1

Przede wszystkim nie jest żal marnowanie takiej fajnej pogody co nie? Haha :D

0

Możesz mi wyjaśnić o co chodzi z tym Reusem? Nie jestem w temacie, a dużo osób o tym piszę. Z góry dzięki.

1

Akurat w końcu sędziowanie w tej fifie poprawili. Karnych jest dużo, ale są gwizdane prawidłowo o bardzo dobrze można się pokiwac i wymusić faul. Trzeba się przestawić i nauczyć lepiej odbierać piłkę, a nie jak w każdej poprzedniej fifie na pałe byle by wleciec w gościa. Inna sprawą jest to, że automatycznie sterowani obrońcy przez komputer są ułomni i sami faulują..

0

No to jak tutaj Sandro z Munierem nie będą błyszczeć to już nie wiem kiedy i gdzie.

0

Obstawiam remisowo, ale chciałbym żeby dostali ostry łomot od PSG.

0

Bardzo dobra wiadomość. Szczerze to już długo się zastanawiałem jak Luis wytrzymuje tyle czasu grając bez przerwy w podstawowym składzie i jak się okazuje coś jednak było na rzeczy. Oby problemy zostały zażegnane na długo.

0

Widzisz.. Ja podzielam Wasze zdanie na temat Sandro i Munira. Natomiast to o czym pisze Korbel, a mianowicie ten pstryczek i nie wiem być może odebrał to jako wywyższanie się Cosina nad innych to ja jestem zdania, że każdy może się mylić. Ja sam przyznaje się, że byłem zdania, aby Roberto sprzedać, ale nigdy w życiu nie mieszałem go z błotem, a tu zostałem wrzucony do jednego worka z innymi. Każdy ma prawo się mylić i nikt mi nie wmówi, że Ci co byli za Roberto zawsze bili mu brawo.

1

Jak widzicie dalej przyszłość Sandro i Munira? Trochę przykre jest to, że właściwie na ławce nie mają żadnej konkurencji są pierwszymi zmiennikami MSN, a w dalszym ciągu nie są w stanie przekonać swoją grą nas kibiców, a co dopiero Lucho. Taka sytuacja ciągnie się dość długo, bo już w zeszłym sezonie debiutowali..

0

Sam chętnie bym pojechał niestety kasa mnie ciśnie teraz :/ a w Barcelonie ceny są bardzo wysokie, a jak już tam będziesz to umówmy się nie ma co oszczędzać i trzeba liczyć 50-100€ dziennie. Więc drugie 1500 trzeba wziąć..

0

Na wydechu jest xd

1

Villa i Ronaldinho na krótkie wypożyczenie i przenieść się do magicznej przeszłości, zobaczyć ich jeszcze raz chociaż przez chwile :) edit miało być w temacie o Villi..

1

Trochę drogo jak za bodajże dwa kanały..

3

Już żaden zespół nie wydaje się być taki straszny nam zawsze. Pierwszy raz czuje, że z każdym mamy szansę, a wyjście z grupy jest bardzo realne. Ba, nie wyjście z grupy będę uważał za niespodziankę.

0

Oczywiście chodziło mi o jego początek sezonu w Barcelonie. Powszechnie wiadomym jest, że zadebiutował w El Classico :)

24

Luis już chyba zapomniał ile setek marnował początkiem zeszłego sezonu. Nic w tym złego trzeba złapać rytm i formę, wszystko wróci do normy i jestem pewien, że w drugiej części sezonu los się odwróci, a nasze MSN zacznie strzelać jak na zawołanie ;)

0

Słyszałem coś o wikingach, że spoko serial i chyba też się zabiorę skoro mówisz, że szukałeś czegoś podobnego do Spartakusa, bo właśnie też za takim czymś się rozgladalem :)

0

A czy ktoś ujmuje zasługi reszcie chłopaków? Każdy zdaje sobie z tego sprawę, że nasz cały zespół zagrał dobrze i nie tylko Milik i Glik, bo wiadomo było, że są w wysokiej formie, ale to Ci którzy byli niedoceniani pokazali się z dobrej strony np. Grosicki, Pazdan, Mączyński czy nawet Wawrzyniak! Lewy jest zwieńczeniem tego wszystkiego, bo gra fenomenalnie. To z Tobą jest coś nie tak jeśli denerwuje Cię to, że mamy powody do uwielbienia naszego rodaka, który obecnie jest w gronie najlepszych piłkarzy świata.

0

Początkiem grudnia będzie ogłoszona pierwsza piątka lub trójka, następnie miesiąc do gali w Zurychu. Szczegółów nie pamiętam.

0

Mi taka kolejność również pasuje, ale szczerze wątpię, że całe podium będzie z Barcelony. Głosy będą podzielone.

0

Tak jak nad tym wszystkim pomyśleć to skoro Ronaldo jest goleadorem to przecież Lewy już praktycznie dogonił go w liczbie bramek w tym roku. Następnie można popatrzeć na wkład dla drużyny. Jakie trofea zgarnął z Realem Ronaldo i jak grał z poważniejszymi przeciwnikami? Odpowiedzcie sobie sami. Natomiast Lewy z Bayernem ugrał więcej i nie raz był decydujący w ważnych meczach taka jest prawda. Ronaldo oczywiście ma sławę i popularność, ale Lewy ostatnimi osiągnięciami również zdobył popularność na całym świecie. Nic nie sugeruje, bo sam jeszcze parę dni temu uważałem, że nasz rodak nie ma szans na podium złotej piłki, ale czy aby na pewno?

5

Jutro do roboty a tutaj taka bomba i spać nie idzie ;d no cóż jak się nie cieszyć z historycznego awansu raz się żyje zdrowie!

0

Profil zawodnika i zdolności jak najbardziej na miejscu, ale nie to nazwisko :p

0

Pewnie nie dziwi. Ciężko stwierdzić czym kierował się klub kontaktując go może liczyli, że nasz sztab go wyleczy, a później nie będzie łapał już tylu kontuzji. Mimo wszystko trochę kiepsko ulokowane pieniądze. Poza transferem trzeba pamiętać o pensji. To samo Mathieu. Lubię ich co prawda, ale doświadczonych stoperów już mamy. Za tą kasę przydałby się jakiś młody zdolny.

0

Tak wchodziłem wiem :) tylko dla przykładu podałem te 10 lat, a 19 jeszcze nie interesowałem się piłką nożną byłem za mały :p fajna zabawa jeśli ktoś ma dobrą pamięć.

1

Dokładnie. Co nie zmienia faktu, że Verma jeśli ominęłyby go kontuzje byłby na prawdę idealnym rozwiązaniem, bo jest świetny.

0

Ja mam problemy z przypomnieniem sobie co robiłem w zeszły weekend, a w przeciągu tak krótkiego czasu mam sięgnąć pamięcią 10lat wstecz? Haha no way, odpadam :p

1

Sporo niższy? Bez przesady zawsze byli porządną ekipą. Teraz owszem są lepsi, ale jak dla mnie to celowe zakrzywianie statystyk i tyle. Co nie zmienia faktu, że Ronaldo spadła forma i każdemu lepszemu rywalowi ma teraz ciężko strzelić gola.

1

Dlaczego od sezonu 13/14, a nie odkąd jest w Realu?

0

6 zmysł. A tak na poważnie to swojego czasu sporo się tym interesowałem i dużo czytałem nie z gazet, ale śledziłem ruchy i wypowiedzi agentów i samego Pogby. Oczywiście oficjalnie nie mogli się wypowiadać, ale dało się co nieco wywnioskować z wpisów i wypowiedzi.

0

Nie no jak. Żadnej kary nie będzie bo nie ma żadnej umowy proste ;) oczywiście, że Barca może zmienić zdanie, ale szczerze wątpię w to. To jak gra to Twoje subiektywne zdanie mi się podoba i uciesze się jak informacja w lecie o jego transferze się potwierdzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?