrównany

0

Jeśli o mnie chodzi możesz być spokojny, nie jestem typem płaczącego dzieciaka jak niektórzy tutaj, co po przegranym meczu płaczą i narzekają jakich to my nie mamy problemów ;)

0

Ok, ale nie wiem po co to porównanie do pionków i Luisa Adriano. A może lepiej przypomnijmy, że te pionki z BATE nie tak dawno rozgromiły Bayern Monachium 3:1 hę? co to ma do rzeczy to juz historia, liczy się teraźniejszość i ze zwycięstwa Barcy i wysokiej formy zawodników zawsze każdy ma prawo się cieszyć

1

I co z tego? Ja się zachwycam jak zawsze nie samym zwycięstwem ale pięknem gry naszych zawodników.

0

Verma wygrywa wszystkie główki

0

Busquets co za zawody brawo!

1

Ale miło się patrzy na nich dwóch, taka kombinacja i mimo że nie padła bramka oboje się do siebie cieszą coś pięknego :))

1

Rakitic co za dno :/

4

Rakitic zaczyna swoje show. 2 kontakty 2 podania w 1min i 2 straty..

0

Kontuzja w 15min

0

Kanał nr 38 ;)

0

Na El Classico myślę, że Lucho wykorzysta nasze atuty i zamuruje bramkę starając się wykluczyć Jesse. Będziemy liczyć na jakąś bramkę z kontry, aczkolwiek może być ciężko, bo Wasz Navas prezentuje ostatnio wysoki poziom.

0

Zapewne chodzi Ci o multilige. Na żywo co chwile przełączane są transmisję między wszystkimi meczami pokazujące najciekawsze fragmenty. Przełączają na ten mecz w którym w danym momencie coś się dzieje. Nie pamiętam który to kanał ale jest na nc+

0

Ja czasami bywam. Klub jest na prawdę fajny, nawet powiedziałbym jeden z lepszych w jakich miałem okazję być, ale jak zawsze atmosferę tworzą ludzie, więc zależy od dnia i imprezy :) polecam.

0

Ja też, dokładnie tam samo i juz nie mogę się doczekać :)

0

Co prawda już po północy, ale jak coś polecam się na przyszłośći^^

0

Oczywiście :) ale zawsze musi być jakiś progres jeśli się dobrze rządzi.

13

Napisał gimbazjalista ;p bez urazy, ale wiele o naszym kraju i dorosłym życiu wiedzieć po prostu nie możesz :) w takim razie nic tylko się cieszyć, że PiS ma władzę absolutną.. Zobaczymy co zdziałają przez najbliższe 4 lata, bo po tym czasie wymówek nie będzie właśnie z racji, że mają pełną władze :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?