0

Aha i oczywiście przeważnie w drogeriach ceny perfum które wymieniłem przekraczają 200zł dla pojemności 100ml wzwyż. Zawsze możesz iść tam sprawdzić, a zamówić przez neta. Na stronce eperfumy są oryginalne w dwa razy niższej cenie ;)

0

Ja jestem sympatykiem Armaniego. Co do wypowiedzi poprzedników jak dla mnie absolutnym top1 jest Armani Sport Code. Nadaj się na każdą porę roku, jest rześki, lekki, trochę słodkawy z nutą cytryny. Wiele moich koleżanek również twierdzilo ze z całej mojej kolekcji od Armaniego ten podobał się im przeważnie najbardziej. Co do Black Code, bo ktoś wyżej się wypowiedział. Sam przekonałem się do niego dopiero po jakiś 2 latach gdy swoje na półce odlezal. Jest słodki dość ciężki z początku nawet wydawało mi się ze nieco mdły, aczkolwiek teraz go używam. Nie zgodzę się jednak, że jest na każdą porę roku, bo jest to typowy zapach na zimę. Z tańszych pamiętam, że w liceum zaczynałem od Davidoffa Silver Shadow. Aqua Armaniego tez jest fajnym zapachem, lub jak młodzieżowe to wypróbuj próbki Kenzo i Lacosty.

0

O dzięki! Jest parę tytułów których nie znam, coś na pewno wybiorę

0

Oglądałem, ale film godny polecenia każdemu :)

1

Dobre dobre, ale ogłądałem. Idziesz na łatwiznę, większość ludzi takie klasyki oglądała ;d no nie jeszcze się wkręcę w jakieś durne historyjki xd

0

Wyspę oglądałem, jeden z lepszych filmów jakie widziałem i czegoś podobnego szukam, ale chyba ciężko coś takiego znaleźć. Może zabiorę się za tą Odyseję skoro polecasz :)

1

Jak się nie myśli o tym co trzeba to boli xd Spoko, to dzięki za podrzucenie filmu :D dobranoc ;)

1

O tak. Jak mi tata przywiózł nowe Nike zza granicy to grałem w nich codziennie nawet jak już były dziurawe :) Czasy w których karą było pozostanie w domu, a nie czasy w których karą jest wyjście na zewnątrz..

0

Tak się składa, że mam urlop, więc mogę się jutro wylegiwać do oporu :D zresztą odsypiałem dzisiaj chyba pół dnia wczorajszy wieczór, więc prędko nie zasnę. Poza tym myślenie nie boli, ja lubię^^

0

Może ktoś polecić jakiś dobry film? Najlepiej jakiś thriller, może być coś cięższego, lubię filmy na których trzeba myśleć.

5

Mam tak samo. Ponad to mimo, iż nigdy nie przepadałem za Chelsea to Didier był jednym z niewielu w historii The Blues którego lubiłem.

1

Jasna sprawa :)

0

Oj tam, kto nie ryzykuje ten szampana nie pije :D Nieudolnego zaraz ktoś by się pozbył.

5

Ja oglądałem wiele zespołów, wszystkie szanowałem i nie przywiązywałem się do żadnego, aż pewnego razu pojawił się pewien brazylijczyk w trykocie Blaugrany i ze zwykłej kopaniny i gry od bramki do bramki stworzył prawdziwy spektakl - magiczne show.

1

Chętnie wróciłbym do tego średniowiecza, czasu gdzie niepodzielnie rządził król i dbał o swój kraj, który dzięki niemu mógł samoistnie szybko się rozwijać.

0

W takim razie sory nie widziałem, usłyszałem wczoraj na domówce i chciałem się podzielić ;p

2

Głupotę może i tak. Natomiast ja się wcale nie dziwie nawet takiemu gościowi jak Javier. Wręcz przeciwnie podziwiam wszystkich piłkarzy, którzy tak dobrze trzymają nerwy na wodzy i są tak spokojni wobec tych wszystkich zachowań pseudosędziów. Naprawdę, ja bym chyba nie wytrzymał i przypier***ł jednemi i drugiemu za taki cyrk jaki nieraz odstawiają.

8

Skoro już PiS oficjalnie wygrało wybory i zaczynamy kolejny odcinek naszego życia to tradycyjnie jak i w familiadzie żarcik:
- Puk, Puk!
- Kto tam?
- ABW, proszę otworzyć.
- Nie wierzę.
- No my właśnie w tej sprawie.
heheszki

5

Czyli skoro jest możliwość wykluczenie go z meczu przeciwko Realowi to już jest niemal pewne, że Masche dostanie właśnie maksymalny wymiar kary, możemy się już z tym pogodzić. Tam gdzie miało być posmarowane już zostało posmarowane i tyle.

0

Dokładnie. O to właśnie chodzi w naszym chorym kraju.

0

Ja z racji, że należę do tej grupy mam wielu takich znajomych i oni również w większości byli za obaleniem PO, natomiast przy tym samym zdecydowana większość nie oddała głosu na PiS, co do pozostałych partii głosy były podzielone w zależności od poglądów oczywiście. Wniosek taki, że prawie nikt z mojego środowiska nie głosował na POPIS (łącznie około 63% głosów) dlatego zastanawiam się jacy ludzie oddają na nich tak dużo głosów.

1

Ten sam Bóg co zesłał władzę chyba Cię nawiedził.

3

Chciałbym znać wyniki wyborów przeprowadzone wśród ludzi w przedziale wiekowym 25-40 lat z wyższym wykształceniem.

0

Spokojnie przecież już za kilka lat nasz wspaniały naród widząc nieudolne rządy PiSu zachce zmian i wybierze znowu PO, bo przecież będzie trzeba coś zmienić, aby żyło się lepiej :)

0

Nie no jasne, że część poglądów i uwarunkowań się zmieni, tak jak polityka międzynarodowa czy uwarunkowania religijne i rola kościoła. Chodzi mi jedynie o to, że dla nas Polaków nie zmieni się to co najważniejsze i to co interesuje każdego z nas czyli fundamentalne rzeczy takie jak warunki pracy, płace lub przyszłe emerytury, których w sumie za X lat nie będzie już wcale.

0

Niestety nie trafiłeś. W ogóle trochę dziwny jak dla mnie jest fakt, że ludzie ciągle rozróżniają POPIS, przecież to jedni i Ci sami ludzie zasiadają w sejmie, zmieniają tylko partię, czyli tak jak miało to miejsce parę ładnych lat temu tak teraz większość posłów PO obiera kierunek PiS :)

0

Głosy dla PO był również pewne, a 23% to jeszcze nie jest tak strasznie dużo i nie są to osoby niezrównoważone psychicznie tylko takie, które ustawiły się na ruchaniu prawa i podatników, ustawili się swoje zarobili i chcą żyć dalej w ten sposób, a nie obchodzi ich los reszty polaków, ani przyszłości.

1

To znaczy jasne było, że wygra PiS, niestety, ale zdziwiło mnie aż tak wysokie poparcie. W tym momencie nie muszą tworzyć koalicji z kimkolwiek będą rządzić samodzielnie, a tego się tylko obawiałem.

9

Jestem załamany. Samodzielne rządy PiSu czyli gównianego życia ciąg dalszy.. Skąd w tym kraju tylu bezmózgowców ja się pytam skąd jestem zszokowany. To, że emeryci od zawsze są za tą bandą oszustów, bo przybiera ona maskę księdza Rydzyka to rozumiem, gdyż jest to społeczeństwo w 99% zaledwie po szkole podstawowej i łatwo nimi manipulować, a po drugie już mózg nie funcjonuje tak jak by się chciało, ale skąd, aż 40% ja się pytam? Nie wierze.. tak bardzo kocham ten kraj, miejsce w którym mieszkam i żyje, ale najprawdopodobniej zmuszony będę wyjechać z niego. To przykre.

11

Co do polityki oczywiście każdy ma własne poglądy i zachęcam po prostu do głosowania, bo to na prawdę ważne i kazdy głos się liczy. Natomiast śmieszne jest trochę to, że dużo osób głosuje na PiS głównie dlatego, że jest przeciwko PO i chce obalić ich władze. Dlaczego jest to śmieszne? Bo to nic bardziej mylnego. POPIS to jedni i Ci sami ludzie. Zachęcam do zagłębienia się w historię partii i członkostwa. Od wielu lat w zależności która partia rządzi to Ci posłowie się do niej przenoszą. Juz przed wyborami wielu zmieniło PO na PiS, a po wyborach będzie ich jeszcze więcej. Złudny obraz kreowany przez media rzekome konflikty itp., a to tak na prawdę jedni i Ci sami ludzie z tymi samymi poglądami, siedzą od lat przy korycie i są zadowoleni, śmieją się z nas naiwnych ludzi. Nigdy nie przypuszczałem nawet, że tak łatwo jest za pomocą mediów manipulować milionami! podobno rozumnych ludzi..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?