0

Zaskoczenia transferowego nie powinno być. Pogba jest zaklepany i dogadany więc nie rozumiem po co te wszystkie dyskusje. Gazety zawsze będą serwować plotki i wszelkie insynuacje. Oczywiście przyjdzie jeszcze ktoś do ataku być może Nolito skoro właśnie jego życzy sobie Enrique. Zagadką pozostanie jeszcze klauzula Verattiego, ale to się tak szybko nie rozwiąże. Na więcej transferów raczej bym nie liczył.

1

Elegancko

0

Nie ma co się sugerować kosztami z zeszłym lat, bo jak widać wszystko się zmienia, zarówno ceny graczy jak i przychody klubów.

0

Ja podobnie jak i Ty też umieściłbym go może w tym TOP 6, ale tak jak mówisz bardzo dużo osób nie pamięta już tego co działo się w zeszłym sezonie, a patrzą tylko na ten. Zważywszy na to, że Leo teraz 2 miesiące jest kontuzjowany, a Ronaldo póki co bez formy to wyniki Lewego tym bardziej imponują całemu światu. Oczywiście nie przyćmi to najważniejszych osiągnięć o których nie da się zapomnieć czyli tripplete z Leo na czele, ale TOP 3 całkiem poważnie może zgarnąć jeśli utrzyma poziom.

0

Dokładnie, a w tym sezonie można już zauważyć problemy z wykańczaniem. Ostatnio zmarnował nawet ze 2-3 patelnie co wcześniej było nie do pomyślenia. Strzały z dystansu też słabo, zaczęło się w zeszłym sezonie od rzutów wolnych, ale w ostatnim meczu z Atletico chyba z tego co widziałem to każda jego próba strzału z dystansu wołała o pomstę do nieba. Takie czynniki i stopniowa obniżka tak jak mówisz mogą ukazywać wypalenie się zawodnika. W każdym bądź razie osobiście wstrzymałbym się jeszcze z taką oceną w tym sezonie.

0

Zgadzam się, z projektem i zmianą nazwy może być ciężko, bo tak jak mówisz wcale to tak kolorowo z racji pensji nie wygląda. Trochę grosza zawsze się odłoży, ale trzeba myśleć o wzmocnieniach i zmniejszaniu długu. Co do samego Pogby to myślę, że chociaż część środków jak nie większość kwoty na niego jest już na ten moment odłożona. Niby z racji bana udało się zakontraktować Arde i Aleixa, ale też te dwa okienka nie pociągnęły nam jakoś za kieszeń.

0

Co do Ronaldo to rzeczywiście ostatnio nie powala. Gra kiepsko, stara się na siłę strzelić gola strzałami z dystansu, w których jeszcze 1-2 sezony temu był mistrzem i wpadało wszystko czego nie dotknął, natomiast teraz często przestrzela, albo uderza za słabo. Forma na pewno spadła, być może jest spowodowana taktyką Beniteza? Jeszcze za wczas by to rozważać trzeba obserwować kolejne występy i poczynania Realu. Póki co nasi piłkarze również jakoś specjalnie nie błyszczą ;p

Lewy grał w poprzedniej części roku dobrze i solidnie, teraz błyszczy, lecz nie trwa to jeszcze długo, jeśli utrzyma taką formę do końca roku to jak najbardziej ma duże szanse na top3 i w sumie fajnie by było, ale do końca roku jeszcze wbrew pozorom sporo czasu.

0

Zanim polecą obelgi w kierunku federacji argentyńskiej to jeśli się mylę to poprawcie mnie, ale czy nie, aby kibice obwiniali Messiego, a nie sama federacja?

Edit. Co do samego gestu to bardzo fajne i myślę, że Leo zrobiło się miło gdy to zobaczył. Zawsze podkreślał, że reprezentacja jest dla niego ważna.

0

Nie wiem jak jest, ale wydaje mi się to bardzo prawdopodobne :) kłamstwa czy też nie. Moim zdaniem z racji, że jestem fanem Barcelony Messi jest dużo lepszy to oczywiste, ale nie można umniejszać nic Ronaldo. Już nie chodzi o same bramki, bo parę sezonów wstecz ciągnął jednak tą grę Realu i jednak zdobywał Złote Piłki na przemian z Messim, a to już dużo przy naszym cracku, który również miewał nie raz obniżkę formy taką jaką teraz ma Cristiano. Możliwe, że jego czas dobiega końca, najmłodszy już nie jest, ale ja się nie zdziwię jak wróci na szczyt z racji jego samozaparcia i chęci walki. Wsparcie kibiców i otoczenia zawsze jest potrzebne. Zakładam, że nawet Ciebie dobre słowa i pochwały rodziców w dzieciństwie podbudowywały :D

0

To żadna choroba ani kompleksy, po prostu ambicja. Ronaldo ciężko pracuje i potrzebuje takich słów, aby być w formie, mocniej trenować. Tak jest wg mnie przynajmniej chociaż mogę się mylić, bo psychologiem nie jestem. Jego psychika zapewne tak działa, jeśli przestanie się o nim mówić i dowartościowywać go to jego forma będzie spadać i tyle. A to, że on się obraża jeśli się tak nie mówi o nim to sorry, ale potraktujmy to z przymróżeniem oka i umówmy się jest to mało prawdopodobne. To są plotki, które popychają szmatławce, aby ciemny naród łykał to jak pelikan świeże rybki.

2

Jakie transfer obstawiamy na jutro? Kto będzie widniał na okładce MD? Hmm może tym razem ktoś z hiszpańskiej? Ja obstawiam Koke.

0

Całkiem dobrze jak na początek. Masz wyczucie, tekst spoko nagrałeś i nawijka spoko. Ale jakoś głos mnie nie powala, wydźwięk kiepski wg mnie. Popracuj może nad tonem, aby nie zaciągać i nie zmieniać wysokości dźwięku tylko rapować na jednej linii dźwięku. Dużo pracy, ale początek obiecujący, nie ma źle powodzenia :)

0

Hej sory, że powtarzam, ale było zamieszanie na końcówce meczu. Na pewno ktoś widział niedawno taką abstrakcyjną wizualizacje/projekt super stadionu uefa champions league. Nie mogę teraz tego nigdzie znaleźć.. Ma to ktoś?

2

Ma ktoś link do wizualizacji tego projektu wielkiego stadionu champions league?

1

Ja skończyłem dzienną logistykę inż i tak szczerze szału nie ma, ciężko z pracą. Jak wszędzie trzeba mieć znajomości..

0

Ja jestem zadowolony z naszej gry, gramy dobrze jak na naszą sytuację, a wierzę, że będzie tylko lepiej i zaczniemy wygrywać to kwestia czasu limit pecha musi się w końcu wyczerpać ;p ale masz rację da się zauważyć to o czym mówisz z tym, że mam wrażenie, że Ci co narzekają i nie wierzą w sukces to raczej sezonowcy ;)

0

O Andre Gomesie się nie wypowiem bo nie przyglądałem się mu nigdy. Oczywiście to tylko moje przypuszczenia, co do Coutinho pojawił się dzisiaj artykuł, że ma on być za drogi dla Barcelony, która z tego powodu zrezygnuje z jego transferu. Natomiast o Pogbie czytałem bardzo dużo na różnych portalach i z tego co wyczytałem to Barcelona jest skłonna wyłożyć na niego duże pieniądze, a nawet całkiem możliwe, że po cichiu jest z nim już dogadana i po lecie przyjdzie takie krążyły plotki, a wychodziły nawet z najbliższego otoczenia samego piłkarza. O Verattim marzyłem dwa sezony temu, a od zeszłego uświadomiłem sobie, że ten transfer nie będzie realny. PSG za nic nigdy go nie puści..

3

Podobać się może, natomiast trzeba wziąć pod uwagę, że Ci piłkarze grają w innych ligach. Coutinho nie miał okazji prezentować się na arenie międzynarodowej. Jest to inny typ zawodnika i wg mnie klub wie najlepiej kogo potrzebuje. Nie możemy budować drużyny na upodobaniach kibiców, bo z tego nie będzie nic. Ktoś się może nie podobać, ale jeśli przyjdzie i obojętnie za jakie pieniądze trzeba to uszanować bo jest w tym jakiś zamiar. Osobiście też lubię oglądać Coutinho, ale nie chce żeby do nas trafił, bo po prostu okaże się zwykłym średniakiem i nie pomoże w zdobywaniu najważniejszych trofeów no chyba, że jako zmeinnik to jestem na tak, ale nie jako podstawowy gracz.

1

Thiago jest bardzo szkoda, ale niestety nie ma się mu co dziwić miał i ma chłopak talent chciał grać więcej, a u nas grał bardzo mało i to była wina trenera. Co do Pogby i Cou to oczywiście to inna charakterystyka zawodnika tak jak mówisz - zgadzam się. Twierdzę również, że to klub i trener wiedzą najlepiej kogo nam trzeba do rozwoju filozofii i stylu gry.

2

Spoko, czyli nieistniejący Pogba ciągle zbiera lepsze noty za grę niż istniejący Coutinho :D No tak, ale Coutinho ma swoje 5min jest o nim głośno, błysnął kilka razy grając z takimi zespołami jak Aston Villa, a Pogba obniżył loty, bo całemu Juventusowi idzie słabiej w lidze. Z tym, że jak mówie cały czas Pogba zbiera lepsze oceny :) do spania ;)

0

Harnaś zachęca również ceną, jest mega tani i przy tym na prawdę nie najgorszy sam często swojego czasu pijałem ;) Zachęcam do spróbowania Perły Export, koniecznie export bo chmielowa mi nie podchodzi. Również nie wygórowana cena, a jak już jej raz posmakowałem to teraz jest moim pierwszym wyborem :)

1

Trzeba też wziąć pod uwagę, że gracz który przychodzi jako rezerwowy MSN będzie grał mało, a co się z tym wiąże? Bardzo prawdopodobna jest utrata formy. Każdy piłkarz jeśli nie występuje regularnie nie jest w stanie grać na wysokim poziomie.

0

A może chciał odejść w blasku chwały zdobywając potrójną koronę w ostatnim sezonie? Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym.

0

Nigdy nie byłem zwolennikiem jego transferu, ale skoro Lucho go chce to jestem przekonany, że wie co robi.

3

Co za bzdury co po niektórzy wypisują, aż nie da się czytać. Wielcy znawcy filozofii obecnej gry Barcelony. Wszyscy doskonale znacie potrzeby naszego klubu zarówno ekonomiczne jak i sportowe. Skoro Barcelona ogłasza, że Coutinho jest za drogi no to jest proste. Nie problem kupić gracza, który gra w kratkę w marnej lidze angielskiej mierzy 171cm, aby ten odbijał się od obrońców rywala. Jeśli klub uważa, że lepiej wydać nawet dwa razy więcej załóżmy na Pogbę to tak jest. Czy to takie trudne do zrozumienia? Po co wyrzucać pieniądze w błoto lub kupować kota w worku? Coutinho może czyścić buty Pogbie i taka prawda. Na treningu może mógłby się z nim mierzyć gdyby miał przeciwko sobie tyczki a nie rosłych rywali albo w konkursie ładniejszych strzałów chociaż nawet tutaj raczej by przegrał. Co za naród.. Wiecznie niezadowoleni. Kogo jeszcze byście kupili, a kogo sprzedali? Rakitic chyba out bo bez formy. A Lucho jeszcze zostaje czy zmieniamy trenera?

0

1. Nie gramy jak za najlepszych czasów i tak grać już nigdy nie będziemy bo futbol idzie do przodu i zmienia się jego filozofia.
2. Koszulki może i wolałem tradycyjne pasy te mniej mi się podobają, ale to tylko koszulki i nie obchodzi mnie to jakoś bardziej.
3. Rakitic owszem bardzo dobry transfer za nieduże pieniądze.
4. Pogba jak najbardziej czekam drugi sezon na tego pana. Przyjdzie w następnym po lecie z racji tego, że teraz mieliśmy bana. Brakuje nam takiego pomocnika kompletnego na długie lata.

1

He no to nieźle pojechałeś bo serio zabrzmiało to jak ironia wysokich lotów. Jedyne co serio mogłoby się zgadzać to brak ławki.

0

Juan Mata to prawdziwy dowcip rozbawieś mnie :D

1

Świetna ironia trafiłeś w sedno polecam :)

0

To proponuje zacząć oglądać te z tego sezonu a nie powtórki z zeszłego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?